Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod tajlor » Pon 2. Máj 2011, 23:02

My si spravime celodenny vylet po Morave
Starovicky (nejake vinko), Mikulov, Znojmo, Moravske Budejovice, Telc
Km a csovo je to zhruba rovnako
Xsara II. Break, 2.0 HDI, 66kw, 01/2001 Obrázok
Obrázok užívateľa
tajlor
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 160
Registrovaný: Štv 11. Sep 2008, 19:19
Bydlisko: Senec
Vůz: Xsara II. Break, 2,0HDi, 66kW, 01/2001

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod Cvrček » Pon 2. Máj 2011, 23:10

Letos jsem na tom podobně jako Verdom a děsně mě mrzí,že se za vámi nedostaneme. :cry:
Takže vám přeji pěkný srazový víkend a hodně pěkných společných zážitků.
Tajlore,když plánujete i Znojmo,doporučuju návštěvu místního podzemí a věže. Stojí to za to.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4554
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod bogar70 » Uto 3. Máj 2011, 7:53

V prvom rade sa chcem poďakovať xsamarátom čo ma upozornili aby som šiel na forum. Teraz k veci, samozrejme sa radi pripojíme do vláčika čo navrhol kleky, čas odchodu z levíc cca 14,00 až 14,20 hod. pokial sa nič mimoriadne nestane. Stretnutie možné na benzínke v Nitre ( Slovnaft ) čas o 50 min. neskôr cca 15,00 až 15,15 hod. Či sa pôjde po dialnici alebo nie to je už na dohode na mieste činu. Už sa tešíme keby sa niečo zmenilo určite dáme vedieť. Zraz sa blíži :jup: hurá :driv:
bogar70
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia 9. Máj 2008, 17:12
Bydlisko: Levice Slovensko
Vůz: citroen xsara, AC kombi 1,9 td r.v. 1999

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod MP » Uto 3. Máj 2011, 21:36

Tak jsem musel rozhodit ubytování , viz. první strana v INFO o srazu .
Dnes tady padal na Vysočině taky sníh , ale od pátku do neděle by mělo bejt minimálně jarní počasí ...
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4377
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2012+ C5 Aircross 2.0 HDi - 2020

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod viteon » Str 4. Máj 2011, 5:58

jaký je kanál na vysílačkách :?: berete je :?:
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3767
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod SilverGhost » Str 4. Máj 2011, 8:32

Já bych jen chtěl upozornit spoluspáče, aby nechodili spát dříve než ve dvě, navíc doufám, že se mnou bude ještě někdo do rána pít :-)
A Pavla bych poprosil, aby na mě myslel s dopravou po Vysočině.
PS: Fakt je to až za dva dny? To nevydržím :twisted:
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod vena garážmistr » Str 4. Máj 2011, 9:30

Přemýšlel jsem že bych udělal jen "čumendo" výlet na moravskoslezký srazík ale bohužel rodinné povinosti se odříct nedají. Takže si to všici užijte a doufám že se ještě pár lidiček rozhodne pro účast i na 6 celosrazu v Ovčárech.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod jandy » Str 4. Máj 2011, 13:46

Tak za předpokladu, že se my povede sehnat stan (svuj sem si zapomnel doma) tak taky na 100% prijedu. Prijet do kempu a spat v aute se my zda trosku divny, ale prinejhorsim bych to taky nejak zkousnul. Bohuzel ale vas budu muset v sobotu opustit. V neděli je státní svátek a já musím jet šaškovat do Prahy. Takže se mnou nepočítejte na ten zámek atp. Jednak asi nebudu po ranu schopnej ridit a navic jsem kulturni ignorant. 8)

to Silverghost: Já s tebou pít budu, nic jinýho ani v plánu nemám :twisted:
Obrázok užívateľa
jandy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Štv 13. Nov 2008, 20:31
Bydlisko: Týn nad Vltavou ale vetšinu času se pohybuji v Hrotovicích
Vůz: Peugeot 407SW, 2.0HDi 100 kW; Citroen Xsara kombi, 2,0 HDi, 1999 (u Minimaxe)

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod viteon » Str 4. Máj 2011, 14:07

to se tam tedy přijedeš jen vyspat a napít, my ti ráno odjedeme na zámek,......a ty nám budeš hlídat kemp - kvalifikaci na to skoro máš,....
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3767
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod jandy » Str 4. Máj 2011, 14:29

Já se jedu seznámit, jak to bude probíhat dál je my celkem jedno, jenom musím v každím případě v sobotu zpátky do brna. Já to říkám pořád, že bych ptřeboval víkendy aspoň petidenní abych všechno stíhal.
Obrázok užívateľa
jandy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Štv 13. Nov 2008, 20:31
Bydlisko: Týn nad Vltavou ale vetšinu času se pohybuji v Hrotovicích
Vůz: Peugeot 407SW, 2.0HDi 100 kW; Citroen Xsara kombi, 2,0 HDi, 1999 (u Minimaxe)

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod SilverGhost » Str 4. Máj 2011, 14:57

Já se jedu především seznamovat :-) Ten zbytek je jen bonus navíc. A na sobotu jsem si doufám domluvil řidiče, takže jsem "za vodou".
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázok
Obrázok užívateľa
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: Štv 2. Nov 2006, 20:33
Bydlisko: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod bogar70 » Str 4. Máj 2011, 17:23

k tomu snehu, kolko ho je, je nutné prezúvať na zimné galoše? alebo stačia letné papučky. :driv:
bogar70
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia 9. Máj 2008, 17:12
Bydlisko: Levice Slovensko
Vůz: citroen xsara, AC kombi 1,9 td r.v. 1999

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod David VTS » Str 4. Máj 2011, 17:27

v pátek už má být kolem 18 stupňů tak nech letní papuče :driv:
Obrázok užívateľa
David VTS
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str 2. Júl 2008, 8:39
Bydlisko: Třebíč
Vůz: Citroen Xsara VTS 1,8i 16V 81KW 110HP r.v. 12/99

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod Rope » Štv 5. Máj 2011, 7:22

Zítra večer vypukne hokejová bitva, dresy, šály famfáry sebou.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC

Poslaťod bogar70 » Štv 5. Máj 2011, 8:12

xsamaráti HELP potrebujem zohnať hornú časť znaku prednej kapoty na xsara 1,9td r.v.1999 combi kto vie nech pomôže tu to neviem zohnať a tá moja opustila vozidlo bez opýtania. :driv:
bogar70
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia 9. Máj 2008, 17:12
Bydlisko: Levice Slovensko
Vůz: citroen xsara, AC kombi 1,9 td r.v. 1999

PredchádzajúciĎalší

Späť na Proběhlé srazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron