Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Poslaťod Rope » Pon 19. Okt 2009, 17:47

Takže nového mistra už známe a nikdo netipovál správně, tudíž cena pro vítěze nebude. Snad se příští rok polepšíme. Jinak gratulace všem fandum Brownu :driv:.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Poslaťod Bronnsky » Pon 19. Okt 2009, 18:26

No, ale ať tak či onak asi nejblíž s tipem byl Kvido za třetí plac Vettela (protože si myslím, že Rubens ho v Abú-Zabí ještě přeskočí) a následně Kayka s tipem na Barrichella. Jinak bylo zcela zřetelně vidět jací jsme odborníci na F1, když nikdo zbývající se netrefil ani do jednoho z jmen na bedně :mrgreen: . Ale zase na druhou stranu si myslím, že nás zcela jistě omlouvá to, že "Kdo mohl do pr.ele tušit, že to letos takhle pojede Brawnu, Red Bullu či Toyotě a že naopak ty nejslavnější týmy pohoří?". A při dalších změnách pravidel pro příští rok bude tipovačka asi zase tak trochu věštěním z křišťálové koule. Příští tipovací kolo pro sezonu 2010 bych rozjel cca 14 dní před startem první GP, ať je podle testů aspoň trošku vidět jak na tom kdo bude. Potom možná nebudeme po sezoně znova za takové trouby.
Jo a blahopřeji samozřejmě Buttonovi k titulu, protože je jedním z mála jezdců, kteří mezi lidma nevzbuzují tolik protichůdných názorů a je většině sympatický. No a jako chlap přijímám porážku v tom, že jsem na jaře prohlásil, že jestli přijde Alonso do Ferrari, tak že přehodnotím své sympatie k téhle stáji. Tímto prohlašuji, že je mi Ferrari bohužel natolik blízké, že mi ho ani Alonso neznechutí, byť teda mým jednoznačným favoritem bude samozřejmě Felipe Massa.
Peugeot Traveller 2.0HDi, r.v.2018
ex-X1 1,9TD Break r.v.99 stříbrná s podložkama
Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide
Obrázok užívateľa
Bronnsky
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Štv 28. Jún 2007, 19:29
Bydlisko: kousek od Rožnova p.R.
Vůz: Xsara I Break, 1.9TD, r.v.99

Re: Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Poslaťod jojos » Pon 19. Okt 2009, 18:41

Kurna chlape,citas mi myslienky,pekne si to napisal,pekne.Alonsa ani ja nemusim,ale ferrari je ferrari :twisted:
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Obrázok užívateľa
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Štv 2. Okt 2008, 18:21
Bydlisko: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Poslaťod Škopek » Pon 19. Okt 2009, 22:11

Zdravím
Tak to já si počkám až co Alonso předvede a pak na něj mooožná změním názor.No a Ferrari se neopouští.
Xsara 2.0 HDI 66 Kw hatchback do provozu 3 ledna 2003 u frantíků - XSARA - dobrá volba
Obrázok užívateľa
Škopek
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 839
Registrovaný: Sob 8. Nov 2008, 17:36
Bydlisko: Mariánské Lázně
Vůz: Xsara 2.0 hdi hatchback 66Kw nafta 2002

Re: Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Poslaťod Rope » Uto 20. Okt 2009, 7:24

Ty tři příspěvky nademnou jsou vše říkajíci, taky pro mě zůstane ferrari ferrarim, jen doufám že ten Španělský toreador nebude dělaz Massovi takové naschvály jako tomu malinkému snědému Anglánovi. Doufám že za rok bude závod v Brazilii opět korunovační, jen se bude korunavat domácí borec (ne BARI) :D
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Kolotoč F1 - kalendář 2009 a Váš tip na vítěze

Poslaťod Šedivka » Str 21. Okt 2009, 16:59

McLaren Forever :wink: , aneb věrný zůstanu _ok_
Obrázok užívateľa
Šedivka
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1143
Registrovaný: Pon 20. Aug 2007, 14:45
Bydlisko: Česká Kamenice
Vůz: Citroën Xsara 1.4i (55kW) Break 2002

Predchádzajúci

Späť na Motorsport

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia