Diagnostika Xsara

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Diagnostika Xsara

Poslaťod řepák » Uto 18. Júl 2006, 17:52

chito píše:Zdravim Vas vsechny a mel bych na vas dotaz, zda nekdo nevlastni program,ktery urci zavady (diagnostika) pro Xsaru a byl by ochoten se podelit. Potreboval bych si zkontrolovat stav sveho autí. Dekuji. Na Skodovky a VW to neni problem sehnat.

Tak ti nevím jestli ti to nejak pomů?e, ale co se týče diag. tak se vět?ím problémem z vlastních zku?eností pojedu jen do značkového servisu.
Kdysi jsem měl problém s klima a u Patery mi řekli ?e je v pr.. počítadlo.. U Ciotronů pouze originál 7.700,- . Dal jsem to tedy do Krče Autocentrál Vzdu?ná a tam mi zjistily ?e se v tom u? někdo hrabal . Priznal jsem barvu jak se věci mají a oni mi při?li nebo tedy nepři?li na to ?e to je přet?ený drátek . Asi jak mi u Patery rozsvěcovali ve stř. panelu ty hodiny...
Stálo mě to i s pylovým filtrem 2.800,- . Pak sice následoval dal?í problém a sice ?e to odpojily od baterky a zakódovalo se mi rádio ale po reklamaci mi to dali dohromady ( a jestli chci tak mi kˇod prodají za 600,-).
Toliko k diagnostice. Čau
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod CHiP » Str 19. Júl 2006, 8:49

Moc nevěřím tomu, ?e se o diagnostiku někdo podělí, jednak je to velmi finančné nákladné její legální pořízení i z druhé ruky, nástavce na různé typy aut taky něco stojí :wink:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

diagnostika

Poslaťod chito » Str 19. Júl 2006, 10:52

kabely a konektory neni potreba, znamy je pry ma. Jde mi o ten software, ktery by umel namerene hodnoty precist a vyhodnotit. Jinak jsem nasel pekne zarizeni na diagnostiku http://usa.x431.com/website/index.do ale cena je desna 180.000,-
chito
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 14:47
Bydlisko: Chomutov
Vůz: Xsara I. 1.8 16V 110k

Autodiagnostika

Poslaťod rastinko29 » Pia 1. Feb 2008, 10:50

Kedze sa mi nikto konkretne neozval ci vie zohnat original autodiagnostiku Laser alebo lexia a to som to nechcel zadara tak som pobrazdil s kamosom net a nasli sme nieco co potrebujeme odobrit od vas skusenejsich xsarakov alebo este lepsie od niekoho kto uz tento produkt doma ma
Tak co vy na to? Bude sa podla vas dat s tymto produktom dat menit konfiguracia BSI a citat pamat chyb :?: A ktory by ste si kupily vy :?: :arrow:http://www.autocon.xf.cz/index.php?lng=0&p0=1&p1=&p2=&p3=&p4=1&p5=4&p6=showdetail
http://www.autocon.xf.cz/index.php?lng=0&p0=1&p1=&p2=&p3=&p4=1&p5=2&p6=showdetail
Prílohy
up76.gif
up76.gif (7.76 KiB) Zobrazené 7386 krát
Xsara II 2,0HDi 2001
Obrázok užívateľa
rastinko29
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pon 17. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Banska Bystrica

Autodiagnostika

Poslaťod Mig45 » Pia 1. Feb 2008, 14:07

Ahoj,

pokud ti jde jen o SW Laser.
Tak mi napis SZ a ja ti poslu adresu byvaleho kolegy co ji ma a rad ji proda.

:wink:
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Štv 14. Júl 2005, 20:47
Bydlisko: Praha,Beroun

Poslaťod Rope » Pia 1. Feb 2008, 17:02

Ta diagnostika na obrázku umí komplet VW group, ale na citroenech podle normy OBD toho moc neumí, resp. mělo by to na některých umět diagnostikovat věci kolem emisí. Mám v dílně legal wagcom7041 a hexcan kabel, tak vím o čem mluvím.
TEN odkaz je vyloľený podvod, zrovna jsem včera četl na jiných forech o tom jak si lidi koupili a naletěli, produkt který ke kabelu dostaneą je wagcom3040 a ten je z roku 03. Prolez si dieselpower.cz/forum oficiálně stojí wag7041 s kabelem nějakých 9.800kč
to MIG muľeą poslad adresu i mě, poptám se co za to chce.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

rozdiel

Poslaťod rastinko29 » Pia 1. Feb 2008, 23:10

Chapete niekto aj rozdiel medzi tymi verziami? jeden je can-bus a druhy nie, co to vlastne znamena???
Xsara II 2,0HDi 2001
Obrázok užívateľa
rastinko29
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pon 17. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Rope » Sob 2. Feb 2008, 13:07

can-bus je datová sběrnice, která propojuje řídící jednotky ve voze. Pokud bys měl verzi bez can, tak u vw od 04 (oct.2, golf5, passat b7 atd.) uděláą pouze diagnostiku motorů (ato omezeně) jinak nic.
Vag com je diagnostický nástroj VW group, pokud nevíą co s penězi tak si to pořiď, na citrouąe to jsou vyhozené peníze.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia