Motorek ostřikovačů skel

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Motorek ostřikovačů skel

Poslaťod papy » Str 25. Okt 2006, 8:06

Zdravim vsechny. Mam problem s ostrikovaci, pri snaze omyt okno mi nefunguje. Stirace norm. funguji. Muzete mi poradit kde je ukryt motorek (cerpadlo) ostrikovace popr. kde se naleza prislusna pojistka, v man. jsem si ji teda nevsimnul. Diky Pavel
papy
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 25. Okt 2006, 7:36
Bydlisko: Holice

Poslaťod dusang » Str 25. Okt 2006, 9:19

Tento problem som riesil asi pred mesiacom...
Motorcek ostrekovacov sa nachadza na spodku nadrzky ostrekovacov. Dostanes sa k nemu, ked das dole spodny plastovy kryt pod naraznikom (v pravej prednej casti auta). Motorcek je napajany priamo - nema ziadnu poistku.
Najprv odpoj konektor motorceka a skontroluj, ci ti ide prud do konektora, ked pritiahnes packu ostrekovacov. Ak ti nejde, moze byt problem niekde v ovladacej packe (mozno staci prihnut nejaky pliesok) alebo v kabloch ku motorceku. Ak ti tam prud pojde, tak bude problem v motorceku. Novy stoji original 1600 Sk a neoriginal (napr. Hella) 1300 Sk. Mne moj motorcek opravil kamarat za flasku :D Uvidime, kolko bude fungovat...
Moze byt aj problem, ze mas niekde pricviknutu hadicku, co vedie do ostrekovacov...
Xsara 1.6i SX '98 Obrázok
Obrázok užívateľa
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 9:38
Bydlisko: Martin, SR

Poslaťod papy » Sob 28. Okt 2006, 19:33

Diky moc do Martina, rozdelal jsem, prostrikl sem, ocistil sem a hle ono to chodi. Diky Pavel
Xsara 1.8i; 98
papy
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 25. Okt 2006, 7:36
Bydlisko: Holice


Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia