Voda v zadním světle.

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Poslaťod Verdom » Uto 13. Feb 2007, 19:47

Tak jsem povolil v kufru ty matičky s plastem okolo (jako když měníš žárovku) a odpojil desku s žárovkama od plastu světla. Žárovky osušil. Světlo vylil, očistil tu dosedací gumu kolem světla co by měla těsnit ke karosérii při dotažení toho šroubku co je v kufru. Ten pokud není dotažený tak nejen že máš plný světlo vody, ale teče to až do kufru (kde sem měl té vody taky dost). Přetěsňovat tedy netřeba, hlavně dotahovat tu korunkovou matku, pokud měníš žárovky. :!: .
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Poslaťod viteon » Uto 13. Feb 2007, 19:57

Verdom píše:Tak jsem povolil v kufru ty matičky s plastem okolo (jako když měníš žárovku) a odpojil desku s žárovkama od plastu světla. Žárovky osušil. Světlo vylil, očistil tu dosedací gumu kolem světla co by měla těsnit ke karosérii při dotažení toho šroubku co je v kufru. Ten pokud není dotažený tak nejen že máš plný světlo vody, ale teče to až do kufru (kde sem měl té vody taky dost). Přetěsňovat tedy netřeba, hlavně dotahovat tu korunkovou matku, pokud měníš žárovky. :!: .

no jo, ale ja uz videl vodu v tom dvojitem cervenem skle. mel jsi stesti
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod igor1894 » Uto 13. Feb 2007, 22:52

vodu v dvojitom červenom skle, asi viem koho myslíš :lol:
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod koupilr31 » Str 7. Mar 2007, 15:41

měl jsem taky vodu v zadním světle a udělal jsem to tak, že jsem ze spodu světla navrtal dvě malé dirky a je to už OK
koupilr31
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str 7. Mar 2007, 11:34

Re: Voda v zadním světle.

Poslaťod falkon » Sob 24. Mar 2007, 19:13

Verdom píše:Stalo se vám někdy, ?e máte zadní světlomet u sedanu do poloviny plný vody? Co s tím? Proč se to děje?


Mě se stalo úplně to samý,po odmontování světla jsem zjistil v jednom místě zploątelou gumu.Bylo to bouraný na zadek,tak si myslím,ľe to tam někdo ąpatně vyklepal,tak jsem to jen přebrousil a vypadá to,ľe uľ tam neteče.
falkon
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Pon 31. Júl 2006, 17:47

Predchádzajúci

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia