Sébastien Loeb

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Obhájí Sébastien Loeb titul ?

Ano
24
92%
Skončí druhý
1
4%
Skončí je?tě hůř
0
Nehlasovalo
Je mi to jedno,a? si vyhraje třeba koza domací
1
4%
 
Celkom hlasov : 26

Sébastien Loeb

Poslaťod Sbohem vąem » Uto 6. Jún 2006, 16:31

Myslíte,?e Leob s Citroenem Xsara opět obhájí v pořadí u? třetí titul mistra světa ?
A daká?e v?em, ?e Citroen Xsara je nejlep?í auto na světě u? po třetí zasebou ?
Sbohem vąem
 

Poslaťod Zabak » Uto 6. Jún 2006, 20:24

skoro uva?uju o tom ?e to není člověk
(jak treba dojel do "depa" bez dvou kol)

kdy? se to tak vezme tak jezdí mezi světovou ?pičkou v nejvymakaněj?ích autech od ka?dé zúčastněné značky a on jim tam nadělí klidně 10 minut
to není normálni

je to borec :shock: :D :D
ZABAK Xsara 1,8 16V VTS :-)
Obrázok užívateľa
Zabak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 24. Nov 2005, 16:53
Bydlisko: Praha

Re: Sébastien Loeb

Poslaťod CHiP » Uto 6. Jún 2006, 21:49

Kvido píše:A daká?e v?em, ?e Citroen Xsara je nejlep?í auto na světě u? po třetí zasebou ?

Já bych moc sériové auto se speciálem nesrovnával :P, jinak mu dr?ím palce a přeju mu to :twisted:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Sbohem vąem » Str 7. Jún 2006, 7:40

CHiPe já vím,?e se to nedá srovnávat ,ale on reprezentuje značku Citroen Xsara a a? u? je jakkoliv upravená mů?eme být i my hrdí na to ,?e je nejlep?í na světě.Já hrdý jsem ,?e mám na kufru napsáno Citroen Xsara s vědomím,?e tuto značku pou?ívá i několika násobný mistr světa Sébastien Loeb.(ikdy? u? s tváří II)

Je to opravdový borec !!!
článek s rallye Srdinie:Tři Citroëny Xsara WRC dokončily mezi elitní čtveřicí. To je jenom dal?ím důkazem opravdu brilantní spolehlivosti dnes ji? legendárního vozu. Ani jedna ze tří posádek nemusela ře?it ?ádné technické problémy, a tak se mohla soustředit pouze na svůj výkon.

Ale taky má ?těstí nebo,?e by kvalita vozu ?
článek s rallye Srdinie:Incident ale krásně demonstroval současnou situaci ve světovém ?ampionátu. Sébastien Loeb projí?děl tra? o dvě minuty před Marcusem a do stejného kamenu narazil takté?. Xsara vydr?ela, Focus ne. Vlastně jediným okam?ikem, kdy letos Loebovi hrozila vá?něj?í bodová újma, byla Francouzova chyba na Rally Monte Carlo. Místo nuly na kontě z toho v?ak bylo druhé místo díky Superally. Grönholm mů?e pouze blednout závistí.
Sbohem vąem
 

Sebatian Loeb

Poslaťod celam » Pia 9. Jún 2006, 13:17

Myslím, ?e titul obhájí. K tomu autu - vím, ?e s na?imi toho moc společného nemá, ale kdo umí postavit takovéto auto, umí udělat i sériové. Jeden známý říká: "Z dobrého auta se dá udělat i dobré závodní, ale z bastarda nikdo nic nevyčaruje". Obrázkem toho jsou "úspěchy koncernu VW". Soutě? jezdí ?koda, aby ta ostuda padla na ni. Je fakt, ?e od časů Audi Quattro toho ho?i moc nepředvedli. Jsem zvědav, zda se do soutě?e někdy vrátí v plné kráse a v plné síle.
Ví, ?e můj komentář neladí s oficiální řečí na?ich novinářů placených z Německa a ?e se ozvou i výkřiky, ?e ničemu nerozumím, ale Xsara, která je prakticky v této soutě?i výběhový model, který by neměl bodovat lépe ne? někde na 5. místě to v?em natírá.

:lol:
celam
celam
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Pia 21. Apr 2006, 8:48
Bydlisko: Hostětín 5, 687 71 Bojkovice

Poslaťod CHiP » Pia 9. Jún 2006, 21:28

Kvido: Kdy? jsou v TV na Loeba záběry jak jede s Xsarou, tak hned komentuju ?e jezdí s Xsarou jako já :twisted:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod CHiP » Pia 9. Jún 2006, 21:29

Myslím jako ?e jezdí stejným autem, né ?e jezdí stejným stylem jako já :lol:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Sbohem vąem » Sob 10. Jún 2006, 7:16

No já bych se s Loebem asi nesrovnával myslím ,?e by mi v pohodé natrhnul triko a s autem asi taky ne 500 kobyl v tom nemám jen 110.

Ted ceka Leoba rally v nemecku coz je dost tě?ká asfaltová rally kde Loeb vládne u? tři roky.Ale tentokrát mu opravdu ?lape napaty Gronholm s Focusem a myslím,?e poCitroenu Xsara WRC je to nejzdařilej?í auto,proto?e kdy? jsi vezmeme ,kde se nachází Subaru impreza,buď nedojede a nebo nestíhají a to si tak dávají zále?et i v sériové výrobě a nebo Mitsubishi lancer Evo 9 nemají ?anci a proto honem vyvynuli Evo 10 které je stálo 1 000 000 EUR i s vývojem a první testy ukazují zlep?ení ,ale co to je proti Citroenu xsara,která je u? po několik let stejná a její upravy jsou spí?e vychytávky ne? zásadní změny a to je opravdu Super.
?kodovka má dobrá auta jen moc často střídá jezdce a to je mo?ná ?patně,Rovanpera která zářil ve Focusu není teď ani ve 20 ani Aigner a nejvíc je smůtné,?e to jsou tovární jezdci a nemají výsledky,vyhodili Gardemaistra a ten je s Citroenem Xsara na 8 místě a nejlep?í je v barvách ?kodovky Kopecký na 15.místě
Mě osobně by se líbilo ve ?kodovce slo?ení Kopecký,Kresta,který mimochodem jezdí Britskou rally a docela se mu daří,ale dopadl asi jako Enge ve Formuli 1.
Sbohem vąem
 

Poslaťod Sbohem vąem » Pia 11. Aug 2006, 14:00

Já mu stále veřím ,?e to doká?e. To opravdu nemů?e být ani normální člověk.
http://www.sport.cz/motorsport/rallye/v ... k660j.html

Snad to udr?í.
Sbohem vąem
 

Poslaťod motylek.do » Pia 11. Aug 2006, 14:09

Právě on si třetí obhájení titulu zaslou?í...A já mu v tom věřím a fandím...Je to prostě nej king za volantem nej auta! :twisted:
Obrázok užívateľa
motylek.do
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pia 21. Apr 2006, 13:29
Bydlisko: Doma?licko

Poslaťod bubakkaja » Pia 11. Aug 2006, 19:49

Kvido píše:No já bych se s Loebem asi nesrovnával myslím ,?e by mi v pohodé natrhnul triko a s autem asi taky ne 500 kobyl v tom nemám jen 110.

Ted ceka Leoba rally v nemecku coz je dost tě?ká asfaltová rally kde Loeb vládne u? tři roky.Ale tentokrát mu opravdu ?lape napaty Gronholm s Focusem a myslím,?e poCitroenu Xsara WRC je to nejzdařilej?í auto,proto?e kdy? jsi vezmeme ,kde se nachází Subaru impreza,buď nedojede a nebo nestíhají a to si tak dávají zále?et i v sériové výrobě a nebo Mitsubishi lancer Evo 9 nemají ?anci a proto honem vyvynuli Evo 10 které je stálo 1 000 000 EUR i s vývojem a první testy ukazují zlep?ení ,ale co to je proti Citroenu xsara,která je u? po několik let stejná a její upravy jsou spí?e vychytávky ne? zásadní změny a to je opravdu Super.
?kodovka má dobrá auta jen moc často střídá jezdce a to je mo?ná ?patně,Rovanpera která zářil ve Focusu není teď ani ve 20 ani Aigner a nejvíc je smůtné,?e to jsou tovární jezdci a nemají výsledky,vyhodili Gardemaistra a ten je s Citroenem Xsara na 8 místě a nejlep?í je v barvách ?kodovky Kopecký na 15.místě
Mě osobně by se líbilo ve ?kodovce slo?ení Kopecký,Kresta,který mimochodem jezdí Britskou rally a docela se mu daří,ale dopadl asi jako Enge ve Formuli 1.

ale oni tam maji jenom 300 semiku ne
Obrázok užívateľa
bubakkaja
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv 10. Aug 2006, 20:40
Bydlisko: frydek-mistek

Poslaťod Sbohem vąem » Ned 13. Aug 2006, 12:22

Bubakkaja:Sory teda za mylnou informaci,opravdu tam mají 300 semíků.
viz.odkaz: http://rallyteam.blog.cz/0604/citro-n-xsara-wrc
Tro?ku jsem jsi spojil s Rallycrossem,kde Zemanova fábia v divizi 1 má 600 koní,ostatní okolo 300-500 koní a je to znát zeman se stal ME v sosnové.

Ale nic nemění na tom to,?e Seb to dokozál,je to borec,jen u? ?koda ,?e toni Gardemeister nedokázal udr?et 3.místo a dokonat Hattrick citroënu,ale nevadí i tak je to super,alespoň pro ty co jim fandí.
http://www.sport.cz/motorsport/rallye/l ... 8vc3v.html
Sbohem vąem
 

Poslaťod Sbohem vąem » Štv 17. Aug 2006, 20:03

Sbohem vąem
 

Poslaťod Rope » Štv 17. Aug 2006, 20:24

Co nechápe??
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Sbohem vąem » Štv 17. Aug 2006, 20:38

Jak to dělá ? V?íchni ostatní jako kdyby byli jen do počtu.
Sbohem vąem
 

Ďalší

Späť na Motorsport

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia