Servis Plzeň a okolí

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Servis Plzeň a okolí

Poslaťod tomex » Pia 19. Máj 2006, 13:38

nevíte o nějakých dobrých servisech (citroeny) v Plzni a okolí (mimo citroen-plzen.cz i kdyz reference na ne take uvitam. thx.
tomex
 

Poslaťod frgy » Pia 19. Máj 2006, 15:34

Zdravím vím o 2 servisech. První specializace Peugeot+Citroen je to v Nebílovech v kopci nad zámkem. Byl jsem tam zatím jen jednou oprava prasklého sání výměna rozvoďáku a oleje. Spokojenost, díly dodává APM oleje dělá Mobil1. Tady je číslo p.?koula 608/754 844.

Druhej servis je specializace na v?e dělá v něm můj kámo? :P tak k němu jezdím i se slu?ební feldou. Teď mě čeká výměna kotoučů+destičky olej +fitry a svíčky a říkal ?e do bůra se vejdu i s prací. Díly dodávaj v?ichni tj. Elit Autobenex Autokelly. Spokojenost velmi dobrá.
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

...

Poslaťod tomex » Pia 19. Máj 2006, 19:21

frgy: no a ten kontakt na toho v?euměla?
tomex
 

Poslaťod Hosť » Uto 23. Máj 2006, 20:19

Zdravím Tomexi, promiň byl jsem od pátku pracovně mimo a neměl jsem přístup na web.Tak?e V?euměleckej servis je v Clumčanech - Autoservis Pavel Veit tel. 377 971 074 nebo 608/066 366 nebo 777/ 066 39. Pracovní doba je Po-Pá 8-17h.
Hosť
 

Poslaťod frgy » Str 28. Jún 2006, 19:39

Zdravím v?echny Citroenáře z Plzně a okolí. Zpráva také pro Tomexe. Dnes jsem přijel se svou Xsárinkou ze servisu v Chlumčanech viz reakce + kontakt o pár řádků vý?e : nové kotouče + destičky Bendix, výměna oleje+filtr a nové svíčky Eqiem + práce v?e za 4500. :D Tak?e spokojenost hlavně s cenou, s kvalitou a rychlostí provedené práce 8) .
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Poslaťod Luboš 002 » Štv 12. Okt 2006, 21:12

frgy píše:Zdravím v?echny Citroenáře z Plzně a okolí. Zpráva také pro Tomexe. Dnes jsem přijel se svou Xsárinkou ze servisu v Chlumčanech viz reakce + kontakt o pár řádků vý?e : nové kotouče + destičky Bendix, výměna oleje+filtr a nové svíčky Eqiem + práce v?e za 4500. :D Tak?e spokojenost hlavně s cenou, s kvalitou a rychlostí provedené práce 8) .

...delaji tam i plecharinu????
XSARA PICASSO 2.0 HDI-Limetka:-)
Obrázok užívateľa
Luboš 002
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia 26. Máj 2006, 20:03
Bydlisko: PLZEŇSKÝ KRAJ-HOLÝŠOV

Poslaťod frgy » Sob 14. Okt 2006, 13:14

Zdravím Lubo?i002 nejsem si jistej ale kdy? tam zavolá? řeknou ti víc ne? já a myslím si ?e na 90% jsou schopný jí udělat. Koukal jsem ?e jsi z Doma?licka můj táta kdy? si kupoval auto ( Nissan Sunny) tak mu plechařinu + lakování dělal p. Bene? ve Smr?ovicích. Musím říct ?e to udělal velice kvalitně a kdy? jsme byli u jednoho maníka přes nissany asi půl roku po opravě tak stra?ně obdivoval jak to bylonalakovaný. To ví? bylo to u? v roce 97 tak snad se u něj kvalita práce nezměnila a neměl bys to tak daleko. :lol:



99 1.8i 66kw červená metal. dovoz F
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Poslaťod spy » Ned 21. Jan 2007, 22:31

Doporučíte mi nějakej servis na opravu vejfuku? Potřebuju ho krapet zavařit, uhnilo to prakticky hnedka za katalyzátorem a docela drsně se to nalomilo, za chvilku to upadne celý:(

Sice to má teď zvuk jak WRCčko .. ale co z toho .. když to bude stát akorát další prachy :(
Obrázok užívateľa
spy
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Pon 8. Máj 2006, 15:26
Bydlisko: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI

Poslaťod Luboš 002 » Pon 22. Jan 2007, 8:52

spy píše:Doporučíte mi nějakej servis na opravu vejfuku? Potřebuju ho krapet zavařit, uhnilo to prakticky hnedka za katalyzátorem a docela drsně se to nalomilo, za chvilku to upadne celý:(

Sice to má teď zvuk jak WRCčko .. ale co z toho .. když to bude stát akorát další prachy :(

..pokud to ma cenu vařit,aby tě to pak neprošlehlo jinde,a hlavně aby to slo,jestli už je to hodne sežraný tak tě s tím každý vyžene:-))....může to udělat i šikovný zámečník,vyndáš si díl kterej potrebuješ opravit a odneseš ho tam 8)
XSARA PICASSO 2.0 HDI-Limetka:-)
Obrázok užívateľa
Luboš 002
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia 26. Máj 2006, 20:03
Bydlisko: PLZEŇSKÝ KRAJ-HOLÝŠOV

Poslaťod MP » Pon 22. Jan 2007, 17:47

No a když to vyndáš , tak se ti to rozsype úplně . Kup novej . Budeš s tím mít stejnou práci ( montáž a demontáž ) .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod spy » Pon 22. Jan 2007, 20:48

Luboš002 píše:..pokud to ma cenu vařit,aby tě to pak neprošlehlo jinde,a hlavně aby to slo,jestli už je to hodne sežraný tak tě s tím každý vyžene:-))....může to udělat i šikovný zámečník,vyndáš si díl kterej potrebuješ opravit a odneseš ho tam 8)

Já s tim tak trochu počítám, ale je to minimálně nějakých 10kKč... :-(

Chtěl sem zkusit vybrat servis kde by to třeba i zavařili a když to nepůjde, tak objednají nový a zrovna to vymění. Proto bych radši místo kde Citroeny aspoň trochu dělají.
Obrázok užívateľa
spy
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Pon 8. Máj 2006, 15:26
Bydlisko: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI

Poslaťod Luboš 002 » Uto 23. Jan 2007, 8:07

spy píše:
Luboš002 píše:..pokud to ma cenu vařit,aby tě to pak neprošlehlo jinde,a hlavně aby to slo,jestli už je to hodne sežraný tak tě s tím každý vyžene:-))....může to udělat i šikovný zámečník,vyndáš si díl kterej potrebuješ opravit a odneseš ho tam 8)

Já s tim tak trochu počítám, ale je to minimálně nějakých 10kKč... :-(

Chtěl sem zkusit vybrat servis kde by to třeba i zavařili a když to nepůjde, tak objednají nový a zrovna to vymění. Proto bych radši místo kde Citroeny aspoň trochu dělají.

,,v autorizovanych servisech počítej s vyšši cenou,podívej se na netu,ta kolik bys ho sehnal trba zde:http://katalog.mjauto.cz nebo auto kelly.cz...vyměnit už bys to mohl zvladnout sam,s pomocí kámoše,to nei zase tak naročný,,já bych to nevařil,koupil bych asi taky novej,pokud je na hadry tak to fakt nema cenu.....
XSARA PICASSO 2.0 HDI-Limetka:-)
Obrázok užívateľa
Luboš 002
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia 26. Máj 2006, 20:03
Bydlisko: PLZEŇSKÝ KRAJ-HOLÝŠOV

Poslaťod spy » Uto 23. Jan 2007, 16:05

Uz sem si nasel katik od bosalu za 9k, ted sem ho nasel i na autokelly, mjauto katy nema (jen na dotaz, ale zatim mi neodpovedeli).

Ale pote co sem tady cet o vyfucich Bosal tak nevim jestli je to spravna volba....
Obrázok užívateľa
spy
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Pon 8. Máj 2006, 15:26
Bydlisko: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI

Poslaťod frgy » Ned 25. Feb 2007, 21:29

Zdravím všechny tak jsem byl bohužel nucen neplánovaně zajet do servisu za jízdy se rozsvítila kontrolka autodiagnostiky motoru a Xsárinka začala škubat. Ve výše uvedeném servisu v Chlumčanech nalezena závada prasklý plast na snímači škrtící klapky. Vyčištěno aopraveny kontakty. Po 2 dnech ta sámá závada. Tentokrát jsem jel na jistotu do servisu Nebílovy ( spec. na Peugeoty a Citroeny). Na netu jsem zjistil že novej snínač stojí cca. 1200 Kč. Tady mi zavařili prasklinu rozebrali škrt. klapku a vyčistili sprejem na karbon. usazeniny + diagnostika. Xsárinka si zatím chrochtá a jede podstatně lépe než před závadou dle manželky nechá se lechce vytočit :lol: . Jinak se modlím aby nebyl v pr... snímač tlaku sání vzduchu ten je cca 2500kč říkal mechanik že uvídíme jestli to bude zlobit či ne a podle toho se bude postupovat dále. Z toho vyplývá v Chlumčanech servis i pro C ale spíš na mechanické věci v Nebílovech dle specializace profesnější přístup k autu = na další opravy a výměny budu jezdit sem.


99 1.8i 66kW červená metal., dovoz F, Xsarácká podložka pod SPZ
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

snímač tlaku

Poslaťod blizour » Štv 24. Máj 2007, 14:39

čus, pokud bys musel na konec měnit ten snímač, v Plzni v citroenu mě ho dneska nabízeli za 1800,-, takľe předpokladám ľe jinde bude jeątě levnějąí.
blizour
 

Ďalší

Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia