Japonská rally 28.10.2007

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Japonská rally 28.10.2007

Poslaťod řepák » Ned 28. Okt 2007, 12:16

Spolujezdec poslal Loeba mimo tra»

Grönholmův největąí rival, Francouz Sébastien Loeb, vąak nabídnutou ąanci nevyuľil a rovněľ havaroval. Stalo se tak na deątěm zkrápěné a velmi bahnité rychlostní zkouące Niueo 1, kde se Loebův Citroën ocitl mimo tra». Vůz sice přečkal celý incient téměř bez úhony, nepodařilo se ho vąak dostat zpět na tra» a Francouz se tak musel s moľností dostat se v celkovém pořadí před svého rivala rozloučit.

Jak se později ukázalo, příčinou havárie byla chyba při čtení rozpisu Loebova spolujezdce Daniela Eleny. "Byla to stoprocentně moje chyba. Je to jednoduché - někdy myslíte modrá a řeknete zelená. Rozpis byl napsán správně, přečetl jsem si ho správně, ale nahlásil něco jiného. Nechápu, jak se to mohlo stát. Moľná nedostatek pozornosti, koncentrace. Malinký zkrat v mozku a bylo to. Chci se vąem moc omluvit a poděkovat Sebovi i týmu, ľe mi to moc nevyčítají," komentoval celou událost Elena.

Na stejném úseku jako Loeb odstoupil také do té doby výborně jedoucí Jari-Mati Latvala. Ten si v průběhu soutěľe připsal několik vynikajících časů a zaznamenal i pár dílčích vítězství na rychlostních zkouąkách. Jiľ v úvodní etapě pak odstoupili oba jezdci továrního týmu Subaru. Petter Solberg poąkodil na RZ 5 přední část svého vozu, aby na následném přejezdu skončil kvůli problémům s řazením. Jeho stájový kolega Chris Atkinson havaroval hned na následující zkouące a rovněľ odstoupil.
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Späť na Motorsport

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia