Neptun Harfa, Praha 9

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Neptun Harfa, Praha 9

Poslaťod jerry.jacobi » Uto 20. Dec 2011, 16:21

nechal jsem si u neptuna prestavet picasso 1.6i rv 2007 na lpg, system brc sequent, toroidni nadrz 47l pod podlahou kufru

jednani s firmou naprosto ok, dodrzeli termin predani, zapis do velkeho TP v pohode provedli az pri prevzeti auta (pri prvni navsteve jsem ho zapomel:-), technik mi pri predani vysvetlil jak to cele funguje coz pro me coby zacatecnika s lpg bylo velmi uzitecne, rezervu zabalili do pekneho latkoveho obalu takze taky plus, prepinac namontovali tak ze ja na nej za jizdy nevidim (je schovany za packou tempomatu) ale stejne na nej neni potreba videt takze ok

jedine co bych vytknul je mnou nepozdadovana vymena drzaku na znacky - bez jakehokoli upozorneni tam namontovali vlastni s reklamou na firmu :-(

v aute po prestavbe zacal zlobit termostat takze planuju vymenu. Nevim jestli ho pri prestavbe nejak poskodili nebo proste odesel ale vzhledem k cene termostatu cca 500 kc to nevidim jako zasadni problem

celkove spokojenost, muzu doporucit
jerry.jacobi
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto 20. Dec 2011, 16:01
Bydlisko: Milovice
Vůz: Xsara Picasso 1.6i 2007 LPG

Re: Neptun Harfa, Praha 9

Poslaťod rosta12345 » Uto 20. Dec 2011, 17:10

nevím jak tyhle nové systémy ale ty staré podtlaky se napojovali i na okruh chlazení pokud tomu tak je i u těch dnešních systému tak by to mohlo být po montáži zavzdušněné
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázok
Obrázok užívateľa
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1948
Registrovaný: Sob 6. Jún 2009, 19:07
Bydlisko: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: Neptun Harfa, Praha 9

Poslaťod vena garážmistr » Uto 20. Dec 2011, 22:11

Pro někoho je to nepodstatné,pro někoho jen na výtku ale mě by to vytočilo do běla už jsem to tu někde probíraly že někomu vyměnily podložku pod RZ. To samé se stalo Lydiem když přebírala Oslíka z autoportu po opravě zimního karambolu technik to tehdy zdůvodnil tím že dodaná klubová podložka se ztratila při reklamaci se však podivně našla. Jinak samozřemě at domontáž funguje ke spokojenosti.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Neptun Harfa, Praha 9

Poslaťod vlasta0303 » Uto 27. Dec 2011, 11:59

Dobré chování a ochota" montérů"?Dal jsi jim 30t.czk!A podložky-přesně jak říká Vena :evil:.Pro ně je to druh reklamy a buď to u zákazníka projde,nebo né. :driv:
Obrázok
Obrázok užívateľa
vlasta0303
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 417
Registrovaný: Sob 13. Feb 2010, 20:41
Bydlisko: Plzeň-Locháč
Vůz: xsara-picasso 1.8i16v r.v.03 85kw B/LPG

Re: Neptun Harfa, Praha 9

Poslaťod jerry.jacobi » Uto 7. Máj 2013, 12:53

bohuzel po nekolika dalsich navstevach Neptunu kvuli pravidelnym revizim musim opravit sve hodnoceni na nedoporucuji.

Pri kazde druhe revizi (tedy s vymenou filtru) chteji mit auto v servisu cely den prestoze ona revize trva max 45 minut. Nejsou schopni / ochotni se domluvit na urcitem case tak, aby tam auto mohlo byt treba 2 hodiny misto celeho dne.

Jako priklad uvedu mou zkusenost z minuleho tydne:
V 8:30 rano jsem jim odevzdal auto s tim, ze bych rad kolem poledne odjizdel.
Ve 14:00 mi po telefonu rekli ze ho jeste nemeli na dilne ale behem par minut ho tam vezmou.
V 15:00 pri me osobni navstave stalo auto stale na dvore a na dilnu by pry slo az za dalsi pul hodiny.
Auto jsem si okamzite odvezl s tim, ze mne tam jiz nikdy neuvidi.
jerry.jacobi
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto 20. Dec 2011, 16:01
Bydlisko: Milovice
Vůz: Xsara Picasso 1.6i 2007 LPG


Späť na Motor - LPG, CNG, ...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia