nechce jet na LPG i když je plná nádrž

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

nechce jet na LPG i když je plná nádrž

Poslaťod PAVEL.K » Pon 3. Jún 2013, 15:01

Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, čím by mohlo být , když mám plnou nádrž plynu a přitom když chci jet na LPG tam mi to hlásí, že nemám plyn. První jsem si myslel že odešlo čidlo tlaku plynu, jelikož toto se mi právě už jednou stalo. Ale když jsem rozpojil hadici co jde od plynového filtru do vstřikovače, tak tam nebyl žádný tlak plynu nic, jako by tam nešel plyn a právě když mi odešlo to čidlo, tak při rozpojení té hadice, tam plyn byl, jen to čidlo špatně vyhodnotilo. V servise kde mi dělají úplyn mají dovolenou, tak bych věděl nač se připravit a čím by to mohlo být.
PAVEL.K
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Str 23. Sep 2009, 21:22
Bydlisko: Olomoucký kraj
Vůz: citroen xsara, 1.4i rok 2004 benzín překopanej na plyn

Re: nechce jet na LPG i když je plná nádrž

Poslaťod vena garážmistr » Pon 3. Jún 2013, 19:51

Nevím nejsem plynař ale já bych to typoval jestli nejni náhodou špatnej nějakej ventil který hlídá aby v případě nějaké nenadálé situace unikající plyn z nádrže nezpůsobil požár.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: nechce jet na LPG i když je plná nádrž

Poslaťod PAVEL.K » Pon 3. Jún 2013, 21:54

to jsem si taky říkal, ted jen aby to nebylo řízeno přes tu řídící jednotku a ta nebyla ... no nechám to píchnout na pc a uvidím.... tak už je to opraveno, byla špatná cívka u ventilu co je u nádrže, oprava za 170kč.
PAVEL.K
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Str 23. Sep 2009, 21:22
Bydlisko: Olomoucký kraj
Vůz: citroen xsara, 1.4i rok 2004 benzín překopanej na plyn

Re: nechce jet na LPG i když je plná nádrž

Poslaťod medvid » Uto 9. Jún 2015, 8:44

mám aktuálně stejný problém

navíc problém je takový, že jsme Xsařinu koupili se systémem e-gas a aktuálně hledám nějaký servis kde tento systém umí v okolí Brna nebo Ostravy nevíte někdo o někom?

něco jsem našel v HK a Novém Jičíně
medvid
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned 8. Jan 2012, 1:09
Bydlisko: F-M/Brno
Vůz: Xsara 1.6 16v LPG


Späť na Motor - LPG, CNG, ...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia