http://www.chorvatsko.cz/aktual/080328_slovinsko_dalnicni_znamka.html
Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki









Kvido píše:Jedu 11.7.2008 směr Baąko Polje.


Späť na Cestování nejen s Xsarou
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia