CarCiton Olomouc

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

CarCiton Olomouc

Poslaťod levis501 » Sob 17. Feb 2007, 9:58

Obecně nemám moc důvěru k servisům u autosalónů (osobní zkušenosti, před tím jsem měl Fiata), ale musím říct, že mě v tomto servisu docela mile překvapili. Měl jsem problém s zasekávajícím se plynovým pedálem (už jsem to tady někde na fóru řešil). Jen jsem se stavil, abych zjistil, co a jak a i když jsem nebyl dopředu nahlášen, velmi ochotně se mi věnovali, dokonce i přes to, že měli docela práce, moje auto prohlídli, lanko i úchyt plynového pedálu promazali a zadarmo!!! Ne, že by to byla bůhví jaká práce, ale třeba v servisu Fiatu si úČtovali i ZA PŘEMĚŘENÍ BATERKY!!! :evil:
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Uto 30. Jan 2007, 13:05
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod darnel » Sob 17. Feb 2007, 14:14

S tímto servisem mám taky dobrou zkušenost, zatím jen jednu ale snad to vydrží, nejednalo se o nic zásadního ale snaha a ochota pomoci byla.
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod levis501 » Sob 17. Feb 2007, 19:04

Doufám, že jim ten přístup vydrží! :) Máš nějakou zkušenost se značkovým servisem Auto Fajt v Olomouci?
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Uto 30. Jan 2007, 13:05
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod darnel » Sob 17. Feb 2007, 20:18

levis501 píše:Doufám, že jim ten přístup vydrží! :) Máš nějakou zkušenost se značkovým servisem Auto Fajt v Olomouci?


Já zatím ne. :roll:
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko


Späť na Mé zkušenosti s autoservisy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia