Automatická okna

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Poslaťod K4my » Pon 28. Máj 2007, 9:50

Lonestar píše:Taky onen otvor nevlastním :lol: , ale nevidím na něm nic tak hroznýho.
Nevím.


1) hnusavy
2) sviti ti v lete primo na palici
3) a slunko ohriva tmevej interier jeste mnohem vice intenzivneji... pokud enni se slunecni clonou, myslim tim 100% zakryti je to tim tuplem na prd ;) otevreny borni okno nebo klima proste rulezz 8)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod pastynko » Pon 28. Máj 2007, 10:01

K4my píše:
Lonestar píše:Taky onen otvor nevlastním :lol: , ale nevidím na něm nic tak hroznýho.
Nevím.


1) hnusavy
2) sviti ti v lete primo na palici
3) a slunko ohriva tmevej interier jeste mnohem vice intenzivneji... pokud enni se slunecni clonou, myslim tim 100% zakryti je to tim tuplem na prd ;) otevreny borni okno nebo klima proste rulezz 8)


siber je super ;)

clona tam je :roll: okrem toho okno ma na sebe foliu, takze ak ho len vyklopis hore, nevadi ti slnkoa prijemne sa vetra...

no a vecer ked uz tak neprazi, je to na nezaplatenie :lol:

velky prinos to ma napriklad na dialnici, ak mas otvorene bocne okno, mas vacsi odpor vzduchu a tym padom aj spotrebu, ak otvoris siber, mas este aj lepsi pritlak :twisted:

je to super aj v zime, ak si fajciar :P
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod bleriot11 » Pon 28. Máj 2007, 10:37

Neví někdo ,jde nějak udělat,aby se jen kufr otvíral pouze dálkovým?Někde se tu řeąila podobná závada,ale nemůľu to najít.Mám pocit ľe to jde nějak udělat.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod viteon » Pon 28. Máj 2007, 10:51

bleriot11 píše:Neví někdo ,jde nějak udělat,aby se jen kufr otvíral pouze dálkovým?Někde se tu řeąila podobná závada,ale nemůľu to najít.Mám pocit ľe to jde nějak udělat.

určitě je to v návodu, myslím, ľe při zapnutém klíčku podrľet tlačítko kufru. Dá to signál houknutím.
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod bleriot11 » Pon 28. Máj 2007, 10:54

Uľ jsem to naąel.Jde to ,je to popsaný v návodu.

Tak kdyľ vycházím z toho,ľe mám přepnuté ovládání kufru pouze samostatně dálkovým,tak se můľe drát co otevírá kufr pouľít právě na stáhnutí oken na dálku.Celý motorek se odpojí od konektoru pátých dveří ,ale musí se natáhnout dráty od některých bočních dveří.Kufr se pak bude otevírat a zavírat spolu s bočními dveřmi.A čudlíkem C na dálkovým stáhneą okna.

Tak uľ to jen udělat,vymyąlený uľ to je :D
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod Max_Damager » Pon 28. Máj 2007, 10:56

Tak já mám taky podobný problém. Na dálkáči mám sice 2 tlačítka pro otevírání vąech dveří a pro otevírání kufru zvláąt, ale fungujou uplně stejně a otevírají vąechny dveře najednou :? Jediný rozdíl je, ľe kdyľ zmáčku ten kuferní čuflík, tak nemusím pouľít servomotorek pro otevření kufru, ale to je k prdu, stejně by se do auta mohl někdo nepozorovaně dostat. Hm, tak nevím.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Obrázok užívateľa
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 762
Registrovaný: Str 9. Máj 2007, 21:55
Bydlisko: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Poslaťod řepák » Pon 28. Máj 2007, 20:31

marsoun82 píše:Ne ne, ja myslel jen dat vsude ten spinac na okna jako u ridice. Ten ma dve polohy. Kdyz ho domacknes, tak ti okno sjede az dolu.. ale jde to prave jen u ridice... No a na zamikani udelat zavirani oken...

Tak sem se pořádně kouknul na ty ovl. a ąlo by to asi udělat jen u spolujezdce . Ty vzadu co sou vedle fofrklacku jsou menąí ...
Myslím ľe pokud dám ten samej co mám já i vedle tak by to fungovat mělo . Asi to zkusím . Někdy . :D
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod marsoun82 » Str 30. Máj 2007, 15:19

řepák píše:
marsoun82 píše:Ne ne, ja myslel jen dat vsude ten spinac na okna jako u ridice. Ten ma dve polohy. Kdyz ho domacknes, tak ti okno sjede az dolu.. ale jde to prave jen u ridice... No a na zamikani udelat zavirani oken...

Tak sem se pořádně kouknul na ty ovl. a ąlo by to asi udělat jen u spolujezdce . Ty vzadu co sou vedle fofrklacku jsou menąí ...
Myslím ľe pokud dám ten samej co mám já i vedle tak by to fungovat mělo . Asi to zkusím . Někdy . :D


Ja taky koukal, jsou mensi, ale to mozna bude jen ta krytka, mozna ze primo ten spinac by mohl jit vymenit.

Nevim, jen napad..
Maršoun
Xsara I 1,8i Exclusive
marsoun82
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Ned 15. Apr 2007, 10:12
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod řepák » Str 30. Máj 2007, 20:57

Ne , ne jsou menąí . Krytkou to není . Hold se asi budu muset spokojit jen s tím spolujezdcovým .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod Jozef2413 » Pon 11. Jún 2007, 21:12

bleriot11 píše:Neví někdo ,jde nějak udělat,aby se jen kufr otvíral pouze dálkovým?Někde se tu řeąila podobná závada,ale nemůľu to najít.Mám pocit ľe to jde nějak udělat.
ja som to čital treba dat tapacirum dole moľna treba len premazat mne to tieľ prestalo chodit ak ti cvaka to pučut a odemkneą klučom musią aj zamknut lebo vtedy kufer ostane odomknuty a dialkovym ho nezamneą
Obrázok užívateľa
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str 3. Jan 2007, 21:50

Poslaťod bleriot11 » Str 13. Jún 2007, 10:19

Jozef2413 píše:
bleriot11 píše:Neví někdo ,jde nějak udělat,aby se jen kufr otvíral pouze dálkovým?Někde se tu řeąila podobná závada,ale nemůľu to najít.Mám pocit ľe to jde nějak udělat.
ja som to čital treba dat tapacirum dole moľna treba len premazat mne to tieľ prestalo chodit ak ti cvaka to pučut a odemkneą klučom musią aj zamknut lebo vtedy kufer ostane odomknuty a dialkovym ho nezamneą


Dík, to jsi mě ale nepochopil.Mě to funguje ok,jen jsem chtěl naimitovat aby ch to otevřel jen na dálku(ne jinak).Ale uľ vím jak na to. :wink:
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod bleriot11 » Štv 26. Júl 2007, 17:38

Mám otázku:Rozebíral někdo auto aľ tak,ľe ví kudy vedou kabely od pátých dveří aľ k palubce?Jedná se mi o to napíchnout se na ten kabel (co nejblíľe palubní desky)co vede na otevírání kufru.Tam dát dvoupolohový přepínač.Na 1.polohu to bude chodit normálně a na 2.polohu se při zmáčknutí tlačítka na DO neotevře kufr,ale stáhnu okna.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod bleriot11 » Ned 4. Nov 2007, 13:44

bleriot11 píše:Mám otázku:Rozebíral někdo auto aľ tak,ľe ví kudy vedou kabely od pátých dveří aľ k palubce?Jedná se mi o to napíchnout se na ten kabel (co nejblíľe palubní desky)co vede na otevírání kufru.Tam dát dvoupolohový přepínač.Na 1.polohu to bude chodit normálně a na 2.polohu se při zmáčknutí tlačítka na DO neotevře kufr,ale stáhnu okna.
No tak při montáľi taľného jsem naąel drát na otevírání kufru,který jsem potřeboval..Ale řeąím daląí problém:Jak stáhnout okna bez zapnutých klíčků?Musel bych to prdnout na přímo,ale to nebude tak jednoduchý(taky bych tam mohl něco pěkně po.rat) No a ted by se mi hodilo schéma na X II.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod bleriot11 » Ned 4. Nov 2007, 14:55

Tak to nakonec vyřeąí automatické dojezdy oken.Tam uľ je to vymyąlené,Pravděpodobně se tam bude při automatickém zavírání odpojovat origoą přívod na motor.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod bleriot11 » Ned 4. Nov 2007, 20:20

Rope píše:Autotopcentrummá modul m72 na dovření dvou oken za 650, na dílně se mi taky někde válí. Mám jich namontovaných poměrně dost, a chodí dost dobře. Při zamknutí příjde impuls a okna jedou nahoru, kdyľ dojedou na doraz zvýąí se proud a při zvýąení na cca 15A se dojezd vypne.
Pro jozefa2413, musíą ten drát přeruąit, jinak jak popisujeą zkrat :mudr:
Rope:Naąel jsem modul na 2 okna (jednocestný) za 335,-Chci se zeptat jak se to připojuje.Na netu psali,ľe je to připojeno přímo na silové vodiče k motoru.Je to pravda?Potom by mě zajímal Tvůj názor na zapojení těchto dvou modulů paraelně výstupama silových vodičů na sebe a moľnost to pouľít jak na stahování,tak na vytahování.Půjde to?
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 52 hostia