Ochrany laku

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Ochrany laku

Poslaťod Sbohem vąem » Pia 26. Máj 2006, 16:45

Čau v?em motoristům.
Mám otázku na v?echny,čím o?etřujete své plechové miláčky ?
Já interiér čas od času uklidím a o?etřím přípravkem od Sheronu.
Zkou?el jsem i jinačí ale nebyly tak dobré a jsem spokojený a? mi s toho lesku přecházejí oči.
Ale vět?í důraz kladu na venek.Mám vínovou metalízu a věčně posranou od ptáků.
Sna?ím se vyhýbat se stromům ,ale je to prd platné.
Dávám auto do gará?e,ale nemů?e tam být pořád.
Pou?ívám na zevněj?ek ve?keré přípravky od Sonaxu,mám toho doma asi tak za 3000 kč. Mám toho víc,ne? moje man?elka doma.
A prozatím úplná spokojenost. Na venkovní plasty pou?ívám Renoplast,výborná věc,jen se nesmí přehánět.
Jó umím se o auto fakt starat,ale na slu?ební fabku seru a taky to tak vypadá.
A jak o?etřujete vy své miláčky ?
Sbohem vąem
 

Poslaťod viteon » Pia 26. Máj 2006, 19:28

koupil jsem si le?těnku od Horsta (Platinum). Funguje to, aplikace je jednoduchá. Myslím, ?e cena/výkon/kvantita +-odpovídá
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod CHiP » Sob 27. Máj 2006, 10:46

Tekutý vosk, spokojenost :twisted:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Sbohem vąem » Pon 5. Jún 2006, 11:48

Je to v?echno opavdu pěkné,mít auto nale?těné,pokud Vám ho nějaká svině nepočmárá kamenem jako se to stálo pravě mě.
Myslím,?e to bylo nějaké dítko proto?e,mi na kapotu malovalo asi ?utrem nějaké sluníčko nebo květinku ani jsem to pořadně nepoznal,ale málem mě jeblo.Kdybych věděl kdo to byl a pokud by měli auto tak bych jim tam nakreslim velkou PIČU,kurva jsem pěkně nasraný.
Zkusím tempo na nové laky,ale moc tomu nevěřím,asi mě čeká přelakování kapoty,asi mě jebne.
Jo to je tak kdy? jedete na náv?těvu do městských ulic.
Jen je pro mě ?koda ,?e nemů?u pou?ívat slu?ební na soukromé účely tam by mi to bylo úplně u prdele.
Sbohem vąem
 

Poslaťod miskod » Pon 5. Jún 2006, 13:58

No mne sa stalo nieco podobne...Bol som minuly rok na slavnostiach vo Vychodnej. Nejaky dopity magor tam videl auto s ceskou znackou (skoda ze prave to moje) a presiel mi ho pekne od predu dozadu...Nadaval som ako pohan...Chvalabohu nezasiel pod lak, tak stacil nejaky lestiaci krem a nic nevidno...
Debil sa najde vsade...
miskod
 

Poslaťod Martinez » Pon 5. Jún 2006, 14:07

ja mam taky na lode a je uplne perfektny, neviem ako sa ale vola. No ide s tym dole takmer vsetko okrem riadneho skrabanca. Ale veci ako skrabance od krikov to ide pekne dole :wink: kupoval som to na autosalone za dake 3 kilka. a ked tym vylestim sklo parada, ani stierace nepotrebujem :idea:
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod řepák » Štv 20. Júl 2006, 20:54

Asi před 14 dny jsem na chapupě z nudy vzal Xsaru TEMPEM ! , ale na nové a met. laky . Kdy? to tchán viděl hotový povídal ?e ,, Čí je ten prezidentský vůz ,, ?.
Tak?e zku?eností s Tempem mám velmi dobré . Akorát to je dřina a hlavně nesmí se dělat na slunci, ale ten výsledek stojí za to . Pou?íval jsem Tempo u? za krále klacka na ?kodlivku a v?dycky jsem měl ůspěch....
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod frgy » Pia 21. Júl 2006, 11:48

řepák píše:Asi před 14 dny jsem na chapupě z nudy vzal Xsaru TEMPEM ! , ale na nové a met. laky . Kdy? to tchán viděl hotový povídal ?e ,, Čí je ten prezidentský vůz ,, ?.
Tak?e zku?eností s Tempem mám velmi dobré . Akorát to je dřina a hlavně nesmí se dělat na slunci, ale ten výsledek stojí za to . Pou?íval jsem Tempo u? za krále klacka na ?kodlivku a v?dycky jsem měl ůspěch....


Zdravím tvá slova mohu jen potrvdit TEMPO pastu jsem pou?il také na Formana výsledek byl super. Jen mi prosím řekni kde jsi koupil tu Tempopastu na metlu zatím jsem jí nikde neviděl. Dík za info.
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Poslaťod řepák » Pia 21. Júl 2006, 15:22

frgy píše:
řepák píše:Asi před 14 dny jsem na chapupě z nudy vzal Xsaru TEMPEM ! , ale na nové a met. laky . Kdy? to tchán viděl hotový povídal ?e ,, Čí je ten prezidentský vůz ,, ?.
Tak?e zku?eností s Tempem mám velmi dobré . Akorát to je dřina a hlavně nesmí se dělat na slunci, ale ten výsledek stojí za to . Pou?íval jsem Tempo u? za krále klacka na ?kodlivku a v?dycky jsem měl ůspěch....


Zdravím tvá slova mohu jen potrvdit TEMPO pastu jsem pou?il také na Formana výsledek byl super. Jen mi prosím řekni kde jsi koupil tu Tempopastu na metlu zatím jsem jí nikde neviděl. Dík za info.


Prosím Tě koupil jsem ji v jednom obchodě v Plzni na Doma?lické ul. Ale u? jsem ji dokonce viděl i na pumpách. Je to trochu jiný obal ne? ta pklasická .
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod Sbohem vąem » Sob 22. Júl 2006, 7:54

taky jsem pou?il nedávno Tempo na nový lak a metlu,koupil jsem to u nás v droge?ce,výsledek je opravdu perfektní ,jen je rozdíl,?e tempo na nový lak je o dost jemněj?í ne? na staré laky ,to je opravdu brusivo,ale na po?krábané místa doporučuji pou?ít tempo na staré laky,je efektněj?í a nic se nestane ,mám to vyzkou?ené.
Sbohem vąem
 

Poslaťod MP » Sob 22. Júl 2006, 12:40

Tak po tom Tempu se budu muset porozhlídnout . Taky jsem ho je?tě neviděl . Klasický Tempo jsem dříve pou?íval k maximální spokojenosti na v?echny přede?lý cars . Teď jsem na metal . na Xsaru koupil le?těnku v barvě aute od Turtles . Byla k tomu i jakási "laková tu?ka" , vypadalo to jako rtěnka , tou jsem pře?udlal takový ty ?krábance a ?ukance od dveří těch co se rozhodli pakovat vedle mě a neumí vylézat z auta ( BTW:tito lidé mě maximálně se... ) , pak jsem to přele?til . A výsledek je uspokojivej .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod řepák » Sob 22. Júl 2006, 14:20

MP píše:Tak po tom Tempu se budu muset porozhlídnout . Taky jsem ho je?tě neviděl . Klasický Tempo jsem dříve pou?íval k maximální spokojenosti na v?echny přede?lý cars . Teď jsem na metal . na Xsaru koupil le?těnku v barvě aute od Turtles . Byla k tomu i jakási "laková tu?ka" , vypadalo to jako rtěnka , tou jsem pře?udlal takový ty ?krábance a ?ukance od dveří těch co se rozhodli pakovat vedle mě a neumí vylézat z auta ( BTW:tito lidé mě maximálně se... ) , pak jsem to přele?til . A výsledek je uspokojivej .


Co to znamená uspokojivej ? Výsledek po pou?ití tu?ky ?
Do jaký hloubky to začmárám ? A? na základovku ?
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod MP » Sob 22. Júl 2006, 15:11

Uspokojivej---no v rámci mo?ností.Měl jsem tam pár takovejch míst kde to bylo a? na ten základ.A ono na tmavě zelené metalíze jsou ty světlý bílý místa dost vidět . Teď to aspoň není vidět . Ale takové ty lehčí ?krábance - třeba od větviček - ty jsem tím pěkně "schoval" . Zkrátka to tou "rtěnkou" pře?krtá? kolmo k rýze , ona se tím "vyplní" a pak to rozle?tí? tou le?těnkou . Dělal jsem tím i takový ty drobný ?ukance od kamínků který mám na přední kapotě . Hlavně je dobrý ?e ta le?těnka se dá koupit podle barvy auta , tak?e kdy? se ti dostane do nějaké ?kvíry , kde zaschne a pak to nerozle?tí? , tak to nepůsobí takovým ru?ivým dojmem jako kdy? jsem kdysi pou?il takovou nějakou krémovou . Ta pak zaschla i v právě v těch ?ukancích na přední kapotě a ty byli je?tě víc vidět .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod řepák » Ned 23. Júl 2006, 12:59

Tak díky za radu , v?dycky jsem o tom dost přemý?lel jestli to má cenu pou?ívat ...
To tedy zkusím , ale a? po dovolený a hlavně nejdřív musím dát do hromady klimo?ku .
Díkas a čau :D
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod MP » Ned 23. Júl 2006, 13:12

Hlavně to dělat někdy navečer , ve stínu ... tak jako ka?dý le?tění auta .
Ale v těchto dnech bych asi taky určitě ře?il prvořadě tu klimu . Tak a? se daří .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Ďalší

Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia