Jiný rok výroby na oknech

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Jiný rok výroby na oknech

Poslaťod řepák » Pia 2. Feb 2007, 19:44

Dutch píše:Jentak z nudy jsem se zaobíral rokem výroby na sklech...co jsem zjistil...boční okno u ridiče a spolujezdce+okno zadní v kufru vyrobeno od Saint Gobain Sekurit a r.v. 98, okna boční zadních spolujezdců+okna zadní boční kufru vyrobeny PDG Glace Sekurit a r.v. 97. Upřesňuji, že auto je rok 98 dle papírů.

Možné varianty, které mne napadly :
1/je to "normální"

2/není to normální, ale při této kombinaci, kdy jsou špatně zadní skla snad jedině šlo auto přes střechu, nebo mělo obr ránu zezadu. Pak je ale divné, že sklo v kufru je 98.

3/není to normální, auto je postavený na jiný papíry, auto je rok 97 a byly měnění boční přední skla z důvodu třeba krádeže věcí uvnitř a zadní sklo v kufru ale potom taky z nějakýho důvodu.

Co si o tom myslíte ?
Dutch

Tak to je normální . Sice sem to nečetl celý , ale jestli máš hodně velký datový rozdíly tak to nebude jen tak .
Já osobně to mám v rozmezí 3 měsíců .
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: Jiný rok

Poslaťod Rope » Pia 2. Feb 2007, 22:14

dusang píše:
pastynko píše:kde si nasiel to cislo?


Ked otvoris kapotu, tak na lavom "blatniku" je to cislo a na pravej strane je kod farby.

U mna to vyzera takto:

Tak jsem na to koukal a já tam to číslo nemám. Na druhé straně taky není kod barvy, ten mám nalepený na A sloupku viditelný po otevření řidičových dveří.
Naposledy upravil Rope dňa Sob 3. Feb 2007, 22:43, celkovo upravené 1
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod řepák » Sob 3. Feb 2007, 13:15

Noooo tak tedy nevím jestli je to čistý .... :(
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod dusang » Uto 6. Feb 2007, 16:52

Rope: A nemas na tom stitku s kodom farby aj nejake stvormiestne cislo? To by mohlo byt prave to ORGA/RP number (datum vyroby). Na to uchytenie tlmica sa ORGA cislo a kod farby striekalo asi iba do urciteho rocniku, potom to pravdepodobne zacali lepit na A stlpiky...

BTW. to ORGA cislo zacalo 9. novembra 1976 cislom 0001. Od toho dna sa zvysovalo o jednotku kazdym dnom. :)
Xsara 1.6i SX '98 Obrázok
Obrázok užívateľa
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 9:38
Bydlisko: Martin, SR

Re: Jiný rok výroby na oknech

Poslaťod ramm » Uto 6. Feb 2007, 22:49

Dutch píše:Jentak z nudy jsem se zaobíral rokem výroby na sklech...co jsem zjistil...boční okno u ridiče a spolujezdce+okno zadní v kufru vyrobeno od Saint Gobain Sekurit a r.v. 98, okna boční zadních spolujezdců+okna zadní boční kufru vyrobeny PDG Glace Sekurit a r.v. 97. Upřesňuji, že auto je rok 98 dle papírů.

Možné varianty, které mne napadly :
1/je to "normální"

2/není to normální, ale při této kombinaci, kdy jsou špatně zadní skla snad jedině šlo auto přes střechu, nebo mělo obr ránu zezadu. Pak je ale divné, že sklo v kufru je 98.

3/není to normální, auto je postavený na jiný papíry, auto je rok 97 a byly měnění boční přední skla z důvodu třeba krádeže věcí uvnitř a zadní sklo v kufru ale potom taky z nějakýho důvodu.

Co si o tom myslíte ?
Dutch


Mam 98 r.v a sklo u spolujezce ma r.v. 97 bylo bourane tak to neresim.
Obrázok užívateľa
ramm
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 10. Dec 2006, 22:42
Bydlisko: F-M

Poslaťod Rope » Str 7. Feb 2007, 20:38

dusang píše:Rope: A nemas na tom stitku s kodom farby aj nejake stvormiestne cislo? To by mohlo byt prave to ORGA/RP number (datum vyroby). Na to uchytenie tlmica sa ORGA cislo a kod farby striekalo asi iba do urciteho rocniku, potom to pravdepodobne zacali lepit na A stlpiky...

BTW. to ORGA cislo zacalo 9. novembra 1976 cislom 0001. Od toho dna sa zvysovalo o jednotku kazdym dnom. :)

Tak jsem postupně zkoušel napsat ty čísla, a jediné co mi pasovalo bylo číslo 08124CJ což by odpovídalo výrobě 5.2.1999 a první evidence 6.1999
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Dutch » Sob 10. Feb 2007, 22:34

Tak já našel kod 7750, pak je jakoby C nebo půlka O, no po zadání 7750 mi vyšlo 27 Leden 1998. Takže je možný, že ty skla jsou fakt z výroby asi....
Dutch
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Predchádzajúci

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia