Autobazary-Warning

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autobazary-Warning

Poslaťod Matěj » Uto 13. Sep 2005, 10:56

Nevím jestli se to týká taky někoho jiného kromě mne, ale chtěl bych varovat lidi před nákupem v jednom konkrétním autobazaru.Bazar se nachází v Pečkách u Kolína a majitelem je p.Stuchlík.Tento bazar se specializuje na Citroeny a Peugeoty, ale mů?ete tam koupit i jiné značky aut.No a teď k věci.Koupil jsem tam Xsaru 2,0 Hdi Break 2001.Asi po 3 dnech, kdy? mi pořád bylo divný, ?e "ten diesel" nějak netáhne jsem nav?tívil servis Cirtoen.Zji?těná závada - vadné čidlo teploty nasávaného vzduchu, bratru 5 680,-Kč.Jen?e auto stále nejelo tak jak by mělo.Dal?í prohlídka v jiném servisu gnostikovala vadné turbo ( nové 55 680,-Kč ).Tak do toho jsem ne?el a sehnal na vrakáči za 8 000,-Kč.Auto se probralo a jezdilo jako blázen.Aby nebyl v?emu konec, kdy? jsem chtěl pou?ít zadní pasy, tak nebylo co.Pasy pod sedačkou nejsou !!! Na jakékoli urgence a reklamace nikdo nereaguje.Auto jsem dal do kupy, ale stálo mne to nějaký prachy.Destičky, nápně, čidlo, turbo, pasy atd...Vím, ?e jsem naletěl a asi je to moje vina, ale já byl tak nad?enej,kdy? jsem auto kupoval, ?e jsem vůbec nemyslel na to,?e někdo je takovej vykuk.No a diesla jsem nikdy neměl abych mohl porovnávat ( předchozí auto Ford Mondeo 1,8 i 16V ), tak?e jsem to holt nepoznal. LIDI DÁVEJTE SI BACHA

Ahoj
Matěj
 

Poslaťod mio » Pon 25. Feb 2008, 21:10

Tak tam jsem také byl :lol: .Super bazar .Kolega sháněl nějakou xsaru v naftě.Měli tam jednu, na fotkach asi tak za 2.Ale v reálu katastofa původně měla mít najeto okolo 120 000 km ale měla asi tak 400 moľná i víc.Při nastartování jsem při pohledu za auto stratil orientaci na jaké palivo to asi jede,kouřová clona modré barvy.Na moji otázku proč tak hulí,obsluha odpověděla "to přejde" .Motor se klepal jak ratlik.Absolovali jsme cestu do jeątě jednoho bazaru,tam uľ to bylo lepąí ale opět naj. POCTIVÝCH 120 000 km.Motor byl lepąí ale uľ nefungovala klima,spojka mlela z posledního,sem tam nějaká ranka atd.Mam známého co vlastní autobazar a sám mi říkal ľe kdyľ dá někdo peugeota nebo citroena diesel do bazaru okamľitě ho ztočí o nějakých 100 000km,ľe prý ty motory vydrľej okolo půl milionu a pak jdou do nebe.Nyní uľ chápu recenze kde rádoby odborníci testují např.xsaru z 98 r. s naj.120 000km a stěľují si ľe auto se chová nestabilně ľe jsou vymlácené ramena,ľe auto jede do leva atd.atd.atd.Nakonec jsme koupili xantii 1,9td xsara prostě neąla sehnat,mimochodem taky 120 000km ale ve skutečnosti asi tak 220.
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1267
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: Autobazary-Warning

Poslaťod Ondra » Uto 11. Aug 2009, 7:27

Já bych se taky přidal,
koupil jsem svojí Xsaru přes Autobazar ABERA Čáslav (majitel p.Dvořák z Dobřně), v době když jsem ji kupoval měla pouhých 55tisíc najeto, ikdyž jsem nevěřil tak mě v citroenu ujistili že dle poslední garance to vše sedí včetně servisky. Celkem mě auto překvapilo že vypadá zachovale, ale teď pijdu na ale ty prasata koupili auto od němky rozstřelené a chtěli ho prodat jako neroztřelené. Při opravách se asi přepočítali a tudíž na některých věcech šetřili. Praskle pero a vyteklý tlumič na přední nápravě mě docela dorazil, bohužel pero jsem zespoda viděl ale nebylo na něm známky porušení. Ve výsledku jsem do auta nacpal cca 15tisíc ale že by se dalo mluvit o solventnosti prodejce ojetin se říct nedá.... takže Autobazaru ABERA Čáslav se vyhnout velkým obloukem. P.S.: ty parchanti maji ješte jako součást bazaru STK +Emise.... ale dělejí to fikaně... vozí to recipročně do Velimi - asi zpřízněný servis protislužbou pro ně.
Červená Dračice v 3dv. rok 12/2002 - motor 1.6 16V 80kW/110HP výbava Chrono VTR (Přidány Xenony H7 6000K - fakt luxus)/ 60% mám podsvícený interier modře, na zbytek nenbyl čas... už jen budíky a ovl. topení
Obrázok užívateľa
Ondra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Pon 5. Feb 2007, 0:46
Bydlisko: Kladno
Vůz: Xsara Coupé 1.6i 16V 80kW/110HP / barva Lucifer / Chrono paket VTR / podsvícení interieru do modra


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron