Docela o tom výletu uvažuju. Loni jsem byla s nejstarším synovcem a brácha mu to těžce záviděl...
Mám Piko-chameleona. Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády! Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Tak přátelé,akce Retroměstečko se parádně vyvedla.Počasí o kterém se nám ani ve snu nezdálo,tričko s krátkým rukávem od rána do večera.Dokonce jsem se tam potkal i s Lídou.Mě ta akce fakt nadchla,tak příští rok znovu.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.