Geometria

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki

Geometria

Poslaťod Martinez » Ned 22. Okt 2006, 14:23

nedavno som si menil olej a vsimol som si ze mam dost obodrate gumy... vnutorna strana je ako prdelka, aj to piska do zatacky nejak moc. Chcem sa opytat predtym nez stym pojdem na geometriu ci by nebolo vhodne vymenit aj dake capy pre lepsi konecny vysledok. Ci tam niesu dake vole alebo tak. Auto ma 6 rokov capy nemenene ziadne, podvozok nehrkoce ( az tak :wink: ) pripadne by som poprosil radu kde sa da v BA spravit geometria za slusny peniaz. Pocul som ze to niekde laserom zameriavaju. Dik
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod Honzas » Pia 27. Okt 2006, 20:41

Vyka?li se na BA a přijeď do Čech, tady ti to udělají v ka?dém značkovém servisu nebo i jiném.Já bych ?el i do jiného servisu, ale nejdříve bych zjistil jaké přístroje k tomu pou?ívají. Nejmoderněj?í laserové jsou velmi přesné.
Ahoj Honzas
Honzas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob 11. Mar 2006, 15:35
Bydlisko: Kolín

Poslaťod Honzas » Pia 27. Okt 2006, 20:45

Vyka?li se na BA a přijeď do Čech, tady ti to udělají v ka?dém značkovém servisu nebo i jiném.Já bych ?el i do jiného servisu, ale nejdříve bych zjistil jaké přístroje k tomu pou?ívají. Nejmoderněj?í laserové jsou velmi přesné.
Ahoj Honzas
Honzas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob 11. Mar 2006, 15:35
Bydlisko: Kolín

Poslaťod Martinez » Pia 27. Okt 2006, 23:32

Dnes som to bol spravit. Dali mi take papuce na vsetky 4 a zameriavali to laserom. Na LCDcku pekne ukazalo ze prave mi uteka o 2 stupne :shock: spravil to na presnost 10minut. Fakt sikovny chalan, s ktorym som si aj pokecal a vo viacerych veciach mi vedel poradit. Stalo ma to 500 Sk. Chalani z Ba ktory maju zaujem kludne sa ozvite. Dam vam cislo. Btw: auto ide teraz uplne hladko az do rychlosti 160kmh a riadenie je presnejsie, hlavne mi nezodere zimne gumy a nepiska v kazdej zakrute.
A na tejto digitalnej geometrii vam zisti aj odklony kolies. Napr. vidite v akom stave su zadne loziska, kolesa do A. ked mate buchnuty predok a odklon zly dost zle :( treba rameno vymenit. Ja som este v norme :lol:
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod CHiP » Sob 28. Okt 2006, 9:30

Martinez: Tak to jehodně dobrá cena, a? pojedu opět na Slovensko, tak bych se tam zastavil, u nás ve městě to pod 1000,- Kč nedělají :roll:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod pastynko » Sob 28. Okt 2006, 17:38

Martinez píše:Dnes som to bol spravit. Dali mi take papuce na vsetky 4 a zameriavali to laserom. Na LCDcku pekne ukazalo ze prave mi uteka o 2 stupne :shock: spravil to na presnost 10minut. Fakt sikovny chalan, s ktorym som si aj pokecal a vo viacerych veciach mi vedel poradit. Stalo ma to 500 Sk. Chalani z Ba ktory maju zaujem kludne sa ozvite. Dam vam cislo. Btw: auto ide teraz uplne hladko az do rychlosti 160kmh a riadenie je presnejsie, hlavne mi nezodere zimne gumy a nepiska v kazdej zakrute.
A na tejto digitalnej geometrii vam zisti aj odklony kolies. Napr. vidite v akom stave su zadne loziska, kolesa do A. ked mate buchnuty predok a odklon zly dost zle :( treba rameno vymenit. Ja som este v norme :lol:


to si nebol za tym mojim znamym, ze?
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod Martinez » Sob 28. Okt 2006, 21:50

pastynko: nie, mal stale vypnuty mobil... tak na odporucanie kamosa som to dal spravit v podunajskych biskupiciach kusok od prace... maximalna spokojnost. V tej garazi robi vsetko a co sa tyka podvozku tak na to ma moderne pristroje.
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod pastynko » Ned 29. Okt 2006, 12:04

Martinez píše:pastynko: nie, mal stale vypnuty mobil... tak na odporucanie kamosa som to dal spravit v podunajskych biskupiciach kusok od prace... maximalna spokojnost. V tej garazi robi vsetko a co sa tyka podvozku tak na to ma moderne pristroje.


:D

ja blbecek som ti zabudol povedat ze ma pokazeny mobil, idealne je mu poslat sms a ked ti dojde dorucenka, potom mu zavolat... vypadava mu signal :roll:

vybavenie ma to iste 8) a je to o 100 lacnejsie :lol:
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava


Späť na Nápady, vychytávky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia