Vysílačka(CB radiostanice)

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Vysílačka(CB radiostanice)

Poslaťod pecan88 » Uto 14. Dec 2010, 22:51

Zdravím všechny, docela dlouho jsem seděl nad tímto fórem a dověděl se plno zajimavých věcí,ale zároveň jsem hledal jestli tu nemá někdo zkušenosti s umistěním a zapojením vysilačky v xsaře,spoustu lidí mi napíše že je to zbytečnost, ale mám zkušenosti z náklaďáku a docela se to hodí.Jednak se člověk na delší trase nenudí a taky se může dovědět o co má předsebou.Ale věc názoru.Budu vděčný za každou zkušenost s montáži. :driv:

Děkuji :ooo:
pecan88
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 14. Dec 2010, 21:40
Bydlisko: Hranice, Česká republika
Vůz: Citroen Xsara 1,4

Re: Vysílačka(CB radiostanice)

Poslaťod vena garážmistr » Str 15. Dec 2010, 20:45

Já mám CB v berlingu ale tam jsem ji umístil pdo střechu na tu poličku. Stanička je Alamat295,anténu mám sirio tuším že 2000 turbo a mám ji na upraveném držáku který jsem koupil s anténou kamarád mi ji naladil.Mám ji umístěnou na hraně zadních dveří. Taky je to u mě pozůstatek z dob kdy jsem brázdil republiku kamionem. Osobně nevím kam bych ji v xsarce nacpal ve feldě sem měl vykuchaný popelník a byla místo něj stanička.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Vysílačka(CB radiostanice)

Poslaťod Sleemak » Str 15. Dec 2010, 21:40

Kolega když byl ještě u vojáků a jezdil do čech tak měl taky ve Vectře vysílačku a samá chvála. Jak jezdí člověk dlouhé tratě odposlouchá si kde je nehoda, kolona nebo radar a valí dom nejpohodlnější a nejprůjezdnější cestou. No ale v Xsaře to napasovat..to bude kumšt..My máme v práci vysílačku klasika místo rádia pod tím ještě zátračné blikátka a když člověk jede má si povídat pře vysílačku a ještě do toho houkat a blikat tak je to tak na pavoučí ruce zamotané do vánočky....
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: Vysílačka(CB radiostanice)

Poslaťod vena garážmistr » Pia 17. Dec 2010, 15:23

To Sleemak: ale vaše pomáhat a chránit radiostanice maj tu výhodu že se dělají i v dvoudílném provedení tzv. ovládací hlava a řídicí jednotka která se dá zakuchat třeba do kufru a tu ovládací hlavu pak snadněji někde na palubce upíchneš to bohužel u CB zatím neexistuje pokud vím. Hele a ty neumíš řídit jako kbra 11 podívej tam většinou do vysílašky žvatlá spolujezdec je fakt ale že oni používaj sirénu minimálně oni pozornost budí tím jak bouraj do óstatních ůčastníků provozu. Já osobně bych ji zkusil zakomponovat na prostředek pod rádio tam je takovej ten odkládací prostor tak ho zkusit nějak využít každopádně to bude chtít externí repro bo jak ji zakuchneš do palubky tak nic neuslišíš. Kamrád a spolupachatel jezdící C4 měl když jsem organizovaly setkání u TPCA pujčenou jednu moji záložní a v C4 se mu vešla přesně do kaslíku před spolujezdce tam je přihrádka na dokumenty a sedla tma jak pr.... na hrnec a aby ji slyšel tak ji propojil přes tuším VOX zdířku s radiem takže mu zvuk šel do repro v autě.záleží taky která stanička to je.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Vysílačka(CB radiostanice)

Poslaťod pecan88 » Ned 19. Dec 2010, 13:34

Děkuji pánové za příspěvky, ale taky to vidím tak že vyhodím kastlík pod rádiem,anténu protáhnu někde kde nepůjde vidět kabel (zatím nevím kde teda) :?: ale snad to nejak půjde... :mrgreen:
pecan88
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 14. Dec 2010, 21:40
Bydlisko: Hranice, Česká republika
Vůz: Citroen Xsara 1,4


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia