Hledám trubici odvětrávání motoru

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Hledám trubici odvětrávání motoru

Poslaťod Xsařič » Str 1. Nov 2006, 22:23

Neví někdo z vás, kde bych koupil takovou ne?ikovnou hadičku, která je nahoře třikrát tak silná jak dole? Slou?í k odvětrávání motoru, je napojená na víko, a je schovaná pod intercoolerem. Má fakt blbej tvar a nedá se ničím nahradit. Novou jen tak někde nemají... a do Regííííny v HK se mi fakt nechce. Nemám rád, kdy? se mnou někdo jedná jak s kusem hadru. A navíc, kdy? se tváří chytře a přitom je úplný idiot.... co? v Regíně dělají v?ichni. Tak díky za radu
Nebo jinak: nemá někdo 1,9TD na prodej po kusech? tam ta hadička musí být... ale celá, ne prasklá jako moje.
Je?tě se kouknu po eshopech a uvidím. Zatim čus
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Uto 17. Okt 2006, 10:54
Bydlisko: Hradec Králové

Poslaťod Hanes » Štv 2. Nov 2006, 10:27

Ta hadička se dá objednat nová, jestli jsi z hradce tak se stav v Auto RS je to bývalý areál revilo tuningu, tam jsem ji objednával u? asi 4x, mě ji teda vozej na dílnu denním rozvozem, ale myslím ?e pultový prodej tam taky dělaj.
Nestojí to svět a je nová.
Xsara break 1.9td
Obrázok užívateľa
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Sob 2. Sep 2006, 12:49
Bydlisko: Královehradecko

Poslaťod Xsařič » Štv 2. Nov 2006, 11:17

Ej caramba.... mám ji. Díky Hanes, ale ne? jsem si přečetl tvůj příspěvek, skočil jsem si pro ni do Pardubek do Citroënu. Origo za 130,- To jde ne? V Auto?tangle chtěli 340,-, co? je podstatný rozdíl.
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Uto 17. Okt 2006, 10:54
Bydlisko: Hradec Králové

Poslaťod Hanes » Štv 2. Nov 2006, 14:47

Tak to gratuluju, teď ji je?tě vymenit, někdy kdy? je blbě natočená sponka je to docela pakárna, ale udělat to jde.
Jsem rád ?e jsem pomohl. :jup:
Xsara break 1.9td
Obrázok užívateľa
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Sob 2. Sep 2006, 12:49
Bydlisko: Královehradecko

Poslaťod Xsařič » Štv 2. Nov 2006, 23:41

Tak ta sponka, ta ani není vidět, nato? abych zkoumal, jak blbě je natočená. Ale jo, ?lo to slu?ně. Půl hodinky se v?ím v?udy... A motor jen vrní.... nový olej, těsnění... asi čtyři... to je paráda, to jsou tlaky... to je tah!!! Hned mám o pár koní víc.... a ten pocit....

Jo doporučuju těsnění pod hlavu dávat u? zrovna ocelový. Ty papírový prej dost praskaj a u francouzů je to pak největ?í problém, prostě z nich teče olej. Sice stálo 1200,-, ale vyplatí se. No za pade jako na ?kůdku to nebylo, ale taky to není shozený za dvacet minut!!!

Tak čuuus
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Uto 17. Okt 2006, 10:54
Bydlisko: Hradec Králové


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia