Kolotoč F1 2007, komupak fandíte?

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Kolotoč F1 2007, komupak fandíte?

Poslaťod Rope » Str 14. Mar 2007, 21:46

O víkendu nám začíná F1, komu fandíte, obhájí Alonso titul?
Já osobně fandím x let rudým vozům z Maranella. Co se týká jezdců, tak to bude určitě Brazilec Massa, Fina Kimiho nechávám a? na druhé koleji. Uvidíme jak závody v prvním roce po Kristu (vlastně Shumim) dopadnou.
Ferrari zdar. :twisted:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Sbohem vąem » Štv 15. Mar 2007, 7:35

Tak já ferrari nemusím,to víš, Ital :?
Alonso je docela sympaťák i dobrý jezdec ,ale titul neobhájí.

Já už dlouhá léta fandím Davidu Coulthardovi,čili fandím i Red Bullu pana Matechice. Navíc teď s motory Renault,tak uvidíme.

Taky dlouhá léta fandím BANÍKU OSTRAVA,ale ten tam nejezdí.
A v anglické lize je to Blackburn rovers a to od dob Alana Schearera.
Sbohem vąem
 

Poslaťod CHiP » Štv 15. Mar 2007, 11:49

Doufám, že to letos už bude pro diváka pořádně atraktivní :twisted:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod pastynko » Štv 15. Mar 2007, 11:55

pripajam sa k Rope-mu ;)

Ferrari su moje farby 8)
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod MasterOfPuppets » Štv 15. Mar 2007, 12:47

Vždycky jsem fandil McLarenu - byli dobří, ale to už v poslední době moc pravda není, protože poslední dvě sezóny nejezdili nic moc... Uvidíme, jak to zase dopadne, ale už to nebude One Schumacher Show :)
MasterOfPuppets
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Str 24. Aug 2005, 11:19
Bydlisko: Kladno, Střední Čechy
Vůz: Citroen Xsara I 1.8 VTS

Poslaťod Sbohem vąem » Štv 15. Mar 2007, 13:48

Tak uvidíme zda to bude atraktivnější ,ale stímhle výčtem změn v pravidlech by to mohlo i být :

Velkou změnou v pravidlech je prodloužení pátečního tréninku z 60 na 90 minut a jeho změna na volné testování. Stáje tak budou moci používat jakékoli motory a posadit za volant monopostu i testovací jezdce. Sobotní trénink už bude trvat stejně jako loni hodinu a pro závodníky, kteří budou chtít nastoupit do odpolední kvalifikace, bude povinný.

Kvalifikace má takřka stejný formát, jen délka poslední třetí části boje o startovní pozice bude zkrácena z dvaceti na patnáct minut. Pro novou sezónu zůstává v platnosti i pravidlo o jednom motoru pro dva závody, platí i zákaz vývoje agregátů až do roku 2008. Do závodů letos mohou pouze takové motory, které loni odjely minimálně dvě Velké ceny. Když pilot vymění monopost mezi kvalifikací a závodem, bude startovat z boxů.

Monoposty budou mít GPS systém
Mezinárodní federace FIA určila firmě Bridgestone parametry dodávaných směsí, aby předešla zvýhodňování stájí. Pneumatiky tak prý budou pomalejší a měly by mít i delší brzdnou dráhu. Každý tým dostane dvě směsi pro vlastní závod a čtyři pro páteční trénink.

Monoposty budou mít zabudovaný satelitní monitorovací GPS systém, což nahlásí pilotovi umístění případné vlajky upozorňující na nehodu či jiné problémy na trati. Novinkou je také světlo, jehož zapnutí umožní pilotovi dát v případě nehody najevo, že je při vědomí.

Výhodou pro pomalé vozy bude nasazení takzvaného "safety caru" v případě nehody či překážek na trati. Jezdci o kolo zpět v té chvíli předjedou rychlejší vozy i zpomalovací auto a zařadí se na konec startovního pole. V té době budou uzavřeny boxy stájí.
Sbohem vąem
 

Poslaťod řepák » Štv 15. Mar 2007, 18:14

ROPE si můj člověk , ale po ukončení kariery Michaela nevím vůbec komu dál fandit . Ať si každej říká co chce, jakej že prej to je nafoukanec, namistrovanej .... STEJNĚ BYL NEJLEPŠÍ .
To co dokázal Šumi , hned tak nikdo nedokáže .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod SilverGhost » Štv 15. Mar 2007, 21:14

Já určitě i nadále Ferrari, když není Schumi, tak asi Massovi. Coultharda nemám rád, je namistrovanej a přitom nikdy nic nedokázal :-(
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod Rope » Štv 15. Mar 2007, 21:40

SilverGhost píše:Já určitě i nadále Ferrari, když není Schumi, tak asi Massovi. Coultharda nemám rád, je namistrovanej a přitom nikdy nic nedokázal :-(

Honem si oprav toho druhého jezdce, bo tam jezdí jako druhý jakýsi Fin.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod klient » Štv 15. Mar 2007, 21:58

Na formule se už moc těším a jsem zvědavej kdo bude mistrem světa. Pro nás by bylo určitě nejlepší aby se hodně předjíždělo, taky trošku bouralo, občas zapršelo a hlavně aby nevyhrával jen jeden jezdec, ale čim víc, tim líp. Tak v neděli v 04,00 hod. středoevropského času. ( mám noční do šesti, tak doufám, že to stihnou dojet).
Naposledy upravil klient dňa Sob 17. Mar 2007, 10:01, celkovo upravené 1
Xsara 1.4i Rouge Lucifer 2002
klient
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Štv 15. Feb 2007, 19:10
Bydlisko: Chomutov

Poslaťod Sbohem vąem » Pia 16. Mar 2007, 7:12

SilverGhost: Mě nenasereš !!! Doufám,že jsi myslel Kimiho... :kick:
Couldhard je docela sympatický chlapík i jezdec.
Jen do formule se dostal díky smrti Aertona Senny do Williamsu a poté přežil pád soukromého letadla,kde zahynuli oba piloti.
A tým Redbull pozvednul daleko víc než Schumacher mladší toyotu.
Nepředpokládám,že by tým pana Matešice vyhrával,ale držím jim palce v lepší výsledky,už se těším na neděli ve 4:00 hod. ráno.
Sbohem vąem
 

Poslaťod Martas » Pia 16. Mar 2007, 8:07

McLaren Mercedes :drie:
xsara 1,8 16V VTS
Martas
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Pon 18. Sep 2006, 16:42
Bydlisko: Hořice nebo Jičín

Poslaťod řepák » Pia 16. Mar 2007, 19:38

Aby ste si náhodou neroztrhaly vobčanky !
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod SilverGhost » Pia 16. Mar 2007, 20:31

To Kvído a Rope: Ne, opravdu jsem myslel toho kostkatého.
A s mladým Schumacherem bych ho nesrovnával, ten je tam jen díky starýmu, jinak by se podle mě taky v životě nesvezl.
McLaren byl dobrej do doby, než začali používat motory Mercedes. Pak se jim to začalo sr.. :-(
Podle mě má šanci stát se mistrem Alonso, Massa, pokud se něco stane Massovi, tak i Raikonen. Víc adeptů asi není. No uvidíme, doufám, že to bude napínavější, než předchozí ročníky.
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod Rope » Pia 16. Mar 2007, 20:49

Máš recht, hlavně aby to bylo napínavé pokud možno co nejdéle. Jinak Filipe dneska vyhrál v měřeném, uvidíme v zítř. kvalifikaci.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Ďalší

Späť na Motorsport

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia