Citroen Patera Praha 5 Radotín

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Citroen Patera Praha 5 Radotín

Poslaťod řepák » Uto 18. Júl 2006, 17:30

Tak jsem si nechal vyměnit rozvod.řemen před dovolenou.
Kladky nemění , prý kontrolujou ..
Chtěl jsem , aby se mi podívaly na vý?kovou vůli sed.řidiče a asi mě blbě pochopily. Ale to mohlo toho mechanika napadnout co chci , kdy? si do auta sedal . V podstatě ,,jde dolů,, .
Kromě rozvoďáku mi je?tě vyměnily pomocný co honí altík, vod.pumpu a co já vím jaké je?tě nesmysly.
CENA : Včetně DPH a 5,5 hod práce ...............3.100,-
Pak mi je?tě známý , který mi Xsaru prodal nafouknul klima ..... 1.000,-
Tak?e pokud budete mít někdo zájem , rád vám dám kontakt.
Martin Ho?ek tel.602 44 12 84. a je to hned 1. dům napravo na začátku obce.
Má to malou chybu . je to v Březové u ?ebráku okr. Beroun.
Čauvajs
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod semtamtuk » Pon 14. Máj 2007, 14:58

:D V celku se snima dá mluvit nevnucujou Ti do auta hned nové díly za raketu,ale nabídnou i starąí pouľitelný. :!: Problém mají pouze s vybavením a ten spočívá ve zastaralém softu na počítačí který připojují na řídící jednotku vozidel tzv.diagnostický přístroj na nic nového nepřijde kdyľ Ti svítí kontrolka aeirbegu tak oznámí problém s aeirbegi a nic víc k tomu takľe se vąe musí dohledat ručně no uvidím dnes jsem jim tam dal pikaču ohledně problému s aerbegi viz.forum pikaču a řekl jsem jim a» mi vydezinfikují klima. :?: Doufám,ľe ve středu se ozvu co a jak Jarda
Těžká noha Jarda Pikaču 2.0HDI rv.2001 najeto asi 101500Km Běloba žrout do 6,4 litru ropy jenom couračky
Obrázok užívateľa
semtamtuk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv 19. Apr 2007, 19:39
Bydlisko: Praha 13

Poslaťod semtamtuk » Str 16. Máj 2007, 17:22

:D Tak zase já vyzvedl jsem si tam auto cena 3850Kč tak sámo napočítali tam za to programování jednotky 2500Kč a před tím jsem na ni čekal tři týdny,neľ se vrátila,ale za to oni nemohou dále asi 800Kč za nalezení závady a opravu dále prý 450Kč za diagnostiku no nevim nevim a zbytek asi za desinfekci klima uľ nesmrdí. :shock: tě» mi uľ,ale při zapnutí klíčku se rosvítí i předpínače pásů a kontrolka airbegu a pak to zhasíná a kdyľ vypnu klíčkem airbeg u spolujezce tak svítí kontrolka no super jsem rád :twisted: zejtra ale vyąetřím u toho elektrikáře kde byla závada dnes tam uľ nebyl čau
Těžká noha Jarda Pikaču 2.0HDI rv.2001 najeto asi 101500Km Běloba žrout do 6,4 litru ropy jenom couračky
Obrázok užívateľa
semtamtuk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv 19. Apr 2007, 19:39
Bydlisko: Praha 13

Poslaťod Mig45 » Str 16. Máj 2007, 20:54

Ja u nich byl minuly ctvrtek s klimou. Zavarovali me 2 trubky + 3 hodiny prace + naplneni = 4200,-
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Štv 14. Júl 2005, 20:47
Bydlisko: Praha,Beroun

Citroen Patera Praha 5 Radotín

Poslaťod Jindra » Štv 21. Feb 2008, 11:44

Uz bych tam nejel leda mozna na tyci. Delali me geometrii (400)- vysledek volant na krivo a po trech mesicich gumy v h.... , oprava v Mnichovicich sice za 1000 ale na optice a s protokolem: Vysledek volant rovne auto nikam netahne najeto uz 5000km a zatim spokojenost jak s opravou tak s pristupem mechaniku.
Jindra Xsara II Hdi Break 66kW EXCLUSIV 2000
Jindra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Sob 23. Júl 2005, 19:30
Bydlisko: Praha

Re: Citroen Patera Praha 5 Radotín

Poslaťod řepák » Štv 21. Feb 2008, 20:13

Jindra píše:Uz bych tam nejel leda mozna na tyci. Delali me geometrii (400)- vysledek volant na krivo a po trech mesicich gumy v h.... , oprava v Mnichovicich sice za 1000 ale na optice a s protokolem: Vysledek volant rovne auto nikam netahne najeto uz 5000km a zatim spokojenost jak s opravou tak s pristupem mechaniku.

.............bla , bla, bla........
Já uľ jezdím jen k autorizovaným :D
Tedy byl sem tam zatím 1 a doufám ľe na dlouho naposled .
K p. Paterovi ani tyčí vod heveru :evil:
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: Citroen Patera Praha 5 Radotín

Poslaťod Jufk » Štv 23. Okt 2008, 13:57

Tak já se taky připojím s komentářem.K Paterovi jsem jezdil ze začátku a byl jsem s nimim spokojený.Ze začátku...Pak jsem začal zjišťovat, že ze mnou sepsaných závad udělali jen něco a závadu, kterou jsem jim udával čtyřikrát pokaždé vynechali.Inu kdo by se namáhal hledat kde to ťuká, když to nelze definovat hned na poprvé.a od doby kdy pan Patera není na provozovně, ale věnuje se jiným věcem šla úroveň jejich služeb dolů.Vrcholem pro mne byla repase zadní nápravy skládající se z výměny ložisek na kterou si napsali 8,5 hod. a účtovali mi 5.500,-Kč.Ani se přitom nenamáhali s kontrolou silentbloků a nastavením výšky auta tak jak jsme se domluvili.Navíc mi dost vadí,že auto si musím každý den odvézt domů oni totiž nemají kde auta nechávat a další den jim ho přivézt znovu pokud bych toho chtěl udělat víc.Zkrátka se dle mého názoru dost zhoršili.
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia