Nepříjemnost-rozbitá X II

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Poslaťod Rope » Pon 1. Jan 2007, 22:03

Vídíš ten pravý podběh? To musí na stolici, pokud to chceš mít stopro, nebo jsem zapoměl stolice v ložnici? Ne, todle na koleně nespravíš.
A pokud ano tak se budu opakovat Ochraňuj nás .............. :lol:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Reddin » Uto 2. Jan 2007, 15:22

zdravim jedna sa o moje auto tato nehoda skoncila nastastie najlepsie ako mohla pri 130+km/h auto sa dostalo do smyku za dazdu nejednalo sa o celny naraz ale len o straichnutie ked auto bolo v bocnom smyku sa predkom len straichlo o zvodidlo...
Reddin
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto 2. Jan 2007, 15:11
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara II 1,4 2002

Poslaťod igor1894 » Uto 2. Jan 2007, 18:38

tak pri 130km/h buď rád, že to dopadlo tak ako to dopadlo :D
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod danykopy » Str 3. Jan 2007, 11:57

Rope píše:Vídíš ten pravý podběh? To musí na stolici, pokud to chceš mít stopro, nebo jsem zapoměl stolice v ložnici? Ne, todle na koleně nespravíš.
A pokud ano tak se budu opakovat Ochraňuj nás .............. :lol:
říkal jsem,když je někdo šikovnej,takže,někdo umí,někdo zase čumí......možná,ale,že s tou stolicí máš pravdu,koukám,že to tam je zle prohnutý,no dobře,tak na stolici si může zajet sólo....ovšem i takhle zle prohnutej nosník jde narovnat bez stolice.....a někteří borci,co se tím živí,by to třeba ufikli a navařili dobrej z vrakárny,tak od těch nás ochraňuj......
danykopy
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv 28. Dec 2006, 15:30
Bydlisko: Praha 10

Poslaťod Rope » Str 3. Jan 2007, 18:37

Ty se pořád čertíš, ty jsi řekl že si myslíš že dvacka to spraví a můj názor je jiný. Já řekl aby mě (nás) ochraňoval buch od těchto tímto stylem opravených aut. Já se nechci hádat ani polemizovat. Dnes a deně vidím na dílně různe Garážové odborné opravy a vím co jsou lidi schopni sami spravit a pak prodat jako nebourané. Např dnes přijel favoš z jedné pizerie narychlo opraven u dobrého známého, měl vyměněn podběh po bouračce a podběh mu "odborníci" přinýtovali. Kolem aut se už "pár" let ochomejtam, takže už jsem viděl kdecos, málem i lakovnu v koupelně.
Pokud chcete někdo fotku rychloopravy fanoucha, stačí říct.
ROPE
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod igor1894 » Str 3. Jan 2007, 18:47

ROPE je to síce smutné, ale musím s tebou plne súhlasiť, bohužial hovorím z vlastných skúseností :cry:
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rope » Str 3. Jan 2007, 18:54

Já přece taky kupoval X bouchnuté ( jak je popsano a vyfoceno v příspěvku Jak jsem ke xsaře přišel) , ale blatníky jsem daval origo pozink přestože byly levnější, ale jde o to že to člověk dělá pro sebe a chce aby to vypadalo a vydrželo. Jinak zdravím Blavu.
ROPE
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod danykopy » Str 3. Jan 2007, 18:55

Dobrá teda,to máš pravdu,takže mír:-)a já se nečertím,neboj.Já jsem prvoplánově chtěl dotyčnýho trochu uklidnit a ruku na srdce,kdo by dal za opravu,jak někdo psal skoro sto tisíc,když to auto nemá o moc vyšší cenu.Chtěl jsem mu jen trochu rozsvítit světlo na konci tunelu :lol: protože taková částka za"pouhou"opravu by mě osobně položila.Prostě bych to za to nedal.Sám jsem zvědav,jak to Martinéz vyřešil. :roll:
Naposledy upravil danykopy dňa Str 3. Jan 2007, 18:58, celkovo upravené 1
danykopy
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv 28. Dec 2006, 15:30
Bydlisko: Praha 10

Poslaťod Rope » Str 3. Jan 2007, 18:58

Snad nám Martinez poví jak to dopadlo, už je to asi sedm neděl tak by už to pomaličku mohlo býýýt.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod danykopy » Str 3. Jan 2007, 19:00

Rope píše:Snad nám Martinez poví jak to dopadlo, už je to asi sedm neděl tak by už to pomaličku mohlo býýýt.
:D Jo dodal jsem to pozdě:-)třeba se oběsil,když mu tu někdo napsal 100000,- :lol:
danykopy
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv 28. Dec 2006, 15:30
Bydlisko: Praha 10

Poslaťod Martas » Str 3. Jan 2007, 21:19

Ono se to špatně odhaduje z jedný fotky.Lepší je říct větší sumu než pak vysvětlovat proč to je tak ddrahý.Znám to z vlastní zkušenosti.Pracoval jsem jako technik u Forda a nějaký ty bouračky(malý i velký) jsme dělali.Je to lepší vidět na vlastní oči a sepsat díly a pak se uvidí.Takový dohadování jako tady nemá smysl že?Můj odhat byl 80-90 se vším všudy,ale může to být míň i víc je to pouze hrubý odhad.

P.S:Je to můj osobní názor a nechci nikoho urazit a ani zpochybnit jeho odhat a zkušenosti :D
xsara 1,8 16V VTS
Martas
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Pon 18. Sep 2006, 16:42
Bydlisko: Hořice nebo Jičín

Poslaťod Luboš 002 » Str 3. Jan 2007, 21:43

Marťas píše:Ono se to špatně odhaduje z jedný fotky.Lepší je říct větší sumu než pak vysvětlovat proč to je tak ddrahý.Znám to z vlastní zkušenosti.Pracoval jsem jako technik u Forda a nějaký ty bouračky(malý i velký) jsme dělali.Je to lepší vidět na vlastní oči a sepsat díly a pak se uvidí.Takový dohadování jako tady nemá smysl že?Můj odhat byl 80-90 se vším všudy,ale může to být míň i víc je to pouze hrubý odhad.

P.S:Je to můj osobní názor a nechci nikoho urazit a ani zpochybnit jeho odhat a zkušenosti :D

moje bouracka,odhad 40 000,.v citroen servisuhttp://www.xsara.cz/forums/viewtopic.php?t=1003
XSARA PICASSO 2.0 HDI-Limetka:-)
Obrázok užívateľa
Luboš 002
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia 26. Máj 2006, 20:03
Bydlisko: PLZEŇSKÝ KRAJ-HOLÝŠOV

Poslaťod Luboš 002 » Str 3. Jan 2007, 21:48

moje bouracka,odhad 40 000,.v citroen servisu a to jen blatnik,naraznik.svetlo..taky bych tipnul tak 70 000 ...obrazek zde http://www.xsara.cz/forums/viewtopic.php?t=1003
XSARA PICASSO 2.0 HDI-Limetka:-)
Obrázok užívateľa
Luboš 002
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia 26. Máj 2006, 20:03
Bydlisko: PLZEŇSKÝ KRAJ-HOLÝŠOV

Poslaťod igor1894 » Str 3. Jan 2007, 21:53

to su riadne pálky čo? :( , mne dnes niekto rozbil zadné sklo na Xsare Coupe, sklo + lepidlo+robota 8600Sk!!!! lepšie jazdiť busom :lol:
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Martinez » Str 3. Jan 2007, 22:56

no to je Reddinova zalezitost, on to yebol 8) pokial viem caka sa este na poistovnu, je to na totalku a ide sa natahovat na stolicu. Lavy nosnik je celkom posunuty vzad a aj zadok je rozbity... ona sa dako tocil na tej ceste. Aj lave zadne dvere nesedia, ale ked uz bude na stolici ponatahuje sa vsetko. Ide mu to robit moj znamy pravdepodobne a povedal ze tak 50 bez roboty + ta stolica... kazdopadne vide z toho este aj so ziskom, ale uz to je buracka no :roll:
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia