Prostornost Xsary

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Poslaťod lobello » Štv 25. Jan 2007, 16:01

pastynko: mas pravdu oktavia I. ma vzadu malo miesta este menej ako xsara. mame doma obidve auta a aj z prveho pohladu vidno ze okavia sa nechyta
pritom kufor ma kralovky velky len skoda ze to malo kedy vyuzijeme 8)
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod řepák » Štv 25. Jan 2007, 16:23

..... kdysi když švagrová chodila a žila s jedním holanďanem tak si chtěla mermomocí koupit auto a tak chodily a zkoušely a přebíraly až ve finále koupila novýho T. Yaris . Při jeho výšce 205 cm se konečně do tohoto autíčka nasoukal a prej měl ještě fóra .... Tedy byl to T.Y. 1. :D
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod drystone » Štv 25. Jan 2007, 21:22

No dyť to jsem chtěl říct, že ty 3 auta co jsem jmenoval, mají vzadu méně místa než Xsara...! :lol:
Obrázok užívateľa
drystone
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Sob 11. Feb 2006, 9:22
Bydlisko: Plzeň-Jih

Poslaťod MasterOfPuppets » Pia 26. Jan 2007, 22:36

Tak na výšku bych to u mě nerešil, u mě je to na šířku a xsara je v tomhle ohledu hodně prostorná :)
MasterOfPuppets
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Str 24. Aug 2005, 11:19
Bydlisko: Kladno, Střední Čechy
Vůz: Citroen Xsara I 1.8 VTS

Poslaťod bleriot11 » Sob 27. Jan 2007, 12:43

Chtěl jsem se zeptat,zda už někdo nocoval v kombíku?Jak hodně se to dá složit?Měřím 180.Dá se tam v pohodě vyspat?Dík
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod Sbohem vąem » Ned 28. Jan 2007, 15:13

Si děláš prdel né ? ty nevíš ,že Xsara je pojízdný hotel ?
Já mám sice hatchback ,ale i tam bych se v poho vyspal.spal jsem teda jenom ve feldě a v pohodě.
Sbohem vąem
 

Poslaťod CHiP » Ned 28. Jan 2007, 15:21

Kvido píše:spal jsem teda jenom ve feldě a v pohodě.

Já zatim jenom v AXu někde na odpočívadle na Slovenský dálnici a musím říct, že nic moc teda :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod miskod » Pon 29. Jan 2007, 13:02

no ja ju mam teda trojdverovu, ale par vikendov som v nej prespal. Pokrcil som sa na zadne sedacky, predne som dal nadoraz dozadu, aby som sa neskotulal a vyspal som sa kralovsky. Oni tie sedacky v xsare su celkom makke a prijemne.
Niekde som tu cital, ze sa xsare aj celkom dobre sulozi...:-)
miskod
 

Poslaťod bleriot11 » Pon 29. Jan 2007, 20:21

Tak já tam chci pouze chrnět.Taky jsem spal v malých autech,ale teda očekávám,že ve Xsarošce se vyspím hodobóžově.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod Rope » Pon 29. Jan 2007, 20:33

My vyrážíme vždy dvakrát do roka (květen a září) na autoburzu do Březolup u Zlína, je to taková pánská jízda, prostě se nás vždy asi pět sejde, kamoši z Ostravy , Příbora, Kopřivnice a okolí, pozbíráme po dílnách co se dá prodat a hurá na burzu, dojedeme večer tam se napijeme , něco pogrilujeme a pokecáme a pak se spí v autech v X to jde, ale myslím že uvodní příspěvek spíše měl na mysli přespat v kufru a na sklopených zadních sedačkách. Tady už se to rozebíralo že to jde a že je podlaha rovná.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Lonestar » Pon 12. Feb 2007, 23:18

To je jasný, vyspíš se tam v pohodě. Já teda nejsem žádnej obr... tak 178... ale žádnej problém. Zadní sedačky sklopíš do roviny s podlahou kufru. ( to třeba u feliny nešlo) a prima ložnice.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Lonestar
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Pon 12. Feb 2007, 11:43
Bydlisko: Chýnov
Vůz: Dacia Duster 1,5 dci ( ex Xsara Break 1,9 TD)

Poslaťod Jozef2413 » Pia 23. Feb 2007, 18:43

pastynko píše:
drystone píše:K těm sedadlům ve Xantii - viděl jsem v Xantii sedačky, které byly stejně tvatované a dokonce se stejným čalouněním jako je v mé Xsaře. Proto jsem to napsal. Ale neseděl jsem v ní...
Jinak k prostoru vzadu - Když si sednu za sebe a mám podle sebe nastavenou přední sedačku, ta vzadu úplně pohodlně sedím a i nějaké místo na kolena zbývá. I proto se mi Xsara líbila. Když to srovnáš s Octavií I., Golfem nebo tím Civicem z roku 2000 o kterém jsem psal, tak je na tom Xsara ve své třídě (!) docela dobře.


no v octavii I je podla mna vzadu menej miesta ako v Xsare !
Tak švaro ma oktaviu vyškou moc neoplivam ale ked si mam sadnut do zadu tak sedim ako na ne akem kolotoči neda sa tam nejako pohodlne sadnut je to pohodlie na ukor kufru ale to ma moc netrapi čo potrebujem odviest odveziem čauky
Obrázok užívateľa
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str 3. Jan 2007, 21:50

Poslaťod Verdom » Str 7. Mar 2007, 8:38

Rozložit u kombika kufr a uvelebit se je v pohodě. Je to trochu tvrdší než spaní na sedačkách, ale je to hotel. Žádný tlumiče jako u feliny ti nepřekáží.Pro dva lidi pohoda. Vezl jsem v kombiku 2,40 desku na kuchynskou linku, 60 širokou, a dokonce jsem zabouchnul i kufr :P . Vešla se. Ale pokud by šly vyndat opěrky hlavy i vpředu, vešlo by se tam i víc.
.Obrázok
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Poslaťod buby » Pia 9. Mar 2007, 3:15

Chlapi já mám jen 175. Docela z Vás jde strach. Ale místa mám taky dost
Xsara 1,6i break LPG!!!
Obrázok užívateľa
buby
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 19. Feb 2007, 20:36
Bydlisko: Zürich, Switzerland
Vůz: Xsara picasso 1.6 Hdi

Poslaťod levis501 » Pia 9. Mar 2007, 9:10

No, moje první auto byl Fiat Seicento, takže si dovedete představit, kolik tam asi bylo místa a jak se teď cítím v Xsaře. Bez plánku bych v Xsaře zadní sedačky hledal docela dlouho.
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Uto 30. Jan 2007, 13:05
Bydlisko: Olomoucko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 58 hostia