Výměna zrcátka picasso

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Výměna zrcátka picasso

Poslaťod KarlosJH334 » Štv 11. Feb 2010, 20:19

Ahoj všichni, potřeboval bych trošku poradit s výměnou pravého zrcátka u picassa. Už jsem tam namontoval třetí a stále mi ukazuje špatnou venkovní teplotu tak cca o 12 stupínků jinak....Dík za jakoukoli radu, už nevím co s tím. Mělo by to fungovat pouze na odporovém drátku. Všechno je čisté, koncovky v poho, jen ta teplota se nevede. Vyhřívání a ovládání funguje.
KarlosJH334
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 11. Feb 2010, 20:05
Bydlisko: Jindřichův Hradec
Vůz: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Re: Výměna zrcátka picasso

Poslaťod Rope » Štv 11. Feb 2010, 20:46

zkoušel ses kouknout na konektor do dveří, jestli v pruchodce nejsou kontakty zaoxidované? cestou jsou tři konektory, jeden v bsi, jeden v pruchodce do dveří a jedn nahoře u zrcátka. je třeba zkontrolovat ty dva ve dveřích a mohlo by to pomoci.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Výměna zrcátka picasso

Poslaťod KarlosJH334 » Pia 12. Feb 2010, 12:27

Horní konektor je úplně v pořádku, kouknu ještě na další, ale před výměnou bylo vše v pořádku. Dík za typ a dám vědět, jestli to zabralo. Zatím mi nikdo neporadil, protože se s tím ještě nesetkal. Při každém opětovném zasunutí konektoru ukazuje displey jiný údaj i klidně nad nulou a hned po té mínus 27 °C. Je to už třetí zrcátko, tak tím to asi nebude. Půjčil jsem si i z jiného auta originál a dělá to stále.Teď už i tomu, co mi půjčil své zrcátko, protože při vracení zrcátka to dělá úplně to stejné, co mě. Musí být nějaká finta, jak na to.
KarlosJH334
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 11. Feb 2010, 20:05
Bydlisko: Jindřichův Hradec
Vůz: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Re: Výměna zrcátka picasso

Poslaťod rosta12345 » Štv 4. Mar 2010, 11:41

Když se tady řeší zrcátko nevíte někdo jaký je rozdíl mezi zrcátkem do 2003 a novějším :?: ,co jsem se tady tak dočet tak bude asi jiný konektor,je tam ještě nějaký jiný rozdíl :?: eventuelně pujde svazek co je v zrcátku přehodit z jednoho typu do druhého :?:
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázok
Obrázok užívateľa
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1948
Registrovaný: Sob 6. Jún 2009, 19:07
Bydlisko: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: Výměna zrcátka picasso

Poslaťod Quiksilver22 » Štv 21. Júl 2011, 21:44

Cauky. Mám stejnou závadu jako Karlos. Nevíte někdo jak to Karlos vyřešil? Psal jsem mu SZ ale nodpovídá. Díky moc za radu
Quiksilver22
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon 18. Júl 2011, 12:22
Bydlisko: Chrudim
Vůz: Xsara Picasso


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron