Nejde mi natankovat plná nádrľ

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Poslaťod CHiP » Sob 10. Feb 2007, 15:57

řepák: Nafťáky ten filtr nemají ne? Já jsem tam dal víčko s dirkou a je taky po problému :D

Mě to nechcípalo, jenom to po nějaký době přestalo na plný plyn táhnout a bylo to o poznání línější, teď už je klid ...
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod řepák » Sob 10. Feb 2007, 22:11

CHiP píše:řepák: Nafťáky ten filtr nemají ne? Já jsem tam dal víčko s dirkou a je taky po problému :D

Mě to nechcípalo, jenom to po nějaký době přestalo na plný plyn táhnout a bylo to o poznání línější, teď už je klid ...

No jo, ale já nevím na co ev. v čem jezdíš ... takže sorry . Vím že to dehťáci nemají , už jme to někde i probíraly , akorát v tom fofru mě to vzhledem k tomu že na naftu nelítám nenapadlo .
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod lobello » Pon 12. Feb 2007, 0:35

inac u C4 som si nevsimol to male tlacitko na odvzdusenie nadrze ....
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod bliaf » Ned 25. Feb 2007, 9:56

řepák píše:
CHiP píše:Já ji narvu tak daleko jak jen to jde a bez problémů :P
Ov?em mě se do nádr?e nedostává vzduch a po del?í jízdě je tam podtlak jak sviňa :roll:

Tak to sme ta tom stejně .. tedy to jsem zažil taky .
Když sem X. kupoval , dovoz z CH tak byla trefená na pr. př. Když sem jel k pumpě a natankoval tak sem ujel cca 5 - 50 km a bez ev. kvaltu tak to zdechlo , ale v poho zase nastartoval a jelo to dál už bez problémů .
Dojel sem tady v Pha k Paterovi do Radotína a vysvětlil v čem je problém . Ve finále zjistily že mi tam chybí ten uhlíkovej filtr , takže tam dali zánovní za 100 a hotovo , je po podtlaku a po chcípání .
Možná bych ho vyměnil . Zkus to .


Řepáku, kde je ten uhlíkovej filtr?
Díky.
bliaf
 

Poslaťod řepák » Ned 25. Feb 2007, 11:19

Jezdíš na benzín ?
Za pr. př. kolem za plast. podběhem .
Kolo musí dolů abys mohl sundat podběh .
Hodně štěstí . Já si to radši nechal udělat . Ale to sem nevěděl proč mi to dělá . Přišli na to v servisu . Ale já mám X1 . Jak je to u 2 nevím ale vzhledem k tomu že mám jednu z posledních tak tam asi změna neproběhla . 24.3.00.
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Predchádzajúci

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia