MOTO GP

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

MOTO GP

Poslaťod řepák » Pon 21. Júl 2008, 18:41

Sice mě moc motorky neberou ....
Kdo neviděl včerejąí VC USA , myslím ľe o hodně přiąel .
Díky nezájmu o 125 a 250 za strany diváků se v USA jede jen 800 - moto gp, a tak mohli naąi kamarádi z okolí BM pozorovat bitvy o body do SUPERBIKŮ .
No a kdo si nechal ujít v nočních hodinách př.přenos z USA , tomu bych vzkázal : ,,DOBŘE TI TAK" ! :mudr:
Já sám osobně sem se přistihl s votevřenou hubou dokořán :o
Takovej závod mezi 1. ROSSIm a za ním stíhajícím/pronásledovajícím 2. STONERem uľ asi jen tak neuvidíme . Vůbec nelituju ľe sem zůstal u TV sedět do 1/2noci .
PROSTĚ NÁDHERA .
http://www.f1sports.cz/index.php?Center ... ram1=21619
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod Rope » Pon 21. Júl 2008, 19:24

Řepáku, musím s tebou souhlasit, byla to nádhera, nejen Valentino s Kejsim, ale i boje o daląí pozice, ąkoda jen ľe Kejsi upadl, byla to fakt nááádhera a prostě něco pro co stálo být vzhůru. (omlouvám se těm co se chytaj za hlavu Kejsi=Casey)
Jeątě jedna věc, hned na začátku závodu hodil skobu z motorky ąpaněl Lorenzo, snad to byla poslední smůla v tomto ročníku. I kdyľ se zlomeným kotníkem jezdil jak s partesu.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod řepák » Pon 21. Júl 2008, 19:53

A tak touto cestou děkuji ROPEmu za podporu ...
Já vím ľe to s CITROEN SPORTem to nemá nic společného , ale nemohl jsem si svůj záľitek ze včerejąí noci nechat jen pro sebe .
Co víc mě zaujalo ľe okruh kde se VC USA jede (Laguna seca) se tato jako jediná v originálním měřítku objevila také na PS1 ve hře Gran Turismo 2
kde sem ,,dělal,, řidičák na profi licenci a vyjel jí stejně jako ost. ve zlatě :D
Nevytahuju se , rostu :oops:
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod Kvido » Uto 22. Júl 2008, 5:57

Taky jsem na to čučel,chtělo se mi hrozně spát,ale potom co ti dva ľačli předvádět,mi pěkně puls zase naskočil a byla to nádherná podívaná,Rossi si to ,ale zaslouľil.Lorenzo má děsnou smůlu,ale má můj obdiv,takhle dobitý a dolámaný a stejně na to sedne a jede,tedy alespoň jedno kolo.
Obrázok užívateľa
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 1463
Registrovaný: Uto 25. Mar 2008, 19:19
Bydlisko: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019


Späť na Motorsport

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron