Deflektory

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Deflektory

Poslaťod řepák » Sob 9. Jan 2010, 22:42

HEKO sou všechny z druhovýroby , takže máš stejný jako ostatní .
Až na Viteona , ten má ORIGOš :jup:
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Re: Deflektory

Poslaťod masor68 » Sob 23. Jan 2010, 9:00

Já montoval Heka v prosinci. Dost jsem se bál, byl trochu mráz, tak jsem ofuky nechal hodku na radiátoru a přitom tu dosedací plochu polepil čtverečky oboustranky asi 10cm od sebe (na minulém autě jsem použil oboustranku v kuse a při montáži to zlobilo, když se to chytlo ve špatné pozici, byl problém to urvat bez poškození pásky). Odmastil jsem a fénem nahřál rám, nasadil, zavřel na dva dny okna a od té doby bez potíží, jen mi v těch velkých krutech okna přimrzají, ale kolegyně (Twingo bez ofuků) je na tom stejně. Po pár km se interiér zahřeje a okna povolí.
Jediné co mi u Picassa vadí je zaoblený roh okna. U Laguny byly rohy ostré, tudíž bylo možné nechat okno pootevřené v létě na parkovišti a nebylo to vidět, tady vznikne skulina. Ale možnost větrání v dešti je k nezaplacení.
Picasso 1.8 16V LPG r.v.2000 tmavá šeď
Obrázok užívateľa
masor68
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Pon 30. Nov 2009, 15:40
Bydlisko: Nový Bor
Vůz: Picasso 1.8 16V LPG r.2000

Re: Deflektory

Poslaťod Matrix44 » Sob 8. Apr 2017, 19:24

Ahojte, po prečítaní celej debaty som zistil že drvivá väčšina má deflektory od HEKA. Ale chcem sa opýtať či ste sa niekto nestretol s deflektormi ktoré sa montujú, resp. lepia z vonkajšej strany? Už dlhšiu dobu nad nimi uvažujem, ale nikde som nevidel na Picasso verziu čo sa montuje z vonku. Táto verzia mi príde výhodnejšia, nakoľko nedeformuje tesnenie okna.
Takže ak by niekto videli verziu čo sa montuje - lepí z vonkajšej strany, tak by som bol vďačný za tip. Ďakujem.

Pekný večer :)
Obrázok užívateľa
Matrix44
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto 23. Aug 2016, 22:56
Bydlisko: Košice
Vůz: Citroën Xsara Picasso 1.6 16V 80kW 2006

Predchádzajúci

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia