Repase zadních náprav Kožlany, 35km od Plzně

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Repase zadních náprav Kožlany, 35km od Plzně

Poslaťod m.i.k.y21 » Pia 5. Mar 2010, 21:26

Tak já jsem byl s xsarou v Kožlanech je to asi 35 km z Plzně..Je to směr Most..Byl jsme tam před 2 týdny a všechno proběhlo naprosto v pohodě..Nemají internetové stránky ale inzerovali v novinách, kde jsem se to taky dozvěděl a přijel...Objednání domluvené na osmou hodinu v pondělí s tím že to do 12 hodin bude hotové..Byl jsem se zatím projít po městě..Cena repase byla 6000 Kč s tím že mi v rámci měnili ještě ložiška na jedné straně jelikož už mělo vůli.Volali nejprve-domluvil jsem se na výměně.Sám jsem si mohl zkontrolovat a ležely na podlaze spolujezdce....Práce na výbornou...Bylo mi doporučeno promazat nápravu každého půl roku a záruku mám na ní taky...Ptal jsem se jak dlouho to vydrží a řikali mi, že se ještě nikdo po repasi neobjevil znovu a to dělají jž 9 let...Tak to už to auto dávno nebudu mít...Tel. číslo 602420464...něco jsem přidal i do odkazů na ně u repasí náprav to co jsem zjistil a mohlo by se hodit...Všem přeji aby dobře vybrali u koho nechat repasovat...Hodně šťastných km...
Naposledy upravil m.i.k.y21 dňa Pia 5. Mar 2010, 23:09, celkovo upravené 1
m.i.k.y21
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 5. Mar 2010, 20:26
Bydlisko: Plzeň
Vůz: 2.0Hdi 3.0Hdi

repase zadních náprav Kožlany

Poslaťod Petrr » Pia 14. Feb 2014, 8:37

Před nedávnem jsem si povšimnul na své xsaře že mi zadní kola začala drhnout o vnitřní stranu podběhu. Také jsem si všiml, že mi auto sedí vzadu docela nízko. Odvezl jsem to do servisu, kam běžně jezdím na výměnu oleje atd. ať se mi na to podívají. Řekli mi, že mám špatnou zadní nápravu a ať si jí nechám repasovat. Tak jsem pátral po internetu a narazil jsem na firmu v Kožlanech. Jelikož jsem to měl celkem blízko a zaujala mě varianta repasované nápravy s mazničkama tak jsem se u nich nechal objednat. Na počkání mi zrepasovali zadní nápravu s tím že mi jí zvedli o kousek víš jak jsem požadoval . Čekal jsem přibližně 2 a půl hodiny. Chtěl jsem vidět, jak to vypadalo s mojí předchozí nápravou tak mě zavedli na dílnu a tam jsem se docela podivil že vůbec auto pérovalo a neupadly kola. Cena s montáží 6500 Kč. Auto je teď hezky zvedlé a lépe drží stopu. Servis doporučuji. Mám ještě peugeota 306ku a tam mě to bude brzo čekat taky :(
Petrr
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 14. Feb 2014, 8:36
Bydlisko: Plzeň
Vůz: Citroën Xsara 1.8

Re: repase zadních náprav Kožlany

Poslaťod Pety » Pia 14. Feb 2014, 12:55

V Kožlanech nám dělali i Saxíka a taky spokojenost.
307SW 2007, 1.6 16V 80 kW benzin
Obrázok užívateľa
Pety
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 500
Registrovaný: Ned 6. Sep 2009, 10:26
Bydlisko: Chomutov
Vůz: Peugeot 307SW 2007, 1.6 16V 80 kW benzin


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia