sportovní filtr (kit saní)

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

sportovní filtr (kit saní)

Poslaťod Zabak » Str 8. Mar 2006, 22:04

mate nekdo na xsaře kit přímeho saní s filtrem ???
a jak to mate udelano ?

díky ( jirko to tvoje jsem vyděl) :wink:
ZABAK Xsara 1,8 16V VTS :-)
Obrázok užívateľa
Zabak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 24. Nov 2005, 16:53
Bydlisko: Praha

Poslaťod Martinez » Štv 9. Mar 2006, 16:52

Tiez by ma to zaujimalo. Potom este otazka, je nutne pri vymene menit cely ten konus za novy (cca 1500SKK) alebo iba tu vlozku
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod Hosť » Štv 9. Mar 2006, 22:21

Martinez píše:Tiez by ma to zaujimalo. Potom este otazka, je nutne pri vymene menit cely ten konus za novy (cca 1500SKK) alebo iba tu vlozku


ty filry jsou pratelné
prodava se na to takova čistící sada
Hosť
 

Poslaťod Martinez » Pia 10. Mar 2006, 8:39

http://tuningshop.sk/?id=1101810005
poradte ktory je najvhodnejsi pre moj motor 1.4i, zatial sa mi celkom pozdava ten 3ti zvrchu
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod Mig45 » Pon 28. Máj 2007, 8:23

Ja jdu jen do tohoto : http://citroen.autodoplnky.cz/citroen-x ... vy-s281971

Ale je to jen filtr ne kit.
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Štv 14. Júl 2005, 20:47
Bydlisko: Praha,Beroun

Poslaťod igor1894 » Pon 28. Máj 2007, 19:38

ako Levis poznamenal ja tam mám daný asi ten prvý na www.tuningshop.sk. Hneď za klapkou sania mám krátke koleno a filter otočený smerom k vodičovi. Troąku to robí iný zvuk ale keď je motor zohriaty tak sa mi zdá ľe to trochu dusí, lebo tam nie je dostatočný prívod vzduchua a »ahá to teply. Aj tak na mojej 1.4 je to iba taká sranda :wink: ale aspoň to trochu spravý zvukovú kulisu. Moľno keby sa tam spravil priamy prívod vzduchu pomocou ohybnej flexi hadice tak by to trochu pomohlo ale aj tak z toho VTS nebude tak to nerieąim :lol:
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod K4my » Uto 29. Máj 2007, 6:59

spotrebu by to prave melo udrzet popr i trosku snizit..... jako taky si myslim ze s tim kitem bude zapotrebi hodne domaci tvorby, staci par kolon na dalnici v zacpe a jede to jako lemra :P Jinak zivejsi to musi byt zarucene, seriovej motor ma pomerne predimenzovanou smes ktera se muze znacne obohatit o vzduch, coz si myslim ze s kitem dostane vzduchu hodne, obvzlast pokud si v ridici jednotce clovek necha nastavit zvysenej prutok vzduchu. ale asi to vyresim uplne jinak, v praci si necham udelat plechovy koryto, necham to zazinkovat a vyztuhuju to tesnenim, a zkratka ten filtr odizoluju od motoru uvidime co mi na to reknou na STKacku :D
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod Sbohem vąem » Uto 29. Máj 2007, 12:19

Myslím,ľe by nevadilo mít ten KIT sání někde blízko motoru,vím,ľe se to dá řeąit přívodem trubky od místa kde je nápor vzduchu největąí ,u Octávek to vedou z té spodní mříľky co je na předním nárazníku (já tam mám mlhovky) dávají tam nerezovou trubku která přivede náporem studenějąí vzduch.
A nebo na srazu otevřem kapotu ®abákovi a ten tam má nepřímé vstřikování vody do sání,ale spíą bych volil řeąení Jiříka,který to má přímé vstřikování (nebo moľná měl) a to z toho důvodu,ľe nepřímé je vstřik před filtr a to bychom museli nechat ten původní kastlík pro filtr,to by jaksik před KIT neąlo dát navíc jak je známo voda zachycuje veąkerý prach a nečistoty a tím nejspíą brzy zaseere celý filtr,proto bych řeąil ten modul přímeho vstřikování vody do sání samozřejmě nějakého regulovatelného nebo zap/vyp.
Ale to by mohl líp objasnit ®abák,který díky tomu to dával vąem 1,8 16V na 1.Xsara srazu při sprintu na prdel.Kromě mě ,já nestartoval :lol:
Sbohem vąem
 

Poslaťod lubodurecka » Uto 29. Máj 2007, 13:53

no tak tu to máte.
Prílohy
FÓRUMA.JPG
rúry sú z PVC priemer 75mm, je to lepené lepidlom na PVC plasty, tesní to ako sviňa, chcem to este streknú» do farby, tak uvidím
FÓRUMA.JPG (145.68 KiB) Zobrazené 19325 krát
Obrázok užívateľa
lubodurecka
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv 9. Nov 2006, 21:31
Bydlisko: okr. Zvolen

Poslaťod Sbohem vąem » Uto 29. Máj 2007, 13:57

jj,to máą pravdu i pro mne je důleľitějąí zastavit neľ jet rychleji,proto jsem celý víkend měl auto bez předních i zadních brzd,Totál jsem je rozdělal,vyčistil promazal,nastříkal červenou barvou do teploty 800°C ,teď jsem jeątě koupil nové přední odvzduąňováky,tak je ve čtvrtek čenčnu,jeątě jednou odvzduąním a teď to vypadá dobře.Jen jsem zjistil,ľe opravdu je brzdovka pěkná ľíravina,trochu přední třmen rozleptala,musím to zastříknout jeątě jednou.
Ale je to pěkná drbačka,musel jsem z předních třmenů odstranit veąkeré nánosy ąpíny a rzi atd.Ze zadních zase z hliníku oxidaci.Tak pokud bys uvaľoval to dát do barvy,udělej to na těch bubnech hned.
Sbohem vąem
 

Poslaťod igor1894 » Uto 29. Máj 2007, 19:54

Lubo : nejako tak si si to aj predstavoval, ľe to budeą ma» spravené :wink:
no 100 bodov za vzhlad nebude ale ide hlavne o funkčnos». Ono da» tam leątené trubky atď. nie je zase tak málo penazí :wink:, ale hlavne ľe to ide :D
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod viteon » Uto 29. Máj 2007, 19:56

igor1894 píše:Lubo : nejako tak si si to aj predstavoval, ľe to budeą ma» spravené :wink:
no 100 bodov za vzhlad nebude ale ide hlavne o funkčnos». Ono da» tam leątené trubky atď. nie je zase tak málo penazí :wink:, ale hlavne ľe to ide :D

kolik je průměr té trubky? umím sehnat hliníkovou 55ku
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod lubodurecka » Sob 2. Jún 2007, 0:02

K4My je to 1,4i ale s chpom ma to asi 90 koni
Obrázok užívateľa
lubodurecka
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv 9. Nov 2006, 21:31
Bydlisko: okr. Zvolen

Poslaťod Marty01 » Ned 22. Júl 2007, 14:37

no tak jsem hledal na netu a nasel docela dost zajimavej shop :lol: :lol:
http://www.nextuning.cz/shop/shp_ctlg.p ... ESSAGE=630
kity primo na miru :twisted:
Xsara 1.8 VTR Coupe - 90 kobylek na podložkách
Obrázok užívateľa
Marty01
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Pia 23. Mar 2007, 16:16
Bydlisko: Praha
Vůz: 1.8i 8v VTR Xsara I, leden 2000

Poslaťod ColinMcRay » Ned 22. Júl 2007, 19:59

jo a čistě mezi náma tohle http://citroen.autodoplnky.cz/citroen-x ... vy-s281971 je pylový filtr a né vzduchový filtr k motoru :lol:
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Ďalší

Späť na Tuning & Styling

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia