ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod Honzas » Sob 11. Mar 2006, 17:33

Vřele doporučuji tento servis. Nav?těvoval jsem jej po dobu 6 ti let se svým vozem BX 1,9 D a poté Xsara 2,0HDi.V?dy profesionální přístup a rychlá oprava.
Tímto jim děkuji, proto?e nyní nav?těvuji značkový servis Citroen v Kolíně a zatím nevím,ale jeví se dobře.
Zdravím v?echny majitele Xsar.Honzas
Honzas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob 11. Mar 2006, 15:35
Bydlisko: Kolín

Poslaťod kovy » Pon 13. Nov 2006, 7:42

Cau vsetci, nemozem suhlasit s tymto tvrdenim a "vrelim doporucenim", po kupe Xsary II som si tam nechal spravit geometriu a diagnostiku. Geometria dopadla tak, ze po nej mi Xsara tahala do pravej strany, bohuzial som si to vsimol dost neskoro, cize sa mi tam nechcelo ist spat...tak som siel na geometriu druhy krat...tam mi bolo povedane, ze mam nacaty gulovy cap, a ze sa to neoplati robit, pokial ho nevimenim...(ocakaval by som, ze v autorizovanom servise by na to mali prist-a nielen bez rozmyslu spravit to o co ich poziadate).
Diagnostika-ako novy majitel jazdenej Xsary som bol zvedavi co vsetko za chyby prekonala, ale mechanik mazal chyby takou rychlostou, ze som zachytil, len zlomok hlaseni a po mojom dotaze co vsetko vlastne maze...mi povedal, ze su to standartne chyby, ktore sa ukladaju po odpojeni baterky...
kovy
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon 13. Nov 2006, 7:26
Bydlisko: Praha 9

Poslaťod dedek » Sob 18. Nov 2006, 17:19

V Kosmonosích jsem velmi spokojen, oproti Kolínu či Poděbradům
dedek
 

Poslaťod Honzas » Sob 9. Dec 2006, 11:49

Nemohu souhlasit s kolegou ze Slovenska.
V servisu Citroen Kolín jsem se ptal proč musím při nastartování motoru (hlavně ráno) stát 15 sec., ne? mi začne fungovat posilovač brzd.
Bylo mi řečeno, ?e je to normální. V Mladé Boleslavi mi bylo řečeno, ?e se musí změřit výkon vývěvy a pak se uvidí. Nechal jsem si to změřit a bylo zji?těno, ?e vývěva je opotřebovaná a je nutno ji vyměnit. Při volnoběhu nestačí vytvářet dostatečný podtlak a při jízdě z kopce po několikerém se?lápnutí brzdy nebude stačit vytvářet podlak v systému a hrozí problematické brzdění v krizové situaci.
Závěrem mi bylo doporučena výměna vývěvy.Cena vývěvy bez práce (Bosch) v servisu byla 5 684,-Kč. Tak jsem vývěvu koupil od značkového prodejce Bosch za 3 713,-Kč a vyměnil si ji sám. Musím zdůraznit, ?e to byla vývěva originál Bosch a naprosto stejná jakou jsem měl v autě od novoty, tak?e ?ádná náhrada. Tak?e kolegové, jen proto ?e byla v kabičce Bosch a né v krabičce Citroen, jsem na vývěvě u?etřil 1 971,-Kč.
Musím poděkovat Jirkovi (GVG), který mi poslal nákres montá?e, který odhalil, ?e výměna je téměř hračkou pro děti.
Závěrem musím znovu pozvednout profesionální přístup v servisu Mladá Boleslav (technik p. Sibera).
Vechny kolegy zdraví Honzas
Honzas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob 11. Mar 2006, 15:35
Bydlisko: Kolín

Poslaťod Hrnča » Str 27. Aug 2008, 12:10

Osobně jsem servis navątívil třikrát. Dvakrát jsem se rozhodl odjet bez opravy. Zajel jsem jen pro radu jelikoľ jsem uznal za vhodné, ľe na opravu stačím sám. Potřetí jsem jiľ Sáru svěřil do rukou mechaniků. Potřeboval jsem zkontrolovat geometrii PN. Bez objednání mě hned vzali. Ujal se mě Pavel Sibera a po půl hodině jsem odjíľděl se seřízenou geometrii a vyměněnou krycí gumou na kličku co se s ní ovládají tlačítka centrálu. Finální cena byla 812,-. Naprostá spokojenost....
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Poslaťod riggo » Ned 31. Aug 2008, 15:27

Taktez souhlasim s chvalou na tento servis, zejmena prave na vyse zminovaneho pana Siberu. Kdyz muze, poradi jen slovne(coz je v dnesni dobe, kdy se kazdy snazi servat penize z kohokoliv, nevidane). Jezdim tam s otcovou Xantii, je to TD s automatem,jednou se to nejak zblaznilo, dotazy u beznych servisu, co delaji automaty, skoncily vetsinou ze je potreby vymenit to ci ono, zpravidla se cena opravy vysplhala do radek desetitisicu korun. Po dotazu u p. Sibery znela odpoved, at s tim prijedeme, ze se na to podiva. Po deseti minutach zkoumani a jedne zkusebni jizde lokalizoval zavadu naprosto presne, oprava trvala deset minut, stalo to petikilo a dodnes auto a prevodovka slape jak hodiny. Zatim neni tedy prilezitost, za co tento servis kritizovat.

A jen pro uplnost, pan Sibera je prave ten Sibera, co jezdil pred nedavnym casem rallye, ikdyz jen v embeckach :-)....
"....a takhle my tady žijem!" :-)
Obrázok užívateľa
riggo
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 309
Registrovaný: Uto 27. Mar 2007, 10:37
Bydlisko: Liberec
Vůz: Xsara I 1,9D 50kW, r.v.98,po 300tis.km se mnou minulost, ted Seat Toledo III, r.v.2006,1,9TDi 77kW

Re: ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod Hubi » Pia 20. Feb 2009, 8:27

Taktéž sem dávám svou zkušenost s tímto servisem (AUTO MRKVIČKA s.r.o) a nutno dodat, že je i tato má zkušenost naprosto kladná.

Když jsem se již pokukoval na netu po inzerátech Xsar, s tím, že mé AXko je hold již malé, našel jsem spoustu zajímavých inzerátů na nablištěné Xsarušky. Abychom nemuseli tratit 10 000 na prodeji AXka díky ekologickému poplatku, rozhodli jsme se o prodeji a koupi Xsary během jednoho dne. Vlezl jsem do záložek, zjistil, že naší favoritku zrovinka prodali a tak šla na řadu právě ta, kterou již vlastním. Nabízel ji autobazar u benzinky OMV v kosmonosech. Udělali jsme si tedy vílet a zajeli se na ni podívat. Od pohledu se nám velice líbila, poptali jsme se na prodávajícího a byli jsme rozhodnuti, že do ní půjdeme. Prodávající nám řekl, že neni problém se na ni podívat na zvedáku ve vedlejším Peugot servisu. Doma jsem zjistil, že je kousek od bazaru, již zmiňovaný, značkový servis Citroen, tak jsme se tam telefonicky domluvili, že bychom chtěli prohlédnout auto před koupí, aby zjistili, jestli nebylo auto havarované a řekly o něm své. Vše klaplo v pohodě, přijeli jsme do bazaru, s kolegou prodávajícího jsme tam zajeli. Zakázku přijímal p. Borůvka, zajel na dílnu, hodil na zvedák, naklusali tři pracovníci servisu a auto začali pěkně omrkávat. Zčíhnuli veškeré náplně, brzdy, nápravy, těsnost motoru, provedli diagnostiku, vyměnili vadnou žárovku, chybějící úchytku plastového krytu v oblasti motoru ....... ,o prostě na tom téměř celou asi tříčtvrtku hodinky strávili tři maníci. Byli vstřícní, odpověděli na všechny naše otázky a potvrdili, že je to velice povedený kup. Za celou kompletní prohlídku včetně diagnostiky jsme tam nechali 380 kaček a s poděkováním odjeli, Xsarušku koupili a jak jsem s ní spokojený? Abych to vyjádřil, musel bych skákat jako tento smailík :jup: :D Před servisem v Kosmonosech smekám :ooo:
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod Kouďák » Pon 16. Nov 2009, 14:59

Zdravím všechny,
navštívil jsem tento servis se svojí nově pořízenou Xsarou v poslední době dvakrát a moje zkušenost je veskrze pozitivní. První akce byla výměna komplet rozvodů a odstranění závady neotevírajících se 5. dveří. Nejdříve jsem provedl průzkum cen práce a značkového materiálu. K mému překvapení to nebylo nijak hrozné. Ceny dílů se pohybují skoro na úrovni cen v Kelly (tedy těch od renomovaných výrobců), ale protože tam mám slevu, koupil jsem si díly sám. Auto bylo po pěti hodinách hotové a připravené k převzetí (škoda, že nezavolali, jak slíbili :( ). Příčinou závady na dveřích kufru byl jen přelámaný kabel v gumové průchodce u pantu. Ve druhém případě jsem si nechával přidělávat náhradní klíč a provést diagnostiku. Byl zjištěn jen přepálený odpor ventilátoru chladiče, na místě za 10 minut odstraněno. Obě opravy prováděl p. Sibera a stejně jako ostatní mám pro něj jen slova chvály. Příjemný a zkušený mechanik od kterého zjistíte i další užitečné informace o voze. Takže zatím mohu jen doporučit.
Kouďák
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon 16. Nov 2009, 13:34
Vůz: Xsara Break 1,6l/80 kW 16V MPI, 2002

Re: ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod tkruska » Ned 24. Jan 2010, 10:54

Mohu jen doporucit.
Temer rodinny pristup a snaha vyjit vstric.
Jezdi tam cela nase rodina 2x C3 a 2x Saxo a nikdy zadny problem. Musim zaklepat :driv:
tkruska
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Pia 22. Jan 2010, 9:06
Bydlisko: Čelákovice (Praha východ)
Vůz: C4 Grand Picasso 2.0i 143k BMP6 r.v. 12/2006

Re: ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod husar1966 » Sob 10. Apr 2010, 13:02

Musím,a to po právu udělit servisu v Kosmonosích jedničku zato bych chtěl varovat před AUTOHOFI v Jablonci kde koukají jen jak zákazníka obrat a to jak v servisu tak při prodeji nových vozů.
husar1966
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 21. Mar 2010, 10:49
Bydlisko: Jablonec nad Nisou
Vůz: xsara picasso

Re: ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod Cvrček » Sob 10. Apr 2010, 21:06

Na Jablonecký Autohofi založ nové vlákno. Tam moc chvály psát nebudeme. Zde zbytečně pomlouváme ve vlákně dobrého servisu.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: ZNAČKOVÝ SERVIS CITROËN MLADÁ BOLESLAV KOSMONOSY

Poslaťod jerry.jacobi » Uto 7. Máj 2013, 12:39

Pridavam se ke chvale p. Sibery, p. Slanskeho a celeho servisu Auto Mrkvicka v Kosmonosich.
- velmi prijemne jednani
- dodrzovani slibenych terminu
- kvalitni prace (alespon prozatim)
- ceny dilu naprosto srovnatelne s konkurenci typu auto kelly
Dnes mam u nich opet svoje picasso na pravidelne prohlidce na 120tkm a vse probiha jak ma.
Jako velmi prijemny bonus beru moznost nechat se odvezt do mesta pri odevzdani vozu do servisu a po dokonceni dopravy se opet nechat vyzvednout.

Za sebe davam jednicku. Na hvezdicku by jeste museli delat i LPG co bohuzel musim resit jinde :-(
jerry.jacobi
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto 20. Dec 2011, 16:01
Bydlisko: Milovice
Vůz: Xsara Picasso 1.6i 2007 LPG


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia