moja vectrula

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

moja vectrula

Poslaťod lubo22 » Štv 30. Okt 2014, 16:23

pozeram ze tu mate fotky inych tatosov ako je xsara tak vam predstavujem moju starsiu pani: opel vectra C
skoda ze sa tu daju uploadnut male fotky tak vam aspon predstavim moje auto ked uz bratovu a otcovu xsaru poznate :)
Ako som si urobil vodicak zacal som sa ucit soferovat na vectre C a doteraz mi to ostalo a stale na nej jazdim. Nikde ma to auto nenechalo a som snou spokojny aj ked niektore opravy neboli lacne hlavne podvozkove diely a podobne. Ale tak ked clovek chce jazdit musi stym pocitat. Hlavne keby ten benzin bol kusok lacnejsi :D
a tu mate zopar fotiek :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
lubo22
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Štv 23. Okt 2014, 19:08
Bydlisko: trstena
Vůz: xsara r.v 2002 1.4 55kw

Re: moja vectrula

Poslaťod lydiem » Štv 30. Okt 2014, 20:25

Hezký hezký :) Zvlášť ta první fotka se mi líbí. V revivalu míváme spíš autíčka těch, kdo z Xsar upgradovali někam dál, málokdy se stává, aby se někdo registroval rovnou s jiným vozítkem. Ale co, Xsaru máš aspoň v rodině a moje sestra se sem taky registrovala s Chryslerem jen proto, že jsem fóru dělala dobrou reklamu :mrgreen: Tož ať vozový park dobře slouží!
Mám Piko-chameleona.
Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády!
Obrázok
Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Obrázok užívateľa
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1890
Registrovaný: Str 2. Dec 2009, 20:43
Bydlisko: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002

Re: moja vectrula

Poslaťod lubo22 » Štv 30. Okt 2014, 20:59

xsara je tak na 33% aj moja :) kedykolvek si na nej mozem jazdit a potom ked som videl tuto temu tak ma napadlo ze dam fotky aj mojho auta
lubo22
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Štv 23. Okt 2014, 19:08
Bydlisko: trstena
Vůz: xsara r.v 2002 1.4 55kw


Späť na Xsara revival

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia