Servis citroen Stará Běla cimo

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Servis citroen Stará Běla cimo

Poslaťod Lubin » Sob 1. Dec 2007, 20:47

Zdravim vąechny přiznivce značky citroen zvlaątě xsar.
Chtěl bych se s vama podělit o sve zkuąenosti se servisem cimo kdyľ jsem si před rokem kupoval nove auto xsara picaso 1,6 16v byli vąichni ochotni a mili po měsici začaly problemy auto psalo poruchu motoru a jelo na 2 někdy3 valce ale po vypnuti a zapnuti zapalovani porucha nebyla jel jsem do servisu kde mi vyresetovali počitač a nahrali ho znovu udajně vąe v pořadku jezdil jsem aľ do minuleho měsice v pohodě a bez problemu.
Minuly měsic začlo vąe nanovo stejny pruběh poruch ale opakovalo se to častěji v servise mi vyměnili zapalovaci rampu podotykam ľe po tydnu ale hned při odjezdu ze značkoveho servisu to bylo daleko horąi a poruchu auto hlasi pořad je to uľ třeti porucha volal jsem zpet do servisu tam uľ ochota zmizela obědnali mě aľ na daląi tyden a po diagnostice mi řekli ľe nevi co s autem je a mam jim ho nechat na měsic na pozorovani coľ mi připadalo uľ velmi podivně nakonec napsali o technickou radu do Francie a to bylo utery a do patku mi daji vědět co a jak to se samozřejmě nestalo tak sem se tam vydal uľ se stejnou vadou po čtvrte s tim ľe chci odstoupit od smlouvy kdyľ nemuľu řadně uľivat auto ale pan "technik" na reklamace mi jen sprostě nadaval a at si jdu někam za pravnikem ľe ho me problemy nezajimaji kdyby byli pry takovi zakaznici jako ja vąichni jak by to vypadalo je neľivi ľadne reklamace ale starąi auta ktere se plati hotově a at se seberu jdu někak.....
Tak kdyby jste nahodou někdo měl na svem milačku nějakou poruchu opravdu asi běľte někam kde si zakaznika vaľi a neuraľi ho jsem obědnany na ponděli do jineho značkoveho servisu takľe jak dopadnu tam vas budu informovat zdravim Lubin :driv:
Lubin
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 30. Nov 2007, 19:54
Bydlisko: Krmelin

Poslaťod bleriot11 » Sob 1. Dec 2007, 21:07

Tak hodně ątěstí jinde.To budou fakt dementi.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Servis citroen stara běla cimo

Poslaťod Jindra » Sob 1. Dec 2007, 21:54

To vipada ze asi mechanik fandi jiny znacce-mel by v servisech zkoncit, jesli jsou tam vsichni takovi tak si najdi jinej servis.
Jindra Xsara II Hdi Break 66kW EXCLUSIV 2000
Jindra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Sob 23. Júl 2005, 19:30
Bydlisko: Praha

Poslaťod Sbohem vąem » Pon 3. Dec 2007, 12:33

Ty v... já bych mu jednu moľná dvě natáh :kick:
No Cimo uľ tady dlohodobě vyhláąeno jako nejhorąí Citroën v kraji.
©koda,ľe jsi auto nekoupil v Kuníně,tohle by se ti tam nestalo. Ikdyľ,já tam taky zaľil paní s C3 pluriel,která přijela stím,ľe ji opětovně do auta teče přes střechu a mechanik,který příjmá opravy se uľ smál z dálky a říkal ji,ľe to není auto do deątě,samo,ľe bez problémů auto zase vzali do opravy,ale jestli paní uľ tam nejezdí to nevím,C3 Pluriela nekupovat !!!
Nevím ským jsi mluvil v Cimu,ale trval bych na majiteli,pokud to nepomůľe,ihned bych to ohlásil zde http://www.citroen.cz/MasterPage.aspx?pageId=contact
Pokud by to nepomohlo,zkusil bych pohrozit sdruľením na ochranu spotřebitelů popř.Čoi a pak televize. Musíą zkusit vąe,spolehájí na to,ľe budeą drľet ústa,jelikoľ tě právník vyjde na pěkný balík a toho oni jsou si vědomi parchanti.
Sbohem vąem
 

Poslaťod Lubin » Pon 3. Dec 2007, 14:04

Tak dnes jsem byl Citroenu v Ostravě Přivoze C-KODEKAR byli ochotni hned dali auto na diagnostiku zjistili ľe zřejmně bude ąpane vahatko na ventilu ľe tam pada olej tak jsem tam auto chtěl hned nechat jenľe mezitim dnes rano cimo stara běla objednali konkretni dil a tim padem musim zpět do cima je to pry rozjeta zakazka a neda se převest do C -KODEKAR to mi zjistili na počitači podle vin tak musim opět i kdyľ nerad a snad naposledy do cima v C- KODEKAR jsem se domluvil ľe jak si vezmu auto s cima tak pojedu k nim na diagnostiku at vąe pro jistotu překontroluji a uľ budu chodit na daląi opravy k nim.
No a z cima mi volali ľe dily přijdou snad do konce tydne tak jsem opravdu zvedav jak opět dopadnu.
Lubin
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 30. Nov 2007, 19:54
Bydlisko: Krmelin

Poslaťod Lubin » Pon 3. Dec 2007, 14:12

Kvido diky za adresu jeątě dnes tam napiąu.
A nemysli si měl jsem sto chuti mu tam jednu natahnout ale asi by to stejně nepomohlo i kdyľ by se mi v tu chvili hodně ulevilo.
Lubin
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 30. Nov 2007, 19:54
Bydlisko: Krmelin


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia