Picasso za BMW :-)

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Picasso za BMW :-)

Poslaťod Citroobe » Sob 2. Máj 2015, 9:34

Tak rychla a necekana zmena, picasso doslouzilo :-( resp. paplo 1 litry vody behem chvile a nikde nic neutikalo , navic prolem s unikem serva, tak jsem to jeste jako pojizdne prodal na ND.
a otazka byla co da,l rychle potrebuji auto denne do prace/skolka/nakupy a musi vydrzet minimalne 3/4 mesice nez odjedem z Uk.. kouknul jsem na ebay co je nejbliz a vidim novy inzerat vlozeny pred 10 minutama na BMW 530d e39 sedan rok 1999, s plnym servisem vetsinou bmw a 175t mil na tacho po duchodci ktery uz bohuzel neni mezi nami. Rikam si, treba zmenu pro neco sileneho :twisted:
Pred testovaci jizdou nejake pokusy na snizeni ceny nezabirali ( prodaval to servis ktery to auto servisoval posledni 3 roky) , ze az nastartuji a projedu tak potom uvidim. Zvuk nafty 6 valce ktery je 16 let stary se nedal popsat, studeny bezel jak hodinky, vzhuru na projizdku vse slapalo tahlo jak melo. Bylo to nejrychlejsi koupene auto v zivote cca po 15 minutach (nemel jsem cas: spechal do prace) Ale neco na leve strane bouchalo, majitel servisu rikal, ze to mam ignorovat, ze to je nejspise tycka rizeni ci tak neco, ze to opravi pri vyzvednuti auta. Nakonec to byl tlumic ktery vcetne pruziny vymenil a volal mi jestli si chci zaplatit i druhou stranu, ze by bylo dobre to udela najednou ( toto se mi moc v servise nestavalo, zeby konecne doporucili vymenu tlumicu vzdy 2 nebo 4 , na picasssu dali 1 a nikdo se s tim nesral ) no tak jsem doplatil par supek za matros za vymenu druheho tlumice a pruziny.
Vzhuru na cestu dom.Je to predfaceliftova verze pouze s 184 koniky ale pokud clovek presedne z picassa tak to je jako sportak i kdyz to ma 1650kg a navic zere to mene nez picasso... Nastupce picassa mel byt puvodne C5 II nebo Mondeo ale tohle BMW mi totalne prekopalo plany.Podvozek tezko popsat je dostatecne mekky na pohodlne cestovani ale v zatackach drzi jak prilepeny (pneu 225/55/16). Hudba po pripojeni mobilu na plne kule zadne rezonance nic proste kvalitni stereo.Behem jizdy ticho jak v hrobe :-) Mel jsem za poslednich let x aut ale toto nechapu. Takova stara krava to je, vyrabela se od 1995. Po dvou dnech me chytaji choutky si toto vzit do CR a prihlasit jako druhe auto do prace :-) dokud se neposere neco draheho.
Nemam v planu hanit tu ci onu znacku ale kdyz porovnam byvalou C5 v 2.2HDI a toto tak jsme uplne v jine lize.Tak at vam auta jezdi at jsou jakekoliv znacky, na picasso nezapomenu 2 roky nam slouzilo celkem solidne :jup:
Sem tam se tu jeste ukazu ale ted toho bude celkem hodne se stehovanim tak uvidim jak to vse dopadne....
nazdar vsem
Citroobe
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Ned 24. Mar 2013, 9:03
Bydlisko: Ostravsko
Vůz: Xsara Picasso Exclusive 1.8 16V 85kw, 2003, panorama,kůže...

Re: Picasso za BMW :-)

Poslaťod rosta12345 » Ned 3. Máj 2015, 18:12

Tak ať to BMW dobře šlape
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázok
Obrázok užívateľa
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1948
Registrovaný: Sob 6. Jún 2009, 19:07
Bydlisko: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009


Späť na Xsara revival

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia