Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Poslaťod davados » Pon 26. Jan 2009, 5:20

Velmi dobre zkusenosti,servis je na Praze 4 na Budějovický ul. U krčské vodárny cislo nevim.Najizdet z Antala Staška do ul Na krčskě stráni a prvni doleva pak asi 100 m je znacka jednosmerky tak tam doleva a vjet dolu do garazi a posle garaz nalevo.Tel.721903819 fa Autofit.Mechanicke opravy,vymeny spojek,rozvodu,nevim co sem jeste napsat,zavolejte si a zeptejte se.Cena asi 300,-/hod za mech.prace
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Poslaťod Jufk » Štv 28. Máj 2009, 13:47

Tak jsem udělal další zářez do mého prozkoumávání autoservisů a vyzkoušel jsem tento doporučovaný Davadosem. Nechal jsem si vyměnit tlumiče komplet a probíhalo to takto: zavolal jsem a ptal se na cenu a na značky, které používají dohodli jsme se na Sachsech a asi za pět minut mi ze servisu volali cenu- za předek 6 500,- a zadek 3 000,- i s prací. Auto jsem jim tedy dovezl a za půl dne přišla sms, že je hotovo a cena platí. Vím, že na tlumičích se toho nedá moc zkazit, ale mile mne překvapilo příjemné chování a snaha pomoci zákazníkovi, s ničím nedělali problém a hlavně nemluví s vámi machýrek ve značkových montérkách se zlatým řetězem na krku, rozvalený za stolem v kanclu v cigaretovém oparu, ale chlap zmazaný od oleje, který si na nic nehraje. Není to servis zaměřený na Citroeny takže třeba repas zadní nápravy bych asi nechal dělat jinde, ale jinak na mechanické věci si myslím, že budu jezdit sem. Jinak je to firma AA-Autofit a na internetu jsou pod stránkou http://www.autosklo-ac.cz a při vjezdu do garáží (z dost příkrého) se neleknětěe jako já množství aut a servisů, které tam je a jeďte až do zadu nad vraty mají malé logo Autofit.
A pro srovnání v Damaru ve Štěrboholích mi nabízeli Kayaby na předek za "... nějakejch 7 a půl... " takže určitě min. 8 000 a na zadek jsem se radši neptal
Naposledy upravil Jufk dňa Pia 3. Júl 2009, 11:13, celkovo upravené 1
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.

Re: Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Poslaťod Jufk » Štv 28. Máj 2009, 13:53

davados píše:Velmi dobre zkusenosti,servis je na Praze 4 na Budějovický ul. U krčské vodárny cislo nevim.Najizdet z Antala Staška do ul Na krčskě stráni a prvni doleva pak asi 100 m je znacka jednosmerky tak tam doleva a vjet dolu do garazi a posle garaz nalevo.Tel.721903819 fa Autofit.Mechanicke opravy,vymeny spojek,rozvodu,nevim co sem jeste napsat,zavolejte si a zeptejte se.Cena asi 300,-/hod za mech.prace

Jen malý dotaz je to jen náhoda, že klučina, který ode mne přebíral auto jezdí se Scorpiem TAXI? Nebo je to kámoš od fochu ? A ta Xasara break s podložkama co stála u vjezdu do garáží je tvoje bejvalkla? Jinak díky za dobrý tip byl jsem opravdu moc překvapený, že i v tomhle oboru jsou ještě slušný lidi . Asi se k nim budu vracet.
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.

Re: Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Poslaťod davados » Štv 28. Máj 2009, 20:27

Jsem rad,ze jsi spokojenej :) a co se tyce my bejvalky asi to je ona.Pohadal sem se a vratil sem klíčky a uz sem ji mesic nevidel,tak se na ni asi pujdu mrknout a zavzpominat si...
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Poslaťod Strejceknimra » Uto 17. Nov 2009, 10:54

Tak pod Vaše pochvalné názory se s radostí podepíšu. V nouzi jsem dovezl svoji xsaru, která mi začla před Prahou jít na tři válce, právě sem. Potěšilo mne, že mechanik je skutečně mechanik a ne jen vyměňovač velkých skupin dílů. Postupně zkoušel jestli závada není banalitou přes složitější a dražší díly a o všem mě (spolu s rámcovou představou o ceně) průběžně informoval telefonicky nebo SMSkami. Takže i když cena za opravu byla nakonec poněkud vyšší, věděl jsem o tom dopředu nekonalo se žádné nemilé překvapení při placení.
Kdo neměl zrzavou, neví, co je ženská. Kdo neměl citrouše, neví, co je auto.
Strejceknimra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob 20. Sep 2008, 15:38
Bydlisko: Ústí nad Labem
Vůz: C5 2.0 HDi (2010), Kaipan 14 (2008), v minulosti postupně 2 x Xsara

Re: Praha 4-neznačkový servis DOPORUCUJI

Poslaťod davados » Uto 17. Nov 2009, 14:44

Tak to jsem vazne rad :)
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia