Stránka 3 z 3

Re: Přetočená ručička otáčkoměru

PoslaťNapísal: Sob 18. Nov 2017, 22:20
od Nerla
Problém s otáčkoměrem jsem vyřešil následujícím postupem. Nastartoval jsem a přidal plný plyn, ručička se chytla a přetočila se zpátky. Huráá :jup:

Re: Přetočená ručička otáčkoměru

PoslaťNapísal: Ned 26. Nov 2017, 21:25
od Globus
Já to vrátil magnetem.

Re: Přetočená ručička otáčkoměru

PoslaťNapísal: Pia 8. Aug 2025, 10:45
od filipxec
Opravuji otáčkoměr a nevím, jak sundat to plexi před ručičkama. Někdo tady psal, že je nacvaknuté. Mě přijde jako lepené. Vím, že už je to let, co jste sem psali, ale já svou Xsaru stále hýčkám :-). Děkuji za rady. Filip
P.S. Tak jsem to sundal. Je to šroubované (1998). 7 šroubků.