Problém s otáčkoměrem jsem vyřešil následujícím postupem. Nastartoval jsem a přidal plný plyn, ručička se chytla a přetočila se zpátky. Huráá
Re: Přetočená ručička otáčkoměru
Napísal: Ned 26. Nov 2017, 21:25
od Globus
Já to vrátil magnetem.
Re: Přetočená ručička otáčkoměru
Napísal: Pia 8. Aug 2025, 10:45
od filipxec
Opravuji otáčkoměr a nevím, jak sundat to plexi před ručičkama. Někdo tady psal, že je nacvaknuté. Mě přijde jako lepené. Vím, že už je to let, co jste sem psali, ale já svou Xsaru stále hýčkám . Děkuji za rady. Filip P.S. Tak jsem to sundal. Je to šroubované (1998). 7 šroubků.