Autorizovaný servis Košice (SR)

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod Buro » Uto 5. Aug 2008, 15:38

Chcem sa s vami podeli» so zlou skúsenos»ou so servisom SAMID s.r.o. v Koąiciach. Objednal som si u nich spínaciu skrinku na svoju Xsaru I podµa VIN. Bolo to v utorok, povedali mi, ľe objednávka odíde vo ątvrtok a tovar príde o týľdeň vo ątvrtok. Zavolali mi v piatok (po 10 dňoch) s tým, ľe spínacia skrinka sa uľ nevyrába a ľe mi nevedia pomôc» ! Pritom tento diel sa dá nájs» na service.citroen.
Tak som zaąiel do druhého autorizovaného servisu v Koąiciach 3H MOBIL s.r.o. Tam som si minulú stredu objednal a dnes mi volali, ľe moja spínačka je u nich a môľem si ju vyzdvihnú».
®eby som bol pre SAMID nezaujímavý zákazník, keď som chcel " iba " spínačku za 7 tis.? S tým ich prístupom nikdy viac.
Obrázok užívateľa
Buro
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto 5. Aug 2008, 15:07

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod kliff » Sob 28. Feb 2009, 23:34

Kamos tam mal nejaky problem s Berlingom... Takze ten servis asi nic moc :(
kliff
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 30. Sep 2008, 18:18
Bydlisko: Banská Bystrica
Vůz: Citroen Xsara II 2,0 HDi 66kW, r.v. 2001, v plnke so vstavanou navigáciou

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod PeterS » Štv 30. Sep 2010, 20:55

Teraz som si všimol túto tému.
Ja mám zasa presne opačnú skúsenosť :) Dva-krát som bol v 3H MOBIL (mám to hneď "za domom") - raz som chcel horný kryt motora, inokedy zasa strešný nosič a zakaždým sa so mnou (ne)bavili štýlom čo otravujem. Tak som išiel do SAMIDu a maximálna spokojnosť: ochota, vľúdnosť, ... (aj keď "otravujem" s prkotinami) a diely mám do troch pracovných dní.
PeterS
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pia 28. Sep 2007, 8:56
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara I break 1.9D (DW8), r.v. 1998

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod Toky » Str 17. Okt 2012, 10:30

SAMID v Košiciach skončil, zavreli krám.
Toky
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv 20. Sep 2012, 9:24
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara Picasso 1,6HDi 66kW

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod Axel » Pon 22. Okt 2012, 23:22

Je jedno ci zavreli kram, alebo nie. Uz by som im nedal ani vymenit brzdovu ziarovku, nieto este vlozit ruku do motora...
A ani 3H neni ziadna vyhra, len nutne zlo, kam sa ide A: na garancku, B: ked si s tym nikto nevie rady a som zufaly, C: objednat original nahradny diel...
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod Toky » Štv 20. Dec 2012, 9:00

No a potom kde servisuješ auto, keď Samid zavreli a 3H nechceš?
Toky
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv 20. Sep 2012, 9:24
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara Picasso 1,6HDi 66kW

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod Axel » Štv 20. Dec 2012, 12:52

U kamarata v garazovom servise... Rano auto vyzdvihne, rozoberie, zozenie potrebne diely a vecer ho mam pristavene pred robotou. Nie je to mozno najlacnejsie riesenie, ale mne vyhovuje (na veci, ktore sa daju robit bezne. Ak sa vyskytne zlozitejsi problem, s ktorym nepohne, tak tiez neviem, kam pojdem. V tomto vitam kazdu dobru radu)
S prvym autom som bol parkrat v Presove, ale tam uz tiez znamy nerobi a narovinu: su to suflikanti, akurat ze s papiermi. Pocul som dobre referencie na RV a BJ autorizak, mozno ich niekedy bez blocka vyskusam (az budu ochotni sa takto dojednat)
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod empík » Štv 20. Dec 2012, 13:50

V RV som bol dvakrát. Prvý raz som potreboval oživiť DO keďže jedno bolo nefunkčné. Nevedel som že je potrebné sa na to objednať. V ten deň o 10 tej hodine ma urobiť nechceli aj keď som bol ochotný počkať. Vysvetlovali to tým, že to je práca na niekoľko hodín na diagnostike(vtedy som ešte dia nemal) a že sa musím objednať. Vzdialenosť 42km ich nezaujímala. Druhý raz som sa už objednal na geometriu s tým, že to bude stáť 30 éčiek. Po príchode sa veľmi čudovali prečo idem na geometriu, keď nemám žiadne problémy s riadením. Pri platení sa vyjasnilo, že cena 30 éčiek platí, ale je potrebné zaplatiť aj DPH. Objednal som u nich pár skrutiek ku kastlíku spolujazdca, čo malo byť v hodnote okolo 1 eura. Pri informovaní či už tovar došiel cena stúpla asi 5x. Na geometrii najazdil mechanik s autom asi 15km. Na druhej strane s nastavením svetiel po geometriii som spokojný aj keď som musel dokladať nejaké príchytky do podblatníka. Servisom sa snažím vyhnúť ako sa len dá, ale niekedy to proste nejde. :)
Som rád, že ste radi, že som rád...
Obrázok užívateľa
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1719
Registrovaný: Štv 14. Apr 2011, 11:23
Bydlisko: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod Axel » Štv 20. Dec 2012, 16:25

Empik, ako tak vidim, oplati sa mi ist do RA :-)
Nastavis mi ecomod a mrtve DO? (moj mechanik nema diagnostiku na mojich francuzov, specializuje sa na fauve koncern)
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Autorizovaný servis Košice (SR)

Poslaťod empík » Štv 20. Dec 2012, 20:12

Nie je problém, keď pôjdeš okolo môžeme sa dohovoriť. Ja na mojej Xsare nemám v BSI nastavovanie ECO mode, ale z diskusie, ktorá bola nedávno viem, že ju niektoré Xsary majú. :D
Som rád, že ste radi, že som rád...
Obrázok užívateľa
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1719
Registrovaný: Štv 14. Apr 2011, 11:23
Bydlisko: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť