Odhlučnění za motorem

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Odhlučnění za motorem

Poslaťod MACI » Uto 19. Sep 2006, 10:17

ahoj,mam dalsi tema,ktere bych potreboval probrat se zkusenejsima..moje xsara neni nejmladsi :cry: ( presneji rok v. 98 ) a tak ma nejake ty mensi/vetsi vady.mezi ne patri taky odrbany a neuplny "tlumic hluku" ( nevim jak se to jmenuje presne ),ktery je za motorem,oddeluje motor od kokpitu.ma tlumit hladinu hluku,ktera jde z motoru dovnitr auta..jestli nekdo vi o cem mluvim a vi jak to nahradit nebo kde to koupit,budu vdecny..
MACI
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str 13. Sep 2006, 16:00
Bydlisko: ZR

Poslaťod Hanes » Uto 19. Sep 2006, 12:11

Buď na vrakovi?ti z nějaké bouračky, ale výměna té deky za motorem není zrovna ?ádná sranda, musí se rozpojit v?e co zkrz ní prochází,

Při výrobě je kareserie osazena touto dekou po nalakování a pak se do ní teprve strojí agregáty, tak?e výměna na ustrojené karoserii je téměř nemo?ná, nebo velmi pracná.

Dá se to nahradit materiálem co prodávají v mototechnách, je to tlumící materiál například na favorita na kapotu a bývá to samolepící, tím by se daly vyplnit chybějící kusy, taky mám xsaru 98 rok a za motorem se mi také trhá,ale ne nějak drasticky a pujde to zachránit.
Přeji hodně ?těstí při odhlučnění.
Xsara break 1.9td
Obrázok užívateľa
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Sob 2. Sep 2006, 12:49
Bydlisko: Královehradecko

Poslaťod Hosť » Uto 19. Sep 2006, 12:56

diky za radu.me to bylo jasne hned,ze to nebude sranda..:-)neni to velka zavada,ale nevypada to moc hezky.myslim,ze je to rozezrane od mysi..
Hosť
 


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia