Naftu z Hypernovy nikdy!!!!

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Naftu z Hypernovy nikdy!!!!

Poslaťod Xsařič » Uto 17. Okt 2006, 11:07

Minulý týden jsem si koupil v Hypernově naftu a u? nikdy, opakuji nikdy takovou hloupost neudělám. Nechal jsem se zlákat akční cenou, ale moje sárinka potom sotva lezla, ujel jsem asi o 200km méně a jsem rád, ?e mě nouze donutila zastavit pro kvalitní palivo na Essu. Auto bylo okam?itě o poznání ?ivěj?í a ?e bumbá méně, nemusím ani psát....
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Uto 17. Okt 2006, 10:54
Bydlisko: Hradec Králové

Poslaťod CHiP » Uto 17. Okt 2006, 19:10

Xsařič: Tak shodou okolností jsem minulý týden bral u Hypernovy plnou do skoro prázdné nádr?e a ?ádný rozdíl oproti Shellu nepozoruju, mo?ná jenom ?e motor dělá tro?ku vět?í kravál, ale to si vysvětluju spí? tím, ?e se ochladilo. I dneska kdy? bylo pod nulou auto na tu naftu perfektně chytlo. :wink:
Nevím jak u va?í Hypernovy, ale u na?í mají na stojanech a na pistolích loga OMV a stejné značení nafty jako u OMV. Byl jsem tam asi před půl rokem a tyhle loga tam nebyly.
A? tak perfektní to startování nebylo, nějak mi odchází baterka do věčných lovi?? a se startérem sotva otočila :roll:, včera starty OK, předevčírem byla celý den na nabíječce ...
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Xsařič » Uto 17. Okt 2006, 19:26

Nevim, jaký jsou stojany. To jsem zase tak detailně nestudoval. Ale to auto fakt nejelo... nemů?u si pomoct. A není to tím, ?e by se ochladilo.... kdy? jedu přes 200km denně, tak u? je to asi jedno ne?
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Uto 17. Okt 2006, 10:54
Bydlisko: Hradec Králové

Poslaťod CHiP » Uto 17. Okt 2006, 19:28

Xsarič: Z dal?ích diskuzí usuzuju, ?e jsi zřejmně z HK nebo okolí, tak?e jsme brali u stejný Hypernovi a u mě ?ádný problém. Mohlo to být Hypernovou i nemuselo, ale přichází zima a pří?tě jedu jedině k Shellce :!:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Nafta

Poslaťod celam » Uto 7. Nov 2006, 8:22

Jezdím na naftu v práci a doma na benzín. Po zku?enostech které mám já u? nikdy nic jiného ne? značková benzínka. Má zku?enost je s felicií. Man?elka tankovala u jedné podobné čerpačky. Sedl jsem do za volant a měl po¨cit, ?e auto je poka?ené, proto?e nejelo. Po natankování u Aralu vystřelilo jako ?íp. Ta úspora pár korun opravdu nestojí za to. Náklady na následnou opravu a hledání příčiny závady jsou opravdu vy??í.
Nejsem pracovníkem značkové čerpací stanice- to podotýkám.
8)
celam
celam
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Pia 21. Apr 2006, 8:48
Bydlisko: Hostětín 5, 687 71 Bojkovice

Poslaťod Verdom » Uto 7. Nov 2006, 12:51

Taky nejsem zaměstnańec ?ádné čerpačky, ale podobná zku?enost. Těch pár halířů na litru se ve finále při odběru dvaceti litrů téměř neprojeví, a dělat si problém pro 6 Kč se vymstí. Hlavně nyní na podzim a v zimě, a? se projeví ta voda zmrznutím a ucpáním palivocest. Pak u? jen Velfobinem nechat vodu navázat.Bývá to jediná mo?nost pro ty co berou u těch čerpaček, kde se křtí vodou, nebo dochází ke kondenzaci a voda je v benzínu z důvodu nedostatečně tepelně odisolovaných nádr?í časté. A u?etřený halíř mizí. Aneb jak se říkávalo "to by bylo aby jsme za kilo tu dvacku neu?etřili .."
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Re: Naftu z Hypernovy nikdy!!!!

Poslaťod řepák » Uto 7. Nov 2006, 18:03

Xsařič píše:Minulý týden jsem si koupil v Hypernově naftu a u? nikdy, opakuji nikdy takovou hloupost neudělám. Nechal jsem se zlákat akční cenou, ale moje sárinka potom sotva lezla, ujel jsem asi o 200km méně a jsem rád, ?e mě nouze donutila zastavit pro kvalitní palivo na Essu. Auto bylo okam?itě o poznání ?ivěj?í a ?e bumbá méně, nemusím ani psát....

V?dy? na ESSOu měli v H.K. na tý výpadovce ke kři?ovatce smrti (dnes ji? kruháč) V?dycky dost dobrý ceny !
Tak to třeba je?tě nařeď benzínem ...... :D
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod SilverGhost » Uto 7. Nov 2006, 19:31

Já k Hypernově nejezdím, nemám tyto pumpy rád. V Hradci má velmi dobré ceny Jetka a mám ji u nosu, tak?e jezdím tam. V zimě Shell nebo OMV. Jinak jezdí dobře, ale kdy? jsem nabral V-power Diesel, tak to auto jelo jako z praku.
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Poslaťod Xsařič » Str 8. Nov 2006, 20:44

Já jsem měl v Hypernově nějakou práci... a svítilo na mě hladový očičko, tak jsem prostě musel vzít. Ale jo, jsem z Hradce a beru jinak jen na JETce. Shellka se mi nezdá nijak výrazně lep?í. Dřív jsem zkusil brát i Shell VPower, ale nevim, velký rozdíl tam nebyl. U tý Hypernovy jsem asi chytil nějakou dávku ze dna nádr?e. Fakt to nejelo, ale teď u? zase ?lape jako hodinky. Tak se omlouvám Hypernaftě a zítra to zkusím u Makra!!! :P :P :P :P
Uvidíme. I kdy? kámo? z Makra říkal, ?e tam je nafta z vojenských skladů. ale u?etřit na nádr?i kilo, to ujde... hmmmmmmmm

Ne máte v?ichni pravdu, pár kaček mi neu?etří na nový trysky aspol. To? čus
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Uto 17. Okt 2006, 10:54
Bydlisko: Hradec Králové


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia