Autoservis Pavlík-Hradec Králové

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autoservis Pavlík-Hradec Králové

Poslaťod Max_Damager » Uto 29. Máj 2007, 13:56

Tak jsem zvědavej, protoľe tam jdu 12.6. na prohlídku a výměnu rozvodů, tak uvidíme, jaké to bude. Pak budu referovat.

Jinak ten servis je v Třebąi, v areálu mezi autobazarem Allcar a squash centrem.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod SilverGhost » Uto 29. Máj 2007, 18:52

No, vzhledem k tomu, ľe tam ty servisy nejsou aľ tak dlouho a protoľe je neznáą, zkusil bych jim dát něco jednoduąąího a levnějąího, neľ jsou rozvody :-(
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod Max_Damager » Str 30. Máj 2007, 8:58

SilverGhost píše:No, vzhledem k tomu, ľe tam ty servisy nejsou aľ tak dlouho a protoľe je neznáą, zkusil bych jim dát něco jednoduąąího a levnějąího, neľ jsou rozvody :-(


Tak on to je trochu známej mýho táty, dělal mu uľ v 80.letech ąkodu 120, pak Favorita a ted mu kontroluje i jeho současné auto-výfuky a tak dále. Mám zjiątěno, ľe Xsary dělá a prý dobře. Hned mi nabídl, ľe udělá kompletní prohlídku, která se dělá po koupi vozu, brzdy, oleje, filtry a ty rozvodové řemeny a i s prací to přijde na 10.000. Coľ je super _ok_

No taky jsem včera četl jeden článek, jak nějaký kluk si koupil Xsaru a jel s ní pomalinku asi 5km/h(naątěstí) a přetrhl se mu rozvoďák. Naątěstí tou pomalou rychlostí zachránil motor.....
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod Zyky » Str 30. Máj 2007, 15:56

Max_Damager píše:
SilverGhost píše:No, vzhledem k tomu, ľe tam ty servisy nejsou aľ tak dlouho a protoľe je neznáą, zkusil bych jim dát něco jednoduąąího a levnějąího, neľ jsou rozvody :-(


Tak on to je trochu známej mýho táty, dělal mu uľ v 80.letech ąkodu 120, pak Favorita a ted mu kontroluje i jeho současné auto-výfuky a tak dále. Mám zjiątěno, ľe Xsary dělá a prý dobře. Hned mi nabídl, ľe udělá kompletní prohlídku, která se dělá po koupi vozu, brzdy, oleje, filtry a ty rozvodové řemeny a i s prací to přijde na 10.000. Coľ je super _ok_

No taky jsem včera četl jeden článek, jak nějaký kluk si koupil Xsaru a jel s ní pomalinku asi 5km/h(naątěstí) a přetrhl se mu rozvoďák. Naątěstí tou pomalou rychlostí zachránil motor.....



Ono vetsinou praskne rozvodak pri nizkych otackach
XSARA II 1,6 16V VTS
Citroen servis
Zyky
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 243
Registrovaný: Pon 15. Máj 2006, 12:22
Bydlisko: Mečeří? (Mexiko) Benatky nad Jizerou

Poslaťod K4my » Str 30. Máj 2007, 20:06

jo protoze je v nizkych nejvice v zatezi, treba i neopatrny ousteni spojky a nasledny cukani vozu nebo drkotani auta ho silne namaha... proto pozor na to kdyz uz ma najeto 120 tisic a vic
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod dusang » Štv 31. Máj 2007, 7:31

Max_Damager: Ja by som si isiel asi dat vymenit rozvody cim skor. V jednom prispevku od Teba som myslim cital, ze mas na aute uz nieco cez 120.000 km. Aby si nedopadol ako Martinez, ktoremu praskol rozvodak pri 117.000 km - a to mal auto od noveho, takze nemal stocene km. Ale na druhej strane rozvodak moze vydrzat aj 130.000 km... Ono asi dost zalezi aj od toho, ako sa s autom najazdilo tych 120.000 km, ci dlhsie trate alebo caste starty v meste.
Xsara 1.6i SX '98 Obrázok
Obrázok užívateľa
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 9:38
Bydlisko: Martin, SR

Poslaťod Max_Damager » Štv 31. Máj 2007, 8:42

dusang píše:Max_Damager: Ja by som si isiel asi dat vymenit rozvody cim skor. V jednom prispevku od Teba som myslim cital, ze mas na aute uz nieco cez 120.000 km. Aby si nedopadol ako Martinez, ktoremu praskol rozvodak pri 117.000 km - a to mal auto od noveho, takze nemal stocene km. Ale na druhej strane rozvodak moze vydrzat aj 130.000 km... Ono asi dost zalezi aj od toho, ako sa s autom najazdilo tych 120.000 km, ci dlhsie trate alebo caste starty v meste.


Mám 122.000 :? a při nastartováni začne dost hlučet ta část,kde se točí vnějąí řemen,jakoby nebyl namazany a asi po minutě to přestane. No myslím,ľe to auto jezdilo převáľně po německých dálnicích. Já uľ jsem objednaný, tak ted to budu ąetřit a nebláznit s autem. Jen je ąkoda, ľe se proto nebudu moci zůčastnit rychlostních závodů na naąem srazu. To bych fakt nerisknul :?
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod K4my » Štv 31. Máj 2007, 10:03

rikam ench vymenit vsechno, filtry, rozvody, vodni pumpu... me to i s diagnostikou stalo cely komplet 7tisic uz to mam vse vyuctovane... ted budu davat pocitam 3 tacy za dodelani te klimy a opravu mych uz ted v prdeli brzd... takze 10 tisic... a auto bude v komplet cajku,,, 10 fiku je moc "pro me" ale aspon bude klid....

huci ti mozna proto protoze uz je rozjetej... ale to ti reknou v servise vsechno co tomu je. Rozhodne ale budes prijemne prekvapen krasnym vykonem a tichym zvukem motoru ;)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod Max_Damager » Štv 31. Máj 2007, 10:12

K4my píše:rikam ench vymenit vsechno, filtry, rozvody, vodni pumpu... me to i s diagnostikou stalo cely komplet 7tisic uz to mam vse vyuctovane... ted budu davat pocitam 3 tacy za dodelani te klimy a opravu mych uz ted v prdeli brzd... takze 10 tisic... a auto bude v komplet cajku,,, 10 fiku je moc "pro me" ale aspon bude klid....

huci ti mozna proto protoze uz je rozjetej... ale to ti reknou v servise vsechno co tomu je. Rozhodne ale budes prijemne prekvapen krasnym vykonem a tichym zvukem motoru ;)


To jo, to nechám vąechno vyměnit. Tak myslím,ľe výkon i chod a tichost motoru je v pohodě,akorát to chrchlání hned po nastartování.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod K4my » Štv 31. Máj 2007, 10:24

Max_Damager píše:
K4my píše:rikam ench vymenit vsechno, filtry, rozvody, vodni pumpu... me to i s diagnostikou stalo cely komplet 7tisic uz to mam vse vyuctovane... ted budu davat pocitam 3 tacy za dodelani te klimy a opravu mych uz ted v prdeli brzd... takze 10 tisic... a auto bude v komplet cajku,,, 10 fiku je moc "pro me" ale aspon bude klid....

huci ti mozna proto protoze uz je rozjetej... ale to ti reknou v servise vsechno co tomu je. Rozhodne ale budes prijemne prekvapen krasnym vykonem a tichym zvukem motoru ;)


To jo, to nechám vąechno vyměnit. Tak myslím,ľe výkon i chod a tichost motoru je v pohodě,akorát to chrchlání hned po nastartování.


muze byt taky vysmajdanyma kladkama... vsak uvidis co ti moudre hlavy povi :)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod Max_Damager » Štv 31. Máj 2007, 10:32

A myslíą,kdyľ jsou třeba vyąmajdany ty kladky, ľe to jeątě něco přečká, myslím do toho příątího týdne??? Abych něco neposral.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod K4my » Štv 31. Máj 2007, 10:42

Max_Damager píše:A myslíą,kdyľ jsou třeba vyąmajdany ty kladky, ľe to jeątě něco přečká, myslím do toho příątího týdne??? Abych něco neposral.


toooo byl jen tip... ja neznam zvuk toho motoru, sem jen jmenoval jednu z veci co to muze delat, muze byt treba zadreny alternator jako tech pricin muze byt spousta :) nejlepe udelas kdyz si motor poslechnes, rekni zensky at ti motor nastartuje a poslouchej a sleduj. :)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod Max_Damager » Pon 18. Jún 2007, 10:55

Tak uľ mám po servisu u Pavlíka. Nemohu nic vytknout a naopak VELICE DOPORUČUJI, vąe proběhlo bez problémů, proąel mi celé auto a zkontroloval co se dalo a dost mě jeho rezultát překvapil. Jeątě neviděl tak zachovalý motor a celkově auto po 122.000 km. Ani tomu nechtěl věřit, ľe to má tolik najeto a navíc to je auto dotaľené z Německa. Prý větąinou jsou v bídných stavech. Tento pán je fakt moc ochotný a není to ľádný vyľírka a myslím,ľe svoji práci odvedl poctivě. Celý ąpás mě vyąel na 9.800 s prací, coľ jsem byl velice příjemně překvapený. Mám vyměněné rozvody, obě kladky, klínový řemen, vąechny filtry (olejový,pylový,vzduchový,palivový), olej Duron, svíčky a dioda v zadním třetím brzdovém světle. Tomu servisní prohlídka. Teď to ąlape jako hodinky. Potvrdil mi i servisní kníľku, takľe na pravidelné prohlídky budu chodit tam.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod K4my » Pon 18. Jún 2007, 11:41

jo no tim se jen potvrzuje ze skoro vsechny motorory nad rok 2000 sou "skoro" neznicitelne. :) pokud je o ne pekne starano... pocitej ale maxi s brzkou vymenou zadnich brzd pokud mas bubny coz si myslim ze mas. by me zajimalo kolik ti nameril ucinnost zadnich brzd. Protoze xsary na ne celkem dost trpi, to same co rucni brzda, mam uplne novy kity a rucka stale stoji pekne za prd :D
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod Max_Damager » Pon 18. Jún 2007, 11:49

K4my píše:jo no tim se jen potvrzuje ze skoro vsechny motorory nad rok 2000 sou "skoro" neznicitelne. :) pokud je o ne pekne starano... pocitej ale maxi s brzkou vymenou zadnich brzd pokud mas bubny coz si myslim ze mas. by me zajimalo kolik ti nameril ucinnost zadnich brzd. Protoze xsary na ne celkem dost trpi, to same co rucni brzda, mam uplne novy kity a rucka stale stoji pekne za prd :D


Jojo, to bylo snad to jediné na co mě upozornil. Mám i vzadu kotoučovky. Říkal, ľe přední jsou super, ale zadní jeątě tak 8000 km vydrľí a pak mám k němu přijít na výměnu a utáhne mi zároven tu ručku, kdyľ bude mít sundaný kola. Jinak teda mám pocit, ľe to auto brzdí jako čert.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Ďalší

Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia