Škrabka na led

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Škrabka na led

Poslaťod Fanatik » Str 25. Feb 2015, 16:55

Vem 5l kanystr (stačí od destil. vody), nalej 1l až 1,5l denaturovaného lihu, přidej dva velké irony (může být i okena), doplňuj vodou až bude kanystr plný. Potom ho uzavři a protřepej (nikdy to nedělej v obráceném pořadí). Potom si vem prázdný rozprašovač od čehokoliv, naplň směsí z kanystru a postříkej okno. Škrabku nebudeš ani potřebovat. Nechá se to taky lít i do ostřikovače. Jen to trochu smrdí denaturákem.
Fanatik
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1362
Registrovaný: Str 22. Sep 2010, 20:33
Bydlisko: Chotěboř
Vůz: Xsara Picasso 2.0HDI 2001-02, Xsara Picasso 1.6i 16V 2007

Re: Škrabka na led

Poslaťod vena garážmistr » Str 25. Feb 2015, 18:26

Jo takovej, podobnej mix nám jeden rok kupovali do autobusů a museli honem koupit jinou směs která byla navoněná protože, když se museli použít ostřikovače tak to vždycky do busu natáhlo ten smrad z lihu a cestující veřejnost volala PČR že šoféři chlastají.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Škrabka na led

Poslaťod empík » Str 25. Feb 2015, 18:42

bleriot11 píše:Já na zimu vždy demontuju čelní okno a je pokoj od škrabání.No, je mi trošku kosa,ale nic co by se nadalo vydržet.Když teda jedu delší trasu,tak si dám grog a je to.

Ja som ho nedemontoval, mne ho kedysi dávno ešte na W353 rozbili. Nahodil som si lyžiarske oblečenie, zapol kúrenie :lol: :roll: a ťahal asi v -10st. teplote 70km do Popradu. Nakoniec to však nebolo až také hrozné.
Som rád, že ste radi, že som rád...
Obrázok užívateľa
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1719
Registrovaný: Štv 14. Apr 2011, 11:23
Bydlisko: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Škrabka na led

Poslaťod framat » Pia 3. Apr 2015, 10:22

Obrázok užívateľa
framat
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob 27. Aug 2011, 9:45
Bydlisko: Chomutov
Vůz: Xsara 1.8i,N0 1998

Re: Škrabka na led

Poslaťod PetulkaPilka » Sob 29. Okt 2016, 22:02

vena garážmistr píše:Jo takovej, podobnej mix nám jeden rok kupovali do autobusů a museli honem koupit jinou směs která byla navoněná protože, když se museli použít ostřikovače tak to vždycky do busu natáhlo ten smrad z lihu a cestující veřejnost volala PČR že šoféři chlastají.
Tak to máte cestující veřejnost pěkné bonzáky :wink:
PetulkaPilka
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob 29. Okt 2016, 21:51
Bydlisko: Plzeň
Vůz: Xsara 1.8i

Predchádzajúci

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia