4.Moravskoslezský minisraz /5.-7.9.2008/ - INFO a registrace

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

4.Moravskoslezský minisraz /5.-7.9.2008/

Poslaťod Jenik » Uto 9. Sep 2008, 9:42

Ahojky tak uľ jsem se taky dostala na PC a jsem moc ráda ľe muľu taky napsat ľe jste vąichni moc prima a ráda jsem vás vąechny poznala.Miące se tam taky moc líbit a příątě pojede zase. A mini Jeník se na vás taky bude těąit a jeątě jednou dík naąí nahradni mamině :ooo: čus Simirka
Jenik
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 19. Máj 2008, 21:01
Bydlisko: CHomutov
Vůz: Opel Moka 1.4 Turbo

Poslaťod Raďas » Uto 9. Sep 2008, 14:10

Jak to tady čtu,tak mi je straąně líííííííííííííííííto ľe jsem nemohl s váma a co je horąí,ľe asi na 3 měsíce nesednu za volatn Xsaruąky,od čtvrtka mám nohu v sádře - zlomený vnitřní i venkovní kotník :cry:
Xsara II 1.4 2001
Obrázok užívateľa
Raďas
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pia 30. Mar 2007, 15:24
Bydlisko: Havířov

Poslaťod viteon » Uto 9. Sep 2008, 14:21

Raďas píše:Jak to tady čtu,tak mi je straąně líííííííííííííííííto ľe jsem nemohl s váma a co je horąí,ľe asi na 3 měsíce nesednu za volatn Xsaruąky,od čtvrtka mám nohu v sádře - zlomený vnitřní i venkovní kotník :cry:

my bysme tě vozili
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3767
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod řepák » Uto 9. Sep 2008, 19:03

... ľe by nám nechtěli Baffíci říct co mu vlastně je :shock: :?:
Naposledy upravil řepák dňa Uto 9. Sep 2008, 19:09, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod viteon » Uto 9. Sep 2008, 19:04

řepák píše:... ľe by nám nechtěli Baffíci říct co muvlastně je :shock: :?:

já to vím, ale ty jsi nebyl na srazu tak nic :lol:
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3767
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod urpin » Uto 9. Sep 2008, 19:59

přesně tak .. nejezdíą, nevíą :twisted:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Poslaťod řepák » Uto 9. Sep 2008, 20:03

:evil:
Tak si to tedy nechte noooo :evil:
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod viteon » Uto 9. Sep 2008, 20:04

řepák píše::evil:
Tak si to tedy nechte noooo :evil:

děláą na nás obličeje místo abys přísahal, ľe příątě jedeą taky :wink:
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3767
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod řepák » Uto 9. Sep 2008, 20:06

viteon píše:
řepák píše::evil:
Tak si to tedy nechte noooo :evil:

děláą na nás obličeje místo abys přísahal, ľe příątě jedeą taky :wink:

Na Moravu :?:
Nikdy :!: To radąi pojedu někam přes Polsko .
:D
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod pavels » Uto 9. Sep 2008, 20:08

řepáku,jak chceą :evil:
kaľdý svého ą»estí strůjce :!:
Obrázok užívateľa
pavels
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Pia 13. Apr 2007, 17:17
Bydlisko: Nový Jičín
Vůz: C3 1.4i červená lucifer, YAMAHA X MAX 250i

Poslaťod MP » Uto 9. Sep 2008, 21:32

řepák píše:Na Moravu :?:
Nikdy :!: To radąi pojedu někam přes Polsko .
:D


No pak se nediv ľe máą takovou účast na Praľských minisrazech ... :wink: ... my na Moravě zase radąi pojedem někam přes Rakousko :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4377
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2012+ C5 Aircross 2.0 HDi - 2020

Poslaťod baffy » Str 10. Sep 2008, 17:32

baffy zdravý vąetkých účastníkov zájazdu "moravský minizraz" a odkazuje ľe "Mňa sa len tak lahko nezbavíte!" :D
Naposledy upravil baffy dňa Str 10. Sep 2008, 20:07, celkovo upravené 1
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol I 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Minulosť: Karol II 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Prítomnosť: Karol III 3008 2.0 bohužiaľ už BlueHDI 133kW r.v. 2018
Obrázok užívateľa
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5191
Registrovaný: Sob 6. Jan 2007, 20:31
Bydlisko: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Poslaťod viteon » Str 10. Sep 2008, 17:42

jsem rád, ľe je baffy v pohodě, je plný energie, jeątě ľe jim neutekl :lol:
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3767
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod Mikaelos » Str 10. Sep 2008, 17:50

jsme radi ze je baffy v pohode.
a na te fotce to je proste klucina k nakousnuti :lol:
Xsara coupé 1.9 TDi
Mikaelos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Pon 12. Feb 2007, 16:37
Bydlisko: Vyškov

Poslaťod Rope » Str 10. Sep 2008, 17:54

Jak mu to sluąí, jen aby se s toho nestala tradice, po minisrazu ąupky dupky do roboty.
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Proběhlé srazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron