Zvedák

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Zvedák

Poslaťod celam » Uto 19. Sep 2006, 8:21

Tak jsem včera vlezl pod auto, vytáhl rezervu a krabičku na zvedák, proto?e se mi zdála lehká, otevřel jsem ji a ona prázdná.
Nějaký ?ibal mi ukradl z pod auta zvedák. Je?tě ?e mi tam zůstala ta krabička...
Dobré je, ?e jsem na to při?el doma, být to někde po cestě, byl bych na mrtvici.
Doporučuji také zkontrolovat va?e krabičky, jestli jste nedopadli jako já.
Nová u Citroena stojí 950,- Kč na ?kodovky 380,- Kč. Pokud vleze do krabičky koupím ten ?kodovácký.
Lidé jsou bestie....
:cry: :shock:
celam
celam
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Pia 21. Apr 2006, 8:48
Bydlisko: Hostětín 5, 687 71 Bojkovice

Poslaťod tygrik007 » Uto 19. Sep 2006, 9:30

Nic si z toho nedelej. Me v aute chybel klic na kola, klasika :( , a kdybych nepotreboval s tou blbou plackou pro vytazeni rezervy, tak jsem ho koupil v prvnim supermarketu. Ale takhle jsem si ho musel v citroenu objednat, stal asi 460korun. Nejlepsi bylo, ze ho objednavali podle VIN.
Xsara 1.9D rok 2000
Obrázok užívateľa
tygrik007
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Ned 30. Apr 2006, 16:50
Bydlisko: Prostejovsko

Poslaťod Hanes » Uto 19. Sep 2006, 12:14

ale snad není ano mo?né ?e by ho někdo ukradl, jen ho tam prostě předchozí majitel nedal, v?dy? se rám rezervy přitáhne ke karoserii a zvedák nejde vyndat.

Jinak klíč je stejný s Renaultem, na clio jsem kupoval na vrakovi?ti asi za 50Kč.

Zvedák bych asi koupil normal v autodílech, jen nějakej pasující, nebo přez inzerát z bouračky, myslím ?e by nebyl problém se s prodávajícím domluvit na poslání na dobírku.
Xsara break 1.9td
Obrázok užívateľa
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Sob 2. Sep 2006, 12:49
Bydlisko: Královehradecko

zvedák

Poslaťod celam » Uto 19. Sep 2006, 12:41

U? to ře?ím, ale pokud si myslí?, ?e pro český národ není mo?né něco ukrást silně tento národ podceňuje?.
Po prvním majiteli tam byl, ne? jsem si na doma koupil na kolečkách pou?il jsem ho jednou nebo dvakrát.
Na?i lidé dokázali, ?e i zabezpečení platebních karet je pro ně překonatelné.
Mo?ná, ?e kdybychom tyto schopnosti napnuli jinam, kde u? jsme mohli být.
:lol:
celam
celam
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Pia 21. Apr 2006, 8:48
Bydlisko: Hostětín 5, 687 71 Bojkovice

Poslaťod Hosť » Uto 19. Sep 2006, 13:49

No dobře, zlatý český ručičky doká?ou v?e, jen se divým ?e to teda nevzal i s tím praktickým obalem, teda být mě tak si vezmu i obal, alespoň to pak vypadá líp kdy? se váli v kufru v obalu.

hanes-nepřihlá?en :D
Hosť
 

zvedák

Poslaťod rocca » Uto 19. Sep 2006, 14:30

tak jsem si to na tvoje doporučení zkontroloval a na?testí tam je,ale taky by mě zajímalo jak to to h..... mohlo ukrást.Hold če?i jsou če?i.Ale při schánení novýho bych taky nejraději obe?el vrakáče.
Obrázok užívateľa
rocca
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv 25. Máj 2006, 18:02

Poslaťod Dave » Uto 19. Sep 2006, 20:55

to musel bejt nějake Hudini, kdy? to dotáhnu nakonec tak se to samo zablokuje tím hákem.

Já měl ale trochu jinej problémek, jel semodtáhnout kámo?e a a? kdy? jsem lezl pro ta?ný oko tak jsem zjistil ?e prostě nepovolím rezervu :evil:

DOma jsem to zkou?el v?emy mo?nými spreji i metrovým hasákem a nic. Páč to bylo tenkrát je?tě v záruce, tak jsem to hodil "?ikulům" v C. Oni na to ?li autogenem a nic... Tak to museli nakonec uříznout a vyměnit.
Prostě chemickej svár mezi litinou a pozink ?roubem.

Tejden předtim jsem byl v Itálii, při představě ?e bych tam píchnul mě polil pot!

Tak bacha na věc a nama?te si rad?i ?roub grafitovým olejem.
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Obrázok užívateľa
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 249
Registrovaný: Sob 16. Sep 2006, 11:09
Bydlisko: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Poslaťod tygrik007 » Str 20. Sep 2006, 6:29

Hanes píše:
Jinak klíč je stejný s Renaultem, na clio jsem kupoval na vrakovi?ti asi za 50Kč.


Bohuzel te trochu zklamu, nejsou stejne. Manzelka ma clio a ten klis na o neco silnejsi stredovou trubku a nevejde se do zamku :-(
Xsara 1.9D rok 2000
Obrázok užívateľa
tygrik007
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Ned 30. Apr 2006, 16:50
Bydlisko: Prostejovsko

Poslaťod Martinez » Pon 25. Sep 2006, 17:58

mne to asi neukradnu no bohuzial sa ani k rezerve nedostanem. Drziak rezervy je dotiahnuty ale aj pekne hrdzavy a nejde vykrutit ten hacik. WDcko som daval, nechal posobit, NIC. Keby hore aspon bola hlava sroubu na kluc aby som mohol poriadne potiahnut, henten klikihak sa mi vysmykuje... poradte co stym
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod řepák » Pon 25. Sep 2006, 18:15

tygrik007 píše:Nic si z toho nedelej. Me v aute chybel klic na kola, klasika :( , a kdybych nepotreboval s tou blbou plackou pro vytazeni rezervy, tak jsem ho koupil v prvnim supermarketu. Ale takhle jsem si ho musel v citroenu objednat, stal asi 460korun. Nejlepsi bylo, ze ho objednavali podle VIN.

:oops: :mudr:
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod řepák » Pon 25. Sep 2006, 18:15

Anonymous píše:No dobře, zlatý český ručičky doká?ou v?e, jen se divým ?e to teda nevzal i s tím praktickým obalem, teda být mě tak si vezmu i obal, alespoň to pak vypadá líp kdy? se váli v kufru v obalu.

hanes-nepřihlá?en :D

A ?e si nevzal i rezervu
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod řepák » Pon 25. Sep 2006, 18:17

Martinez píše:mne to asi neukradnu no bohuzial sa ani k rezerve nedostanem. Drziak rezervy je dotiahnuty ale aj pekne hrdzavy a nejde vykrutit ten hacik. WDcko som daval, nechal posobit, NIC. Keby hore aspon bola hlava sroubu na kluc aby som mohol poriadne potiahnut, henten klikihak sa mi vysmykuje... poradte co stym

Volaakým zposobom odreza? a znova privari? ! :D
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod dusang » Uto 26. Sep 2006, 7:11

Pred mesiacom som isiel pred STK dofukat rezervu a tiez som zistil, ze nemam zdvihak (po roku a pol od kupy auta) - plastova krabicka tam bola. Normalne mam podozrenie, ze to ukradli v nejakom servise. Keby to niekto kradol na parkovisku, tak podla mna ukradne okrem platovej krabicky aj rezervu...
Xsara 1.6i SX '98 Obrázok
Obrázok užívateľa
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 9:38
Bydlisko: Martin, SR


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia