Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Poslaťod Dutch » Pon 15. Jún 2009, 20:22

Ahoj, jen přidávám novou zkušenost s Auto trejbal - http://www.auto-trejbal.cz/ . Dnes jsem tam koupil kapotu na X1 za 2.600,-Kč. Sice slibovali, že je v super stavu a po příjezdu jsem zjistil, že jsou tam škrábance, ale naknec jsem ji vzal. Když jsem se ptal po tom koberci zespoda kapoty, tak za něj chtěl 500,- :twisted: , za masku 900,- , zrcátko za 1.000,- ....no prostě žádná super cena a jednání docela pod psa....
Takže doporučuju jen jako krajní řešení....
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Re: Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Poslaťod jarin » Str 17. Jún 2009, 20:23

Ahoj. Chtěl jsem se tam jet podívat,shánim drobnost,pravou přední mlhovku. To si to asi rozmyslim, to si koupim novou.
ex X1 1.9 TD silver break 99 s klubovýma podložkama :-)
Fofo II kombi 07
X1 1.8 99 exklusive
Obrázok užívateľa
jarin
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 21:38
Bydlisko: Dobřany
Vůz: Vw Touran ,Fofo II kombi 07,ex X1 99 silver break 1.9td, X1 99 sedan 1.8 exklusive

Re: Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Poslaťod Carlos » Str 5. Aug 2009, 20:02

Ahoj, tak jsem tam dnes taky zajel a musím říct, že jsem sehnal všechno, co jsem potřeboval. Po telefonu jsem si to nejdřív srovnával s cenama dalších vrakovišť a já osobně jsem nějakou tu tisícovku ušetřil. Moc mi nejde do hlavy, jak si někdo může koupit a zaplatit díl, který se mu nezamlouvá. Nevím , jak ty, ale já si vždycky všechno nejdřív pořádně prohlídnu, než to vezmu. Nestežoval bych si, být tebou, na vrakoviště, spíš bych se zamyslel sám nad sebou...
Carlos
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str 5. Aug 2009, 19:48

Re: Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Poslaťod Claire » Str 5. Aug 2009, 21:58

:D já bych teda nechtěla bejt kverulant, nicméně, Carlosi, na tu jednu registraci a jednu zprávu je tě z bazaru skoro škoda ne?? :driv:
http://www.akvaristik.eu
Má nejlepší přítelkyně :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Claire
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 211
Registrovaný: Štv 2. Júl 2009, 9:18
Bydlisko: Liberec
Vůz: Xsara Break, 1,4i, 2002, 60 tis.,vysněný bobíšek v zelené metale.

Re: Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Poslaťod Dutch » Štv 6. Aug 2009, 17:07

To Carlos - dobrej lobbing :-)

btw....pokud jsem psal "a po příjezdu jsem zjistil, že jsou tam škrábance", myslel jsem tím po příjezdu na vrakárnu a ne domu :-))))
- byl jsem předem ujištěn, že haupna je v naprosto nepoškozeném stavu....


...kdyžtak nám tu napiš co jsi koupil a na kterých jinch vrakovištích okolo Plzně jsi se ptal....že jich tu tolik je....
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Re: Vrakoviště Auto Trejbal - Dolní Bělá u Plzně

Poslaťod Rope » Štv 6. Aug 2009, 18:05

Vrakoviště, vrakoviště, poznal jsem jich celkem dost a musím konstatovat že na většině vrakovišť mají "prodejci" jednání řeznického psa a jsou to takové neochotné lopaty. Pojem pěkná kapota nebo dveře je naprosto rozdílný od představy kupujícího. Jsou ale světlé vyjímky.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia