Stránka 1 z 1

Otáčkomer do PICASSA?

PoslaťNapísal: Sob 23. Jan 2010, 18:38
od Julo512
Vedel by niekto či sa dá namontovať otačkomer do picassa lebo kupiť sa daju všeliake prídavne , ale dá sa to nejako zapojiť , aby to bolo aj funkčne?