DAMARO Praha- Štěrboholy

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

DAMARO Praha- Štěrboholy

Poslaťod Jufk » Pon 27. Apr 2009, 14:43

Vyzkoušel jsem další servis, který jsem vypátral na netu a na různých fórech. Je to malá dílnička a ten člověk se specializuje na Citroeny. Dělají i jiné značky, ale Citroen je údajně jeho velká láska. Nechal jsem si vyměnit těsnění pod svodem výfuků a nahradit ulomený svorník taky u svodů plus kontrola světel. Přístup byl docela dobrý všechno mi vysvětlil, ukázal a jelikož odvrtávat svorník z bloku motoru je dost pakárna tak se mi ani 1250,- Kč za práci nezdá přehnaná částka. Na hodnocení to nebyla žádná velká oprava, ale reference měl docela dobré.
Ten servis se nachází přímo naproti Europarku hned vedle O.K. a prodejny koberců na kraji rodinných domků. Pokud pojedete od Průmyslové uvidíte značku Citroen už z dálky.
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.

Re: DAMARO Praha- Štěrboholy

Poslaťod dapata » Pon 27. Apr 2009, 19:34

znám a gratuluji ti ke tvé kladné zkušenosti s tímto servisem-dílnou,bohužel já sobně mám s tímto pánem negativní zkušenosti. Stačilo mi 2x a dost,sice už je to 6 let,ale vždy když jedu okolo zavzpomínám.......
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 7:24
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Re: DAMARO Praha- Štěrboholy

Poslaťod Jufk » Uto 28. Apr 2009, 9:20

Dá se vůbec najít srvis se kterým by byli všichni spokojeni??? Asi je to jako hledat svatý grál :lol: všichni ho chtějí, ale nikdo neví kde je. Pokaždé když najdu nějaký servis který má dobré reference tak se najde někdo zklamaný. Já jsem např. slyšel samou chválu na Auto Vašenda na Harfě, ale sám mám špatnou zkušenost a už mě tam neuvidí. Vyměnili těsnění pod hlavou a pořád se ztrácí voda, nalomili svorník svodu výfuků, vyměněné silentbloky už zase vržou....a ty ceny!
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.

Re: DAMARO Praha- Štěrboholy

Poslaťod dapata » Uto 28. Apr 2009, 11:44

jó pan Vašenda bývával dobrý když před více jak 5 lety začínal, nyní tam jako "opraváře" má vyhulený týpky a to už opravdu není ono, stále tam chodím ovšem ta kvalita........ta už tam chybí a tebou zmińovaná cena je už skoro na úrovni aut. servisu to je pravda.
Jako dobří a férový se mi zatím (zatím- tady nato kladu důraz) auto F&B Praha-Kyje, osobně se mě nesnaží natáhnout (někdo může mít naopak úplně opačný názor) a poradí jak vyřešit problém aby to mě jako zákazníka-provozovatele vozidla nestálo majlant. Jako mínus bych u nich zatím viděl delší dobu na objednání.
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 7:24
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Re: DAMARO Praha- Štěrboholy

Poslaťod Jufk » Uto 28. Apr 2009, 15:16

[quote="dapata"]Jako dobří a férový se mi zatím (zatím- tady nato kladu důraz) auto F&B Praha-Kyje,
No a nemohl by jsi do rubriky " Autosevisy a autosalony- zkušenosti " napsat něco bližšího ? Nějaké tvoje postřehy a místo kde to hledat. Třeba je víc lidí, kteří jsou s nimi spokojení a třeba to bude konečně dobrý servis. Já sic e bydlím na opačném kraji Prahy, ale pokud budu mít jistotu, že nic neodfláknou tak tam rád zajedu. Není zrovna můj koníček opravovat auto po zásahu "odborníků".
Stříbrná Break 1,4 ,X1 ,s modrou kapotou
Jufk
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv 23. Okt 2008, 11:39
Bydlisko: Praha 4-Chodov
Vůz: Xsara break, 1,4 benzin, r.v. 1999 ,stříbrná s modrou kapotou.

Re: DAMARO Praha- Štěrboholy

Poslaťod martan01 » Str 27. Feb 2013, 18:23

Jestli jde o pana Faltejska tak jen doporucuji. Vzdy vse ok.
Parkrat jsem u nej mel Berlingo a dodavku a vse ok. Pote jsem vyskousel par servisu blize bydlisti a vzdy katastrofa.
Popravde receno jsem uz par let nebyl ze servisem spokojen.
Joa a z Damarem jsem spokojen nebyl. Mel jsem domenku ze Mi pri sundani palubky v Berlingu promenil i airbag. Jenze jsem si nebyl jist.
martan01
 


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron