Servisy - Kladensko

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Servisy - Kladensko

Poslaťod lupl » Štv 19. Apr 2007, 17:52

Musím se podělit se svými dojmy ze dvou autoservisů. Nezávisle na sobě mi během několika týdnů přestalo fungovat dálkové ovládání centrálu a el. ovládání levého předního okna.
V prvním případě autoservis Auto Schwab Kladno zprovoznil po předloľení karty a klíčů DO, ale aľ po 3 hod. práce (cena 490,- Kč).Údajně byl problém s přehráním nového softwaru. Závada stahování okna odstraněna nebyla s tím, ľe byla provedena kontrola elektroinstalace a je údajně "vadná stahovačka" - případná výměna kompletu za několik tisíc Kč. Za demontáľ a montáľ čalounění dveří 495,-Kč.
Ve druhém případě mechanik servisu Autodrát Braąkov-Valdek u Kladna zprovoznil stahování okna během necelé hodinky včetně demontáľe a montáľe čalounění, kontroly kabeláľe a průchozího konektoru do dveří. Příčina závady - přívod stálého "+" ke svrkovnici motorku bez napětí. Důvod - chybějící přísluąná pojistka , kterou v předchozím servisu zřejmě zapomněli nasadit. Po jejím nasazení fachčí stahovačka bez problémů (cena 400,-Kč).
Zdá se, ľe přece jen mají servisy občas rozdílnou úroveň. Jo a to jeątě stačili v Autodrátu během opravy stahovačky zkontrolovat a doplnit klimu.
XSARA II; 1.6 16V; 07/03
lupl
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pia 16. Jún 2006, 20:02
Bydlisko: okres Kladno

Poslaťod řepák » Štv 19. Apr 2007, 18:32

A.B.V. pěkná práce ... !
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod náklaďák » Pon 28. Máj 2007, 21:35

Taky mám zatím s nima jen dobrý zkuąenosti.
Picassso 1,8 16V,2000,7,3 l/100km
náklaďák
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob 26. Máj 2007, 22:22
Bydlisko: Rakovnicko

Poslaťod náklaďák » Sob 18. Aug 2007, 21:33

náklaďák píše:Taky mám zatím s nima jen dobrý zkuąenosti.

Drobná oprava.Nabízeli mi montáľ odlehčovacího relé na spínačku za 1700,- prý tisíc za relé a zbytek práce.Nakonec mi to udělal jeden autoelektrikář za 600,- stovka relátko,zbytek práce.A řekl mi,ľe to není poprvé.Výměnu nějakých krouľků na kotvě alternátoru dělá za čtyři stovky a v Autodrátu si účtují 1800,-.Kdyľ jim to říkal,odpověděli,ľe je to nezajímá.
Picassso 1,8 16V,2000,7,3 l/100km
náklaďák
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob 26. Máj 2007, 22:22
Bydlisko: Rakovnicko


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia