Ochrany laku

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Poslaťod Sbohem vąem » Pon 24. Júl 2006, 9:57

Zná někdo nějaký dobrý přípravek na či?tění motorů ?
U? jsem jich pár vyzkou?el,ale jsou na prd.
Známý říkal,?e se to dá pěkně vyčistit párou,ale o tom jsem je?tě nesly?el.Jak to dělají na ručních myčkách ??e to tak pěkně vyle?tí.
Sbohem vąem
 

Poslaťod frgy » Pon 24. Júl 2006, 16:42

Zdravím v?echny, dobrá zpráva pro v?echny z okolí Plzně v drogerii NEJ Motochema Hubač na Slovanské třídě mají obě Tempopasty tak?e procvičit svaly u rákosníků koupit flanelovou ko?ili a jedem..... :lol:
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Poslaťod frgy » Pon 7. Aug 2006, 21:55

frgy píše:Zdravím v?echny, dobrá zpráva pro v?echny z okolí Plzně v drogerii NEJ Motochema Hubač na Slovanské třídě mají obě Tempopasty tak?e procvičit svaly u rákosníků koupit flanelovou ko?ili a jedem..... :lol:

Zdravím v?echny tak dnes jsem zakoupil Tempopastu na metly v prodejně OK OIL v Plzni na Doudlevecké ulici o 20Kč ( 49Kč ) levněji ne? jsem psal vý?e. Ne ?e bych hledal kde to mají nejlevněj?í ale byl jsem tam omrknout ceny filtrů a kdy? jsem to tam viděl tak jsem neváhal. Pak jsem majiteli udělal je?tě tr?bu ?e jsem koupil Wynns čistič vstřikování viz téma STP za 158Kč a doma si pak dal za u?etřenou dvacku o jedno pivo navíc :lol: .
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Poslaťod Verdom » Str 8. Nov 2006, 7:24

To ?e je potřeba autu dát něco na lak, aby vydr?el ten lesk jak blesk a nebyly puchýře je neoddiskutovatelný, ale řekl bych ?e nyní před tím sně?ením, solením a ometáním se to vyplatí dvojnásob. Docela se mi (mimo toho Tempa , které taky doporučuji) osvědčil i FIX 1 je to v takové červené ?katuli, solidní cena/výkon :P . A pro ty co chtějí dát laku na zimu skoro kabát, zkou?el jsem přidat do autobalzámu (klasika červená piksla v plechu kolem kila) na ?upinky nastrouhaný vosk. Dokonce pokud se trefíte do barvy svíčky a auta je to lep?í já na stříbrnou beru parafín. Toho vosku stačí na tu pikslu tak jako do krabičky od sirek, aby se rozpustil (pokud to TROCHU přihřeje?, rozpou?tí se líp). Jinak čím víc , tím vět?í dřina to rozle?tit, ale o to víc to chrání. Led se pak na tom tolik nedr?í. Je fakt, ?e to není pro ty co mají problém s tenisovým loktem :lol: , ale jako jedna z mo?ností se mi to osvědčilo u? na řadě aut před XSAROU.
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Poslaťod Dutch » Str 8. Nov 2006, 8:04

Verdom píše:To ?e je potřeba autu dát něco na lak, aby vydr?el ten lesk jak blesk a nebyly puchýře je neoddiskutovatelný, ale řekl bych ?e nyní před tím sně?ením, solením a ometáním se to vyplatí dvojnásob. Docela se mi (mimo toho Tempa , které taky doporučuji) osvědčil i FIX 1 je to v takové červené ?katuli, solidní cena/výkon :P . A pro ty co chtějí dát laku na zimu skoro kabát, zkou?el jsem přidat do autobalzámu (klasika červená piksla v plechu kolem kila) na ?upinky nastrouhaný vosk. Dokonce pokud se trefíte do barvy svíčky a auta je to lep?í já na stříbrnou beru parafín. Toho vosku stačí na tu pikslu tak jako do krabičky od sirek, aby se rozpustil (pokud to TROCHU přihřeje?, rozpou?tí se líp). Jinak čím víc , tím vět?í dřina to rozle?tit, ale o to víc to chrání. Led se pak na tom tolik nedr?í. Je fakt, ?e to není pro ty co mají problém s tenisovým loktem :lol: , ale jako jedna z mo?ností se mi to osvědčilo u? na řadě aut před XSAROU.



Tak to je zajímavý nastrouhat svíčku do ?amponu....to zkusim....díky za rady
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod Verdom » Str 8. Nov 2006, 11:54

šampon nééé. Musí to být ten autobalsám maximálně něco podobného. V šamponu se ti to nerozpustí. :lol:
Prílohy
061205_141224.jpg
Takto vodoodpudivé to je :-)
061205_141224.jpg (44.12 KiB) Zobrazené 6497 krát
Naposledy upravil Verdom dňa Uto 20. Mar 2007, 21:51, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Poslaťod Dutch » Str 8. Nov 2006, 12:25

Ajo....ok
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod Hanes » Str 8. Nov 2006, 22:19

No tak to mě v?e čeká a? na jaře, xsaru?ka má od původní majitelky sedřený celý bok, musel jsem blatník a 1xdveře měnit, paní usnula a vjela do příkopa.
Zatím z finančních důvodů nalakováno sprejem aby to alespoň bylo jednobarevné-nevypadá to moc hezky, na jaře pujde celý bok do laku, budu muset přez zimu po?etřit.
Tak?e le?tit teď není co-bych byl akorád na?tvanej to vidět.

Tempo je kouzelník, tempo na nové a metal laky je dobré, ale na rozle?tění ?krábanečků vzniklých provozem nestačí, ideální je to nejdřív vyle?titi tempem obyčejným a pak nanést nějaký vosk, mám vyzkou?eno z minulého auta a je to super.
Takový ty ?krábnce kolem klik a zámků jsou hned pryč.
Xsara break 1.9td
Obrázok užívateľa
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Sob 2. Sep 2006, 12:49
Bydlisko: Královehradecko

Predchádzajúci

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia